Шановні клієнти!  У першу чергу, ми хочемо подякувати Вам за те, що обрали «Люменіс». Лазерна епіляція в Дніпрі у центрі «Люменіс» - це якісна процедура,що проводиться кваліфікованими майстрами на професійному обладнанні. Поділіться, будь ласка, своїми враженнями від відвідування нашого центру у нас на сайті або в наших групах у соціальних мережах. Ми завжди раді дізнатися думку наших клієнтів. Це допомагає поліпшити роботу центру та зробити сервіс бездоганним.

Відвідавши наш центр у Дніпрі, Ви отримуєте можливість зробити лазерну епіляцію на високотехнологічному обладнанні LUMENIS LightSheer DUET. Це діодний лазер останнього покоління, який забезпечує безболісну і максимально ефективну процедуру видалення небажаного волосся.

Нам дуже важливо дізнатися Вашу думку, оскільки до вибору обладнання ми ставилися з особливою відповідальністю. Апарати від американо-ізраїльського концерну LUMENIS визнані «золотим стандартом» лазерної епіляції. Саме тому ми користуємося цими лазерами. Ми гарантуємо своїм клієнтам безпеку і високі результати.

Ваші відгуки про лазерну епіляцію у Дніпрі допоможуть також іншим потенційним клієнтам визначитися у виборі центру лазерної епіляції. Персонал «Люменіс» робить все, щоб перебування у нашому центрі запам'яталося клієнтам теплою атмосферою, комфортом, а найголовніше, найкращим результатом. Пишіть свої відгуки та насолоджуйтеся дружбою з «Люменіс».


Додати відгук
Ніна Мальчук
11.03.2019, 22:16
Мій улюблений салон. Тут завжди зустрічають з посмішкою та люблять клієнтів. Це відчувається одразу, як потрапляєш до салону. Гарний настрій, смачна кава, турбота та якісне обслуговування – це дуже високий рівень сервісу, це саме те, що приваблює клієнтів, адже нам, дівчатам, важливо щоб в салоні краси ще й отримати позитивні емоції. І в Люменіс це вміють дарувати! Дуже задоволена результатом лазерної епіляції, зробила вже 6 процедур і обожнюю свої гладенькі ніжки. Дякую дівчатам, усьому персоналу та особисто спеціалісту лазерної епіляції Ользі.
Соня Бондаренко
24.01.2019, 12:30
Обслуговуюсь в салоні «Люменіс» в Києві, але довелося бути у відрядженні в Дніпрі і так сталося, що настав час робити наступну процедуру. Записалася до салону «Люменіс» в Дніпрі. Я була приємно здивована, що обслуговування не гірше, ніж у столиці. Адміністратори передали мої дані, отже лікар вже знала, що я роблю, яка процедура та деякі особливості мого організму. Це справжня турбота та високий професійний рівень обслуговування клієнтів. Дякую команді, дякую керівництву за таку налагоджену роботу і звичайно ж рекомендую «Люменіс» іншим клієнтам.
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
Далі
Салон
Show list salon
Центральний
Записаться