banner banner
Ця акція завершена. Але у нас є для вас інші приємні пропозиції!

потрійна вигода: ендосфера терапія + масаж starvac + обгортання

З 7 квітня по 7 травня тільки в центрі “Люменіс” на вул. Лаврухіна 3
Вибери свій Вигідний пакет
step1
step2
step3
* Ін’єкції ліполітиків будь-якої зони локальних жирових відкладень в розмірі “З-х долонь”. ** Акційна знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями.
banner2 banner2
Запишись на процедуру зараз!
Акція діє тільки до 07.05.2021

Потрійний удар по недосконалостях фігури

Ми пропонуємо найбільш ефективні процедури для того, щоб швидко наблизити форми до бажаного ідеалу. Безболісно та комфортно - всього за кілька сеансів ви зможете позбутися целюліту, знизити масу тіла та зменшити об'єми.

Методика Starvac використовується в 45 країнах світу. Дія апарату заснована на поєднанні вакуумної декомпресії та роликового масажу. Завдяки цьому інтенсивно виводиться зайва рідина та токсини, поліпшується живлення тканин, розщеплюються жирові відкладення, м'язи стають пружними.

Антицелюлітні обгортання STYX CELLO GEL створені для зниження ваги та потужної активізації обміну речовин. В основі складу для обгортання - рослинні компоненти з біоактивним ефектом.

Ендосфера терапія – процедура з доведеною ефективністю, яка справляється з фіброзними ущільненнями при целюліті, без болю та пошкодження тканин. Сприяє покращенню лімфо- та кровообігу, прискорює обмінні процеси.

Вибирайте свій комплекс процедур для досконалого тіла!