Делікатна зона бікіні вимагає особливого догляду. Це не тільки гігієнічна необхідність, але також естетична. Видалити небажане волосся в цій частині тіла можна різними методами. Але, як правило, це викликає подразнення, запалення, дуже непривабливі чорні точки, а у багатьох - вростання волосся в шкіру. Позбутися  усіх цих неприємних моментів стало можливим з появою прогресивного сучасного методу - лазерної епіляції. Ця унікальна процедура не викликає негативних наслідків, що особливо актуально для тих, хто відвідує сауну або басейн, а в літній період - для всіх, без винятку. Доглянута зона бікіні надає впевненості в собі, а запрошення, наприклад, в аквапарк, більше не застане Вас зненацька.

ЩО ЦЕ ЗА ПРОЦЕДУРА?

Лазерна епіляція бікіні в «Люменіс» проводиться за допомогою інноваційного діодного лазера LUMENIS LightSheer DUET. Ми вибрали саме цей апарат, тому що він вважається «золотим стандартом» серед лазерних систем. Його безпека та надійність доведени численними клінічними дослідженнями. Особливість методу полягає в тому, що промінь лазера впливає виключно на волосяний фолікул, не зачіпаючи навколишні тканини і внутрішні органи. Світлова енергія поглинається пігментом меланіном, що знаходиться у волоссі. Потім вона перетворюється в теплову енергію, нагріває фолікул, що призводить до його руйнування. Таким чином, волосся припиняє своє зростання. Процедура не викликає запальних процесів, опіків, алергічних реакцій, абсолютно безпечна для організму. Крім того, це єдиний дієвий спосіб боротьби з врослим волоссям.

лазерна епіляція в Дніпрі

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

ПОКАЗАННЯ:

  • підвищений ріст волосся;
  • незручність від надмірного росту волосся в зоні бікіні;
  • вросле волосся;
  • чутливість і подразнення.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ

Підсумуємо, чому варто зробити лазерну епіляцію бікіні

  • процедура швидка і безболісна
  • не викликає негативних наслідків
  • виключає появу врослого волосся
  • результат - гладка шкіра - зберігається багато років

ВАЖЛИВО: Перж, ніж йти на першу процедуру, уважно прочитайте правила підготовки. Недотримання цих пунктів може негативно позначитися на Вашому здоров'ї. Пам'ятайте, тільки дотримуючись всіх рекомендацій лікаря і правильно доглядаючи за шкірою, можна розраховувати на оптимальний результат. І тоді гладенька, красива шкіра буде дарувати насолоду тривалий час і позбавить зайвого клопоту.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

 

Лазерна епіляція інтимних зон росту волосся

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.03[16 Голосів]

Лазерна епіляція бікіні в Дніпрі Відгуки


Додати відгук