Задать вопрос

Все частіше чоловіки звертаються в центри краси за послугою лазерної епіляції. Небажане волосся на тілі викликає дискомфорт та незручності, до того, ж воно є причиною неприємного запаху. Авжеж, доглянуте тіло -  це звичайна вимога до поважаючої себе людини.  На жаль, ритм сучасного життя обмежує наш час і ми постійно знаходимось в пошуках простих рішень. Щоденне гоління викликає подразнення шкіри, забирає час та гроші на косметичні засоби. Також, у багатьох чоловіків гоління викликає запалення та алергічні реакції. Лазерна епіляція для чоловіків в Харкові - це відмінний спосіб позбутися небажаного волосся на будь-якій частині тіла чи на обличчі. Окрім естетичного аспекту, лазерна епіляція вирішує і гігієнічне питання, оскільки набагато легше доглядати за шкірою, що позбавлена волосся. Фахівці центру лазерної епіляції і косметології «Люменіс» в Харкові допоможуть вам вирішити цю проблему найефективнішим сучасним способом.

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

Лазерная эпиляция для мужчин

А ЧИ ПОТРІБНО ВИДАЛЯТИ ВОЛОССЯ?

Надмірний волосяний покрив у чоловіків утримує неприємний запах, а також не естетично виглядає з-під футболки або сорочки. А в літній період ще й утримує тепло. Тому більшість чоловіків зустрічають ранок з бритвою в руці. Доводиться знову й знову вдаватися до «улюбленої» бритві, щоб позбутися зайвої рослинності. На жаль, бритва не здатна видалити волосся надовго, а чи є альтернатива? Звичайно! Видалити небажане волосся цільком реально за допомогою лазерної епіляції в Харкові.

ЯК ВИДАЛИТИ ВОЛОССЯ НАДОВГО?

Шкіра обличчя і зони пахв відрізняються особливою чутливістю. Проводячи процедуру гоління щодня можна викликати позражнення, висипання, вросле волосся. Виходить, витрачаючи максимум зусиль, ми отримуємо мінімум результату? Більш тривалий ефект можна отримати, використовуючи крем або віск. Але і ці засоби не здатні надовго зберегти отриманий ефект. Тому, порівнявши всі існуючи методи,  більшість чоловіків обирає досконалий спосіб видалення небажаної рослинності - лазерну епіляцію в Харкові.

лазерна епіляція підборідка 

ЧОЛОВІЧА ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

В сучасному світі деякі професії зобов'язують чоловіків мати доглянуте тіло. Тому все частіше чоловіки позбавляються волосяного покриву не тільки на обличчі та під пахвами. Видалення рослинності зі спини, живота і бікіні, так само, стає все більш популярною послугою. Спортсмени, плавці, чоловіки публічних професій довгий час шукали досконалий спосіб видалення волосся. Завдяки компанії «COHERENT» сьогодні забути про гострі леза і щоденне гоління назавжди можна, скориставшись послугою лазерної епіляції.

ДІОДНІ ЛАЗЕРИ  LUMENIS  LIGHT SHEER ЕТ  І  LUMENIS LIGHT SHEER DESIRE

В усіх центрах лазерної епіляції та косметології «Люменіс» використовують високоякісне обладнання, створене спільними зусиллями американських і ізраїльських вчених -  діодні лазери Lumenis Light Sheer ЕТ і Lumenis Light Sheer Desire. Лазерна епіляція, проведенная на цьому обладнанні, вважається в усьому світі «золотим стандартом» видалення зайвого волосся. Під час процедури лазерний промінь впливає на кожну волосяну цибулину, що знаходиться в активній стадії росту. Для повного видалення волосся потрібно близько 10 процедур.  Кількість сеансів, що потрібна особисто вам, буде визначено лікарем на безкоштовній консультації.

лазерна епіляція живота

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ?

Іноді можна зустріти думку про високу вартість лазерної епіляції. Але якщо порівняти витрати на бритви, пінки, гелі, креми, лосьйони та інші обов'язкові речі, до яких необхідно вдаватися щодня, ... то зробити лазерну епіляцію в Харкові виявляється значно дешевше та економічно вигідніше. А якщо ще згадати, скільки часу забирає щоденне гоління, то побачимо користь з усіх боків.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ СПИНИ ТА ЖИВОТА
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 220 грн 250 грн
30 хв 600 грн 680 грн
20 хв 720 грн 820 грн
40 хв 1300 грн 1490 грн
10 хв 310 грн 350 грн
10 хв 160 грн 180 грн
10 хв 190 грн 210 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НА НОГАХ
Лазерна епіляція на обличчі
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ РУК
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ІНТИМНИХ ЗОН РОСТУ ВОЛОССЯ

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.75[8 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore