Небажане темне волосся на жіночих руках примушує постійно ховати їх під довгими рукавами. Хоча доглянуті руки є справжньою прикрасою кожної жінки. Що робити з цією проблемою Вам підкажуть справжні фахівці з жіночої краси, які працюють в центрі лазерної епіляції "Люменіс". Така популярна та перевірена роками лазерна епіляція рук назавжди позбавить Вас волосся на руках швидко, безболісно та безпечно.

лазерна епіляція рук в Чернівцях

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Прагнучи мати неперевершену за своєю гладкістю шкіру, тільки записатись на процедуру лазерної епіляції буде замало. Щоб процес видалення зайвого волосся пройшов для вас максимально ефективно, потрібно також провести ряд підготовчих моментів.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

Ефективний метод

Чому саме лазерная епіляція набула такої популярності серед різноманіття методів видалення волосся на тілі? Насамперед, тому, що цей метод практично безболісний, адже відомо, що багато іншіх методів схожі на справжні тортури. Але жінка не була б жінкою, якби заради власної краси не йшла на будь-які випробування. Більше не буде відчуття болю та постійного повернення до цієї проблеми.

Як діє лазерний промінь

За допомогою діодного лазера LUMENIS LightSheer ET ми подаруємо Вашим рукам чарівну привабливість. Але це станеться не одразу, а після проходження повного курсу процедур. Оскільки, лазерний промінь поглинається тільки "зрілим" волоссям, а такого на тілі, зазвичай, від 5 до 20%, знадобиться приблизно від 6 до 8 процедур. Інтервал між ними - місяць, потім - півтора, тобто збільшується на 2 тижні після кожної слідуючої процедури. Цикл зміни волосся триває близько 1,5 року. Після цього - лише підтримуючий курс 1-2 рази на рік. Результатом відвідування нашого салону стане бездоганна краса Ваших рук, чудовий настрій та задоволення!

професійний апарат для лазерної епіляції

Лазерна епіляція рук

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 5.00[1 Голосувати]