Задать вопрос

Лазерна епіляція зони бікіні в Харкові стає все більш популярною з кожним роком. Багато жінок хочуть мати гладеньку шкіру і для цього видаляють волосся всюди, навіть в інтимних місцях. Зона бікіні дуже чутлива і звичні способи депіляції, по-перше, є вельми болючими, по - друге, часто викликають подразнення і вимагають регулярного повторення.

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ В ЗОНІ БІКІНІ

Видалення волосся, в тому числі в зоні бікіні, бере початок у стародавньому Єгипті. Однак різні способи видалення волосся часто викликали подразнення, почервоніння та свербіж. Завдяки спільним зусиллям американських та ізраїльських вчених, було створено діодний лазер Lumenis Light Sheer ЕТ. На сьогодні це найкращий апарат для видалення волосся в зоні бікіні. Курс лазерної епіляції складе близько 8-10 процедур і займе близько року. Лазерна епіляція позбавить вас небажаної рослинності, подразнень, заощадить сили, час і гроші.

лазерна епіляція бікіні

 

Як проходить лазерна епіляція бікіні?

Під час лазерної епіляції зони "глибокого бікіні", лікар видаляє волосся з лобка, статевих губ і між'ягодичної складки. Перед епіляцією рекомендується поголити зону обробки, щоб активізувати зростання волосся. Між'ягодичну складку можна очистити за допомогою депіляторного крему. Під час процедури шкіра повинна бути абсолютно гладенькою. При низькому больовому порозі ви можете скористатися місцевим знеболенням. Однак попередьте про це заздалегідь адміністратора, тому що тривалість процедури збільшується на 20-40 хвилин.

ЦІНА ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ БІКІНІ В ХАРКОВІ

На перший погляд послуга лазерної епіляції коштує дорого. Але, якщо порахувати скільки коштує щоденна депіляція звичними засобами (віск, бритва, крем для депіляції та інш.), то цілком зрозуміло, що лазерна епіляція значно дешевше. До того ж, ця процедура суттєво заощаджує ваш час. Тому, краще вирішити проблему кардинально, ніж не повертатися до неї знову і знову. А для вашої зручності в центрі "Люменіс" діє гнучка система акцій та знижок.

СПЕКТР ПОСЛУГ ЦЕНТРІВ «ЛЮМЕНІС» В ХАРКОВІ

Основна послуга мережі центрів лазерної епіляції та косметології "Люменіс" в Харкові - це лазерна епіляція. Ціни в центрах "Люменіс" максимально доступні. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що завжди отримаєте тільки якісні послуги.

  • в усіх наших центрах використовується сертифіковане обладнання
  • всі фахівці мають вищу медичну освіту та багаторічний досвід роботи

салон лазерної епіляції

ЧОМУ КЛІЄНТИ ДОВІРЯЮТЬ ЦЕНТРАМ «ЛЮМЕНІС» У ХАРКОВІ

Епіляція зони бікіні дуже делікатна процедура, але завдяки дбайливим рукам фахівців, ви не будете відчувати дискомфорту. Діодний лазер Lumenis Light Sheer ЕТ впливає дбайливо й ефективно. Тільки за його допомогою можливо отримати бездоганно гладеньку шкіру. Скориставшись послугою лазерної епіляції, ви видалите небажане волосся та почуватиметься впевнено в будь-якій ситуації. Запишіться на безкоштовну консультацію в центри лазерної епіляції та косметології"Люменіс" в Харкові за адресою вул. Максиміліанівська, 4 або проспект Науки, 7.

Лазерна епіляція інтимних зон росту волосся
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
20 хв 540 грн 650 грн
20 хв 740 грн 880 грн
10 хв 430 грн 520 грн
20 хв 880 грн 1060 грн
15 хв 460 грн 550 грн
10 хв 350 грн 420 грн
10 хв 270 грн 320 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.10[91 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Лазерна епіляція зони бікіні в Харкові Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук