banner banner
Ця акція завершена. Але у нас є для вас інші приємні пропозиції!

знижка 40% на лазерну епіляцію в «Люменіс» кожному!

До кінця липня в центрах лазерної епіляції «Люменіс» Києва, Львова та Вінниці спекотна акція! Приходьте в ваш улюблений салон і робіть процедуру лазерної епіляції однієї або декількох зон зі знижкою 40%. Готуйтеся до відпустки вигідно!

Процедури проводяться на апаратах Lumenis LightSheer, які вважаються «золотим стандартом» лазерної епіляції. Після курсу процедур (як правило, це 8-10 сеансів, залежно від індивідуальних особливостей) ви на кілька років забудете про докучливі волоски. Тільки ніжна гладенька шкіра без почервоніння, врослого волосся, подразнень та інших неприємностей.

Сеанси проводяться однією з двох рукояток ЕТ або HS. Рукоятка HS служить для обробки великих зон (ноги, пахви, спина у чоловіків). А рукоятка ЕТ служить для точної обробки делікатних ділянок тіла.

Акція триватиме лише чотири дні. Заповнюйте форму та відправляйте заявку прямо зараз, щоб встигнути забронювати зручний для вас час!
bg2mob

умови акції

1 Акція діє в центрах “Люменіс” Києва, Львова та Вінниці з 28.07.2021 р. по 31.07.2021 р.
2 Акційна знижка діє на лазерну епіляцію Lumenis LightSheer рукоятками ET та HS (вакуумна).
3 Акційна знижка діє тільки за умови заповнення форми, відправки заявки та попереднього запису на процедуру.
4 Акційна знижка не підсумовується з іншими акційними пропозиціями та купонаторами.
bgformmob

Фахівці рекомендують лазерну епіляцію

Існує поширений міф, нібито епіляція лазером може зашкодити здоров'ю. Ця думка абсолютно нічим не підтверджена, і походить від нерозуміння принципу роботи лазера. Світловий промінь апарату впливає виключно на пігмент меланін, який знаходиться в волосяних фолікулах. Навколишні тканини і органи ніяк при цьому не зачіпаються. Якщо на шкірі є родимки, майстер зафарбовує їх спеціальним олівцем. Під час процедури надягаються окуляри для захисту очей.

Потужність лазера виставляється індивідуально так, щоб сеанс пройшов комфортно. Фолікул видаляється повністю, саме тому після лазерної епіляції проблема врослого волосся більше не турбує.

Завдяки інноваційній системі вакуумного наближення (HS) та вбудованій сапфіровій лінзі для охолодження шкіри (ET), епіляція на апаратах Lumenis LightSheer проходить комфортно навіть на найделікатніших ділянках тіла.

Протягом декількох днів після першої процедури ви помітите зміни на краще. Частина небажаного волосся випаде відразу, а решта буде тонким і м'яким. Для досягнення стійкого результату на кілька років ми рекомендуємо дотримуватися призначеного графіка процедур та інтервалу між ними.

Процедуру проводять кваліфіковані фахівці лазерної епіляції з медичною освітою.

до кінця акції залишилося
Дні
:
Години
:
Хвилини
:
Секунди