Яка представниця прекрасної статі не хотіла б позбавитися небажаного волосся на ногах? Адже красиві, доглянуті ноги - невід'ємна частина ідеального образу сучасної жінки, наблизитися до якого всі так прагнуть. Епоха бритв вже в минулому. Сьогодні найбільш ефективним і надійним сучасним методом усунення небажаного волосяного покриву на будь-яких ділянках тіла є, безумовно, лазерна епіляція. Його переваги перед іншими методами величезні. По-перше, немає ризику вростання волосся в шкіру. По-друге, безпека та безболісність. Щоб клієнт відчував себе комфортно під час сеансу, використовуються різні способи знеболювання. І. нарешті, ви рятуєтеся від цієї проблеми раз і назавжди! І ніяких ускладнень. Персонал «Люменіс» прикладає максимум зусиль для того, щоб Ваше перебування в Центрі було приємним та незабутнім.

лазерна епіляція гомілки в салоні

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Метод лазерної епіляції полягає в тому, щоб впливати світлом на пігмент меланін, що міститься в цибулині волосся. Шкіра після саенсу може трохи почервоніти. Це є нормою і проходить максимум протягом 2-3 днів. Кількість процедур - від 5 до 10. Проміжок між ними близько півтора місяця, залежно від темпу відростання волосся. Однак, ефект не змусить себе довго чекати і вже після першого сеансу Ви побачите результат. Відразу випадає більше 20% волосся.
Перш, ніж розпочати серію процедур, в наших Центрах клієнт отримує безкоштовну консультацію кваліфікованого фахівця з урахуванням своїх індивідуальних особливостей. Лікар визначає тип шкіри, від чого буде залежати інтенсивність лазерного впливу та ступінь потужності апарату, з якими буде проводитися процедура. Також лікар обов'язково попереджає клієнта про таки протипоказання, як:

  • засмага, якої немає 2 тижнів;
  • запалення на шкірі;
  • чутливість шкіри до світла;
  • вагітність і лактація;
  • простудні захворювання, гарячкові стани, а також запальні стани в організмі.

НАША КОМАНДА - ЦЕ ПРОФЕСІОНАЛИ.

Гарантію якості нашої роботи дає команда професійних, кваліфікованих співробітників і високоефективне інноваційне обладнання. Діодний лазер Lumenis Light Sheer ET, що використовується в наших Центрах - останнє слово на світовому ринку лазерної косметології. Він забезпечує максимальний ефект за мінімальну кількість процедур. В нашому Центрі постійно діють різні акції, і не тільки для постійних клієнтів, а й для нових відвідувачів. Гнучка система знижок і бонусів приємно здивує, а зручне розташування салонів біля ст. метро Пушкінська і ст. метро Наукова заощадить Ваш час. Ласкаво просимо в «Люменіс»!

Лазерна епіляція на ногах
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
60 хв 1540 грн 1850 грн
60 хв 1820 грн 2180 грн
30 хв 720 грн 860 грн
30 хв 600 грн 730 грн
10 хв 130 грн 150 грн
20 хв 500 грн 600 грн
30 хв 870 грн 1050 грн
10 хв 130 грн Тільки на ET
10 хв 190 грн 210 грн
20 хв 600 грн 730 грн
20 хв 650 грн 770 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.70[22 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Лазерна епіляція ніг в Харкові Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук