Гладенькі ніжки! Яка ж дівчина не мріє про них? Адже, так набридлі гоління та болюча воскова депіляція. До того ж, результат від цих процедур тримається недовго, а головне - такі маніпуляції завжди призводять до негативних наслідків. Вросле волосся, позразнення, свербіння. Невже немає інших варіантів? Є. Сьогодні позбутися небажаного волосся легко як ніколи - за допомогою лазерної епіляції! Цей метод вже став найбільш затребуваним і популярним в усьому світі. Причому, і жінки, і чоловіки користуються цією послугою та вже оцінили її переваги. Безболісність, безпека і висока ефективність вигідно відрізняють лазерну епіляцію від всіх відомих способів видалення небажаного волосся.

лазерна епіляція ніг

УНІКАЛЬНІСТЬ МЕТОДУ

Уявіть, що більше не доведеться регулярно голити ноги, а раптове запрошення в басейн, сауну або на пляж не застануть зненацька. Коротеньку спідницю, шорти, улюблену маленьку сукню тепер можна надіти, коли забажаеш, не замислюючись про непотрібний клопіт. Прогрес подарував сучасний, надійний метод видалення волосся за допомогою лазера. Лазерний промінь впливає не на видиме волосся, а на волосяну цибулину. Знищуючи фолікул, лазер не ушкоджує навколишні тканини та внутрішні органи, не впливає на шкіру. Селективна, вибіркова дія енергії лазера гарантує відсутність опіків, шрамів, алергічних реакцій. Тому даний метод - справжній прорив у сфері б'юті-індустрії. Лазерну епіляцію ніг в Дніпрі виконують кваліфіковані лікарі з великим досвідом роботи.

ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ З НАШИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ

Наші фахівці детально проконсультують і нададуть відповіді на всі питання, що цікавлять, розкажуть, як доглядати за шкірою після процедури. Незважаючи на безпеку і ефективність даного методу, все ж існують певні протипоказання. Уважно ознайомтеся з ними, перш ніж починати курс лазерної епіляції ніг. Також, є кілька правил підготовки до даної процедури. При дотриманні всіх запобіжних заходів, результат буде чудовий, а побічних явищ не виникне. Ті, хто вже приєдналися до армії наших клієнтів, переконалися в надійності та перевагах цього способу. Не сумнівайтеся, приходьте в «Люменіс» і шкіра Ваших ніг стане гладенькою! Домашня, затишна атмосфера, запашна кава, безкоштовні консультації, доступні ціни та європейський сервіс - те, що вигідно відрізняє наш салон від інших.

ОСНОВНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

  • Інфекційні захворювання
  • Цукровий діабет (прийом інсуліну)
  • Онкологічне захворювання
  • Захворювання імунної системи
  • Світлі Пушкова, сиве волосся
  • Дерматологічні захворювання
  • Період вагітності і лактації
  • У разі хірургічного втручання в епіліруемой зону менш ніж за три місяці до процедури

Лазерна епіляція на ногах
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
60 хв 1540 грн 1850 грн
60 хв 1820 грн 2180 грн
30 хв 720 грн 860 грн
30 хв 600 грн 730 грн
10 хв 130 грн 150 грн
20 хв 500 грн 600 грн
30 хв 870 грн 1050 грн
10 хв 130 грн Тільки на ET
10 хв 190 грн 210 грн
20 хв 600 грн 730 грн
20 хв 650 грн 770 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 5.00[1 Голосувати]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Лазерна епіляція ніг в Дніпрі Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук