Небажане волосся на обличчі засмучує і дратує, особливо, якщо це жіноче обличчя. Волоски між бровами, на щоках, підборідді, над верхньою губою – дівчата прагнуть позбутися їх раз і назавжди. Макіяж не рятує, він навіть підкреслює їх, робить ще  помітнішими. Застосовувати бритву, пінцет або ножиці - не дуже вдала ідея. Всі ці засоби не дають стійкого результату, до того ж це болісно. На щастя, є ефективний і надійний сучасний метод видалення небажаного волосся - лазерна епіляція. Ціни на неї цілком досттупні, а результат від такої процедури перевершує всі очікування. Ось ряд переваг, які вигідно відрізняють даний метод від усіх інших.

  • безболісність
  • відсутність ризику опіків, подразнень, алергії, врослого волосся
  • відсутність реабілітаційного періоду
  • гладенька шкіра на багато років

НІЧОГО ЗАЙВОГО

Погодьтеся, бачити у дзеркалі гладеньку шкіру - запорука гарного настрою, впевненості в собі, позитивного емоційного стану. Ви випромінюєте радість і посмішку. Ніяких ненависних волосків над верхньою губою чи на підборідді. Нові технології та обладнання останнього покоління зробили лазерну епіляцію обличчя доступною й дуже затребуваною процедурою в усьому світі. Причому не тільки жінки користуються цією послугою. Чоловіки охоче прибирають небажане волосся на обличчі, адже кому, як не їм знати, до чого набридло щоденне гоління. А якщо це ще й викликає подразнення або запалення? В такому випадку лазерна епіляція обличчя - кращий метод боротьби із зайвою рослинністю. За кілька сеансів Ви станете володарем гладенької, здорової шкіри і, головне, без будь-яких побічних ефектів.

 

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

БЕЗПЕЧНО ТА НАДІЙНО

Діодний лазер нового покоління LUMENIS LightSheer DUET американської корпорації «COHERENT» тепер на службі у мешканців і гостей Дніпра. Цей лазер визнаний кращим лазером для видалення небажаного волосся. Процедури, проведені із застосуванням цього обладнання, гарантовано безпечні, не викликають побічних ефектів і дають чудовий результат. Промінь лазера проникає в епідерміс на глибину від 1 до 4 мм, що ніяк не впливає на роботу внутрішніх органів. При цьому руйнується не саме волосся, а фолікул, з якого воно росте. Це сприяє його повному зникненню. В зв'язку з тим, що вплив здійснюється лише на ті волоски, які знаходяться в активній фазі (а їх зазвичай близько 30%), щоб видалити «сплячі» цибулини необхідно пройти повний курс процедур. Як правило, це 8 - 10 сеансів, залежно від індивідуальних особливостей клієнта. Кількість процедур і графік відвідувань визначає лікар на безкоштовній консультації. Фахівці нашого Центру вже багато років працюють на просторі б'юті-послуг України. Ми гарантуємо бездоганний результат, європейський сервіс і незабутню затишну атмосферу.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

Ціни вказані за одну процедуру

Лазерна епіляція на обличчі

Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis DESIRE Lumenis ET
10 хв Верхня губа Тільки на ET 170 грн
10 хв Підборіддя 210 грн 180 грн
20 хв Все обличчя 740 грн 620 грн
10 хв Лінія чола Тільки на ET 180 грн
10 хв Міжбрів'я Тільки на ET 110 грн
10 хв Скроні 210 грн 180 грн
10 хв Вуха Тільки на ET 180 грн
20 хв Шия (передня або задня поверхня) 320 грн 270 грн
20 хв Щоки (включаючи скроні) 420 грн 350 грн
15 хв Щоки 270 грн 220 грн
20 хв Брови Тільки на ET 190 грн
10 хв Ніс Тільки на ET 120 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 20 грн 7 грн
- Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури - -

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 2.30[5 Голосів]

Лазерна епіляція обличчя в Дніпрі Відгуки


Додати відгук