Центр «Люменіс» буде вдячний всім клієнтам, які залишать свої відгуки про лазерну епіляцію у Чернівцях. Ви можете написати їх як на нашому сайті, а також поділитися враженнями від відвідування салону в наших групах у соціальних мережах.

Ваша думка дуже важлива для нас. Ми намагаємося організувати свою роботу таким чином, щоб усі клієнти отримували максимальний комфорт і найкращий результат від відвідування центру «Люменіс». Можливо, у Вас є пропозиції щодо покращення нашої роботи - поділіться з нами своїми побажаннями і ми обов'язково втілимо їх у нашу роботу.

Компанія «Люменіс» завжди враховує побажання клієнтів і розвивається з урахуванням потреб наших відвідувачів. Будемо раді дізнатися Вашу думку про центр «Люменіс» у Чернівцях.

Лазерна епіляція у Чернівцях на діодному лазері LUMENIS LightSheer ET - це чудова можливість позбутися небажаної рослинності швидко, безболісно і надовго. Фахівці нашого центру проводять процедуру з дотриманням всіх необхідних умов стерильності і безпеки.

Апарат LUMENIS LightSheer ET належить до обладнання останнього покоління. Лазерна епіляція на цьому діодному лазері дозволяє видалити всю небажану рослинність на обличчі і на будь-якій ділянці тіла.

Фахівці нашого центру - справжні майстри своєї справи. Це лікарі з вищою медичною освітою і профільними сертифікатами. Лазерна епіляція в центрі "Люменіс» в Чернівцях - це гарантовано якісна процедура, виконана досвідченими фахівцями.


Додати відгук
Ірина Самійло
11.03.2019, 10:09
Доброго дня. Чудові враження залишилися після відвідування Вашого салону. Ввічливий адміністратор, професійний лікар, затишна, сімейна атмосфера та стерильність. Потрапила сюди випадково, але тепер я Ваша клієнтка назавжди. Дуже сподобалось як проходила процедура, лікар постійно питала про мої відчуття, чи не боляче, як я почуваюся. Такої уваги я не очікувала, це дуже важливо для клієнта, особливо коли це перша процедура лазерної епіляції. Дякую за якісну роботу персоналу. Буду рекомендувати Ваш салон.
Маряна Лисичук
14.12.2018, 15:07
Хочу подякувати спеціалісту з лазерної епіляції Інгу Дмитрівну. Багато часу я не могла наважитись на цю процедуру, але мені дуже рекомендували цього лікаря і я все ж таки ризикнула. Всім, хто хоче, але ще побоюється, раджу йти до Інгі Дмитрівни. Дуже приємна людина і класний спеціаліст. Я зовсім не відчувала ані болю, ані дискомфорту. Робила пахви та гомілки. Результатом задоволена і вже чекаю наступної процедури. Дівчата, не бійтеся лазерної епіляції та не зволікайте – літо вже скоро. Рекомендую «Люменіс» в нашому місті.
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
+ Добавить
Далі
Салон
Show list salon
Шевченківський
Записаться
+ Добавить