banner banner
Ця акція завершена. Але у нас є для вас інші приємні пропозиції!

Лазерна епіляція бікіні лише за 599грн!

Літня пропозиція в «Люменіс»! Лазерна інтимна епіляція за супер-ціною - 599 грн!
У кожної жінки є секрети, які дозволяють відчувати себе неперевершено за будь-яких умов. Ми знаємо, як зберегти шовкову гладкість шкіри надовго, щоб почувати себе впевнено! У «Люменіс» є все, що потрібно для цього: кваліфіковані фахівці з медичною освітою та обладнання від концерну Lumenis (сертифіковане в Європі та США).

Ми вміємо перетворювати епіляцію бікіні з неприємної необхідності на комфортну й ефективну процедуру краси. Для того, щоб ваша шкіра залишалась ніжною протягом років, вистачить 8-10 сеансів. Записуйтеся на процедуру в зручному центрі «Люменіс» та насолоджуйтеся красою свого тіла без небажаних волосків!

Відправити заявку

умови акції

1 Акція діє в мережі центрів “Люменіс” України з 01.05.2021 р. по 30.06.2021 р.
2 Акція не сумується з іншими акційними пропозиціями та купонаторами.
3 Акційна ціна діє на лазерну епіляцію LightSheer ET та LightSheer Desire.

Довір турботу про свою красу професіоналам!

Робити лазерну епіляцію в «Люменіс» зручно та вигідно.

До послуг клієнтів - кваліфіковані фахівці з медичною освітою. Процедура проводиться на якісному сучасному лазерному обладнанні виробництва Ізраїль і США.

Сеанс проходить на апараті Lumenis LightSheer з насадками ЕТ і Desire:

  • • рукоятка ЕТ з технологією охолодження дає можливість точково обробити найделікатніші ділянки тіла;
  • • рукоятка Desire з вакуумної технологією робить епіляцію ще більш комфортним та значно прискорює час процедури.

Центри «Люменис» знаходяться там, де зручно саме тобі - обирай свій!

Чи можна назавжди позбутися небажаного волосся в зоні бікіні

Наразі, лазерна епіляція - це найефективніше рішення для того, щоб позбутися від небажаного волосся, подразнення та почервоніння шкіри, а також врослих волосків. Курс процедур дає можливість забути про ці проблеми на кілька років. Для того, щоб ефект від лазерної епіляції зберігся й надалі, фахівці рекомендують раз на рік робити підтримуючу процедуру.

Ефект буде помітний вже після першого сеансу - до 30% волосся в зоні процедури випаде протягом декількох днів. Волосся, що виросте, буде тонкішим. Лазер впливає тільки на волосяні фолікули у фазі активного зростання, саме тому важливо дотримуватися призначеного фахівцем графіка процедур. Кількість сеансів, які знадобляться, залежать від структури волосся і особливостей організму, але, в середньому, їх призначається 8-10.

Інтервали між процедурами лазерної епіляції складають:

  • • 4 тижні - між першою та другою;
  • • 6 тижнів - між другою та третьою;
  • • 8 тижнів - між третьою та четвертою, і т.д.

З кожним разом інтервал між сеансами збільшується. Дуже важливо між процедурами не застосовувати методи депіляції, які ушкоджують фолікул - вищипування пінцетом, віск, шугарінг.

Апарат для лазерної епіляції Lumenis LightSheer Desire, на якому проводяться сеанси, є сучасним ефективним рішенням. Унікальна технологія вакуумного посилення High Speed сприяє тому, що процедура проходить комфортно для клієнта. Завдяки тому, що робоча поверхня рукоятки становить 22 х 35 мм, сеанс займає зовсім небагато часу (наприклад, епіляція пахв або бікіні триває 10-15 хвилин). Скористайтеся формою записи для того, щоб забронювати зручний для вас час процедури в «Люменіс».