Люменис

Закрити
Видалити все
Запис на прийом
Назад
Замовити дзвінок
Ім'я*
Контфктный телефон*
Салон*
Салон
Show list salon
Загальна сума:
Далі
Відправити

Дерматокосметологія цє розділ медицини, у полі діяльності якого рішення шкірних проблем за допомогою сучасних апаратних методик. Апарат PlazmaPix застосовується як альтернатива хірургічного методу для корекції кисетних зморшок, зморшок навколо вух, на шії, а також корекції верхньої і нижної повік і кругової підтяжки м'язів очей. Це називається безопераційна блефаропластика. Ціни в Києві, у порівнянні з операційним втручанням, значно нижче і тому процедура доступна і, до того ж, більш ефективна, ніж лазерний або радіочастотний вплив.

Методика заснована на безконтактному фракційному омолодженні шкіри за допомогою впливу холодної електричної плазми (іонізованого газу). Спрямований промінь знищує «відпрацьовані» клітини, що призводить до посилення клітинного ділення і відновлення шкірної матриці. Процес регенерації триває ще протягом року після останнього сеансу. Оновлення шкірних покривів відбувається на клітинному рівні, при цьому методика не травматична, не вимагає реабілітаційного періоду і не викликає негативних наслідків. Вартість блефаропластики буде залежати від кількості сеансів і зони впливу.

Дерматокосметологія на апараті PlazmaPix - це також безболісне і ефективне видалення бородавок, папілом, кератом, ксантелазми, пігментних плям, розтяжок, шрамів, акне і постакне. Невисока ціна сеансів і чудові результати зробили для багатьох людей реальним здійснення мрії про красиву шкіру без залучення пластичного хірурга і проходження інвазивних, болісних процедур. У наших центрах працюють досвідчені дерматокосметологи, яким можна сміливо довіритися і насолоджуватися своїм новим відображенням у дзеркалі.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.29[12 Голосів]
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться