Делікатна зона бікіні вимагає особливого догляду. Це не тільки гігієнічна необхідність, але також естетична. Видалити небажане волосся в цій частині тіла можна різними методами. Але, як правило, це викликає подразнення, запалення, дуже непривабливі чорні точки, а у багатьох - вростання волосся в шкіру. Позбутися  усіх цих неприємних моментів стало можливим з появою прогресивного сучасного методу - лазерної епіляції. Ця унікальна процедура не викликає негативних наслідків, що особливо актуально для тих, хто відвідує сауну або басейн, а в літній період - для всіх, без винятку. Доглянута зона бікіні надає впевненості в собі, а запрошення, наприклад, в аквапарк, більше не застане Вас зненацька.

ЩО ЦЕ ЗА ПРОЦЕДУРА?

Лазерна епіляція бікіні в «Люменіс» проводиться за допомогою інноваційного діодного лазера LUMENIS LightSheer DUET. Ми вибрали саме цей апарат, тому що він вважається «золотим стандартом» серед лазерних систем. Його безпека та надійність доведени численними клінічними дослідженнями. Особливість методу полягає в тому, що промінь лазера впливає виключно на волосяний фолікул, не зачіпаючи навколишні тканини і внутрішні органи. Світлова енергія поглинається пігментом меланіном, що знаходиться у волоссі. Потім вона перетворюється в теплову енергію, нагріває фолікул, що призводить до його руйнування. Таким чином, волосся припиняє своє зростання. Процедура не викликає запальних процесів, опіків, алергічних реакцій, абсолютно безпечна для організму. Крім того, це єдиний дієвий спосіб боротьби з врослим волоссям.

лазерна епіляція в Дніпрі

ПОКАЗАННЯ:

  • підвищений ріст волосся;
  • незручність від надмірного росту волосся в зоні бікіні;
  • вросле волосся;
  • чутливість і подразнення.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ

Підсумуємо, чому варто зробити лазерну епіляцію бікіні

  • процедура швидка і безболісна
  • не викликає негативних наслідків
  • виключає появу врослого волосся
  • результат - гладка шкіра - зберігається багато років

ВАЖЛИВО: Перж, ніж йти на першу процедуру, уважно прочитайте правила підготовки. Недотримання цих пунктів може негативно позначитися на Вашому здоров'ї. Пам'ятайте, тільки дотримуючись всіх рекомендацій лікаря і правильно доглядаючи за шкірою, можна розраховувати на оптимальний результат. І тоді гладенька, красива шкіра буде дарувати насолоду тривалий час і позбавить зайвого клопоту.

 

Лазерна епіляція інтимних зон росту волосся
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
20 хв 540 грн 650 грн
20 хв 740 грн 880 грн
10 хв 430 грн 520 грн
20 хв 880 грн 1060 грн
15 хв 460 грн 550 грн
10 хв 350 грн 420 грн
10 хв 270 грн 320 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.00[17 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Лазерна епіляція бікіні в Дніпрі Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук