Видалити волосся на тілі, напевно, чоловіки хочуть більше, ніж жінки. Адже вони кожен свій день починають з гоління. Відомо, як це набридає, до того ж доводиться витрачати дорогоцінний час. Прогрес рухається вперед і, на щастя, знайдено спосіб, який позбавить небажаного волосся на обличчі та тілі на кілька найближчих років - це лазерна епіляція. За допомогою лазерного проміня руйнується волосяний фолікул, і волосся припиняє своє зростання. В цьому полягає унікальність методу. Знищуючи волосяну «цибулину», лазерний промінь не завдає шкоди оточуючим тканинам, шкірі, м'язам, внутрішнім органам. Процедура проходить безболісно, ​​досить добре переноситься і не вимагає реабілітаційного періоду. Це прогресивна, радикальна методика, що не має рівних собі за ефективністю. Однак, вона має ряд протипоказань і правил підготовки. Необхідно прочитати про них або отримати безкоштовну консультацію у фахівців Центру лазерної епіляції та косметології «Люменіс» і тоді сміливо вирушайте перетворювати своє тіло!

лазерна епіляція для чоловіків

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

ІДЕАЛЬНИЙ ЧОЛОВІК

Чоловікам публічних професій вкрай важливо виглядати бездоганно. Адже якщо Ви працюєте на телебаченні, берете участь у спортивних шоу, танцюєте, знімаєтеся в кіно або в рекламних роликах,тобто, демонструєте своє тіло, вам завжди необхідно бути в ідеальній формі. А для плавців гладеньке тіло є необхідністю, адже наявність волосся на тілі негативно позначається на результаті. На щастя, минули часи, коли в день змагань доводилося ретельно голити все тіло. З появою лазерної епіляції все стало набагато простіше, а, головне, ефективніше. Жоден інший спосіб видалення волосся не дає такого результату - близько 98% волосяного покриву більше не виростає.

БІЛЬШЕ НІЯКИХ ПОДРАЗНЕНЬ

Лазерна епіляція - кращий метод видалення волосся для тих чоловіків, шкіра яких схильна до подразнень або алергічних реакцій на засоби для гоління. Після неї не виникає ніяких негативних наслідків. Більше не буде відчуття стягнутості шкіри, печіння, запальних процесів, свербіння. За допомогою цього методу видалити волосся можливо на будь-якій частині тіла, в інтимних зонах, на обличчі, потилиці. Досить часто чоловіки роблять окантовку під бородою, щоб завжди зберігати охайний вигляд. При цьому Ви не тільки заощаджуєте час, а й фінанси. Якщо підсумувати витрачені за рік гроші на засоби для гоління, Ви переконаєтеся, що лазерна епіляція - це ще й вигідно. Доглянута зовнішність - це впевненість в собі та перепустка в світ успішних і щасливих людей!

запис на лазерну епіляцію в салоні

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ СПИНИ ТА ЖИВОТА

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НА НОГАХ

Лазерна епіляція на обличчі

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ РУК

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ІНТИМНИХ ЗОН РОСТУ ВОЛОССЯ

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.50[1 Голосувати]

Лазерна епіляція для чоловіків в Дніпрі Відгуки


Додати відгук