Lumenis Light Sheer ЕТ – золотий стандарт лазерної епіляції

Небажане волосся більше не віднімає дорогоцінного часу. Щоденна боротьба за гладеньку шкіру закінчилась перемогою лазерної епіляції! Американська корпорація «COHERENT», створила безперечного лідера в сфері лазерної епіляції - діодний лазер Lumenis Light Sheer ЕТ. Під впливом світлової енергії за лічені секунди відбувається руйнування волосяної фолікули абсолютно безпечно, єдине, що може виникнути після сеансу, невеличке почервоніння, як після перебування на сонці, яке зникає через декілька годин.

Чому ми обрали саме цей діодний лазер? Він має низку переваг перед аналогами:

  • цей лазер забезпечує найкращий результат за мінімальну кількість процедур. Такий ефект досягається за рахунок глибини впливу світлової хвилі, яка на цьому апараті становить 800-810 нм, що є максимально безпечним для здоров”я людини.
  • запатентована технологія захисту ChillTipTM, за допомогою сапфіровою оптики, виключає перегрівання шкіри та грантує безпеку впливу під час лазерної епіляції.
  • діодний лазер Lumenis Light Sheer ЕТ поєднує в собі всі останні технології, що робить його максимально ефективним. Одже це найкращий спосіб видалення небажаного волосся.
  • глибина впливу Lumenis Light Sheer ЕТ під час лазерної епіляції становить 1-4 мм, світлова енергія руйнує тільки пігмент, що міститься в волосяних фолікулах, потім повністю розсіюється, не завдаючи шкоди організму!
  • лазерна енергія спрямована на колір пігменту, чим темніше він - тим вище результативність впливу. Вже після першої процедури лазерної єпіляціє таке явище, як вростання волосся, що є недоліком багатьох інших методів позбавлення волосся, повністю відсутньо.

 

Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.50 [1 Голос]