Задать вопрос

Небажане волосся на обличчі засмучує і дратує, особливо, якщо це жіноче обличчя. Волоски між бровами, на щоках, підборідді, над верхньою губою – дівчата прагнуть позбутися їх раз і назавжди. Макіяж не рятує, він навіть підкреслює їх, робить ще  помітнішими. Застосовувати бритву, пінцет або ножиці - не дуже вдала ідея. Всі ці засоби не дають стійкого результату, до того ж це болісно. На щастя, є ефективний і надійний сучасний метод видалення небажаного волосся - лазерна епіляція. Ціни на неї цілком досттупні, а результат від такої процедури перевершує всі очікування. Ось ряд переваг, які вигідно відрізняють даний метод від усіх інших.

  • безболісність
  • відсутність ризику опіків, подразнень, алергії, врослого волосся
  • відсутність реабілітаційного періоду
  • гладенька шкіра на багато років

НІЧОГО ЗАЙВОГО

Погодьтеся, бачити у дзеркалі гладеньку шкіру - запорука гарного настрою, впевненості в собі, позитивного емоційного стану. Ви випромінюєте радість і посмішку. Ніяких ненависних волосків над верхньою губою чи на підборідді. Нові технології та обладнання останнього покоління зробили лазерну епіляцію обличчя доступною й дуже затребуваною процедурою в усьому світі. Причому не тільки жінки користуються цією послугою. Чоловіки охоче прибирають небажане волосся на обличчі, адже кому, як не їм знати, до чого набридло щоденне гоління. А якщо це ще й викликає подразнення або запалення? В такому випадку лазерна епіляція обличчя - кращий метод боротьби із зайвою рослинністю. За кілька сеансів Ви станете володарем гладенької, здорової шкіри і, головне, без будь-яких побічних ефектів.

окуляри для лазерної епіляції

БЕЗПЕЧНО ТА НАДІЙНО

Діодний лазер нового покоління LUMENIS LightSheer DUET американської корпорації «COHERENT» тепер на службі у мешканців і гостей Дніпра. Цей лазер визнаний кращим лазером для видалення небажаного волосся. Процедури, проведені із застосуванням цього обладнання, гарантовано безпечні, не викликають побічних ефектів і дають чудовий результат. Промінь лазера проникає в епідерміс на глибину від 1 до 4 мм, що ніяк не впливає на роботу внутрішніх органів. При цьому руйнується не саме волосся, а фолікул, з якого воно росте. Це сприяє його повному зникненню. В зв'язку з тим, що вплив здійснюється лише на ті волоски, які знаходяться в активній фазі (а їх зазвичай близько 30%), щоб видалити «сплячі» цибулини необхідно пройти повний курс процедур. Як правило, це 8 - 10 сеансів, залежно від індивідуальних особливостей клієнта. Кількість процедур і графік відвідувань визначає лікар на безкоштовній консультації. Фахівці нашого Центру вже багато років працюють на просторі б'юті-послуг України. Ми гарантуємо бездоганний результат, європейський сервіс і незабутню затишну атмосферу.

Лазерна епіляція на обличчі
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 170 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
20 хв 620 грн 740 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
10 хв 110 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
20 хв 270 грн 320 грн
20 хв 350 грн 420 грн
15 хв 220 грн 270 грн
20 хв 190 грн Тільки на ET
10 хв 120 грн Тільки на ET
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 2.64[7 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Лазерна епіляція обличчя в Дніпрі Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук