Лазерна епіляція обличчя в Харкові стає все більш популярною послугою. Звичайно, в людині цінують не зовнішність, але, саме на зовнішність в першу чергу звертають увагу. На жаль, небажане волосся на обличчі є не тільки у чоловіків, а й у багатьох жінок. Вони витрачають багато часу для того, аби позбутися цієї проблеми. Адже кожна жінка мріє про гладеньку шкіру, навіть без натяку на рослинність. Але вирішити цей естетичний недолік не складно.

Наші спеціалісти лазерної епіляції

ЯК ВИДАЛИТИ ВОЛОССЯ НА ОБЛИЧЧІ?

Постійне гоління загрожує подразненням ніжної шкіри обличчя,  появою врослого волосся. У багатьох чоловіків на шкіра обличчя після гоління з’являється запалення. А жінкам, крім незручностей, це додає проблеми психологічного характеру. Сьогодні найбільш ефективним і безпечним способом видалення волосся є лазерна епіляція обличчя діодними лазерами Lumenis Light Sheer ЕТ і Lumenis Light Sheer Desire в центрах лазерної епіляції та косметології  "Люменіс» в Харкові. Вже після першої процедури ви побачите результат.
 

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ - ВІДМІННА АЛЬТЕРНАТИВА ГОЛІННЮ

Ефективні та безпечні діодні лазери Lumenis Light Sheer ЕТ і Lumenis Light Sheer Desire бездоганно видаляють небажане волосся. Вже після першої процедури буде помітний ефект – волосся стане набагато тоншим і слабкішим, а з кожною наступною процедурою ви будете назавжди втрачати ще 30% волосся. Таке явище, як вросле волосся, яке часто з'являється в результаті гоління або використання воску, зникає назавжди.

ЯК ДІЄ ЛАЗЕР LUMENIS LIGHT SHEER ЕТ НА ВОЛОССЯ?

В усіх центрах лазерної епіляціі та косметології «Люменіс» використовують діодний лазер Lumenis Light Sheer ЕТ. Переваги його використання визнають експерти та клієнти, підтверджуючи високу якість процедур відгуками про лазерну епіляцію в Харкові. Під час лазерного впливу, дія випромінювання направлено на пігмент меланін, що сприяє руйнуванню фолікула. Під впливом високої температури, фолікул волосся руйнується, а за 10-14 днів відмерле волосся витісняється зі шкіри. Сапфірова оптика, що вбудована в діодний лазер, захищає шкіру від перегрівання та опіків.

ЗАВЖДИ ЕФЕКТИВНА ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ?

Для підвищення ефективності впливу, за 14 днів до сеансу епіляції не можна засмагати і відвідувати солярій. Так само протягом 14 днів не можна висмикувати волосся пінцетом, користуватися воском або епілятором. Найбільш ефективна епіляція при темному волоссі та світлій шкірі. Якщо волосся русяве може знадобиться більша кількість процедур. Ви можете записатися на безкоштовну консультацію, щоб дізнатися наскільки ефективним буде вплив лазера в вашому випадку.

ДЕ МОЖНА ЗРОБИТИ ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ В ХАРКОВІ?

Епіляція лазером - це процедура, що вимагає серйозного та професійного підходу, тому робити її необхідно в спеціалізованих центрах. Проводити епіляцію повинен фахівець, який має медичну освіту. Саме такий підхід до роботи в усіх центрах «Люменіс». Тому, довіряючи свою красу і здоров'я нам, ви можете бути впевнені у власній безпеці. Телефонуйте зараз, ми гарантуємо вам позитивні емоції від відвідування центру «Люменіс» та бездоганний результат!

Ціни вказані за одну процедуру

Лазерна епіляція на обличчі

Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis DESIRE Lumenis ET
10 хв Верхня губа Тільки на ET 170 грн
10 хв Підборіддя 210 грн 180 грн
20 хв Все обличчя 740 грн 620 грн
10 хв Лінія чола Тільки на ET 180 грн
10 хв Міжбрів'я Тільки на ET 110 грн
10 хв Скроні 210 грн 180 грн
10 хв Вуха Тільки на ET 180 грн
20 хв Шия (передня або задня поверхня) 320 грн 270 грн
20 хв Щоки (включаючи скроні) 420 грн 350 грн
15 хв Щоки 270 грн 220 грн
20 хв Брови Тільки на ET 190 грн
10 хв Ніс Тільки на ET 120 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 20 грн 7 грн
- Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури - -

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.85[33 Голосів]

Лазерна епіляція обличчя в Харкові Відгуки


Додати відгук