Лазерна епіляція пахв, мабуть, найбільш затребувана та популярна на сьогоднішній день процедура лазерної косметології. Причому, як серед жінок, так і серед чоловіків. Вдавшись до цього методу, Ви рятуєтеся не тільки від небажаного волосся, але й від небажаного запаху. Погодьтеся, це особливо актуально при нинішньому темпі життя. Таким чином, процедура є не тільки естетичною, а й гігієнічною. Перевагами лазерної епіляції перед іншими засобами видалення волосся, безумовно, є доступність, безболісність, швидкість проведення процедури і стійкий, тривалий ефект.

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

ОСОБЛИВОСТІ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ПАХВ

Лазерна епіляція в цій зоні тіла є найрезультативнішою, оскільки шкіра тут біла і ніжна, а волосся темне й жорстке. Це сприяє тому, що за одну процедуру руйнується більша кількість фолікул і на більш тривалий період, в порівнянні з іншими зонами тіла, що загалом скорочує кількість процедур.  А це є ще однією незаперечною перевагою - Ви заощаджуєте не тільки свої фінанси, але і час. Оскільки область впливу невеличка, сеанс триватиме близько кількох хвилин. Процедура практично не викликає дискомфорту. Не дивлячись на те, що ця зона особливо чутлива, такі побічні ефекти, як подразнення і алергічна реакція, в ній не виникають. Сьогодні лазерна епіляція пахв стала не тільки найбільш комфортною, але і найбільш доступною з усіх лазерних процедур. Вона забезпечить Вашій шкірі свіжість на тривалий період, зробить її гладенькою і, безумовно, додасть впевненості в собі.

лазерна епіляція пахв в Харкові

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

Лазерна епіляція рук

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.58[12 Голосів]

Лазерна епіляція пахв в Харкові Відгуки


Додати відгук