Небажане волосся в зоні пахв доставляє дискомфорт. Регулярне гоління, неприємний запах, особливо в жарку пору року, неестетичний вигляд - з цим легко можна впоратися, вдавшись до самого прогресивного методу видалення небажаного волосся - методу лазерної епіляції. Сьогодні це найнадійніший спосіб, який допоможе позбутися непотрібної рослинності швидко, безболісно та виключаючи небажані наслідки. В нашому Центрі використовується діодний лазер нового покоління LUMENIS LightSheer DUET, визнаний кращою лазерною системою для видалення волосяного покриву на будь-якій ділянці тіла та на обличчі. Зона пахв особливо податлива до лазерної епіляції, тому ця процедура стала найбільш затребуваною та популярною. До неї вдаються як жінки, так і чоловіки. Така популярність пояснюється високою ефективністю методу. Клінічні дослідження довели безпеку лазерної дії для організму людини. Сучасне високотехнологічне обладнання виключає виникнення побічних явищ і реабілітаційного періоду, що суттєво відрізняє цей метод від усіх інших відомих способів боротьби з волоссям на тілі.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

ЕКОНОМІЯ І КОМФОРТ

Відсутність волосся в зоні пахв полегшує підтримку гігієни, виключає неприємні запахи та підвищене потовиділення. Пройшовши повний курс процедур, що становить зазвичай 8-10 сеансів, Ви на декілька років усунете цю проблему. Погодьтеся, це економія часу і грошей. Відчувати комфорт цілодобово та в будь-яку пору року, позбутися зайвого клопоту всього за кілька коротеньких сеансів (тривалість однієї процедури 10 хвилин) - тепер це можливо з «Люменис»! Приєднуйтеся до наших клієнтів і переконайтеся, наскільки це спрощує життя.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

ГЛАДЕНЬКА ШКІРА - ЦЕ РЕАЛЬНО

Дуже важливий момент: починаючи серію процедур, прочитайте про підготовку, протипоказання, догляд за шкірою, проконсультуйтеся з лікарями нашого Центру. Незважаючи на безпеку, все ж існують певні правила, які слід знати, аби не завдати шкоди своєму здоров'ю. Рекомендації лікаря, графік відвідувань, правильна обробка шкіри – всього цього необхідно строго дотримуватися, і тоді результат буде саме таким, яким і має бути. Протягом тривалого часу (5-7 років) Ваша шкіра буде бездоганно гладенькою. На сьогоднішній день неможливо видалити небажане волосся безболісно та ефективно жодним іншим методом, крім лазерної епіляції. Відгуки наших клієнтів підтверджують: гладенька шкіра - це не міф, це реальність. Приходьте і переконайтеся самі!

Ціни вказані за одну процедуру

Лазерна епіляція рук

Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis DESIRE Lumenis ET
10 хв Пахвові області (жіночі) 390 грн 320 грн
10 хв Пахвові області (чоловічі) 440 грн 380 грн
30 хв Руки до ліктя (жіночі) 620 грн 520 грн
30 хв Руки до ліктя (чоловічі) 660 грн 550 грн
30 хв Руки по всій довжині (жіночі) 860 грн 720 грн
40 хв Руки по всій довжині (чоловічі) 970 грн 800 грн
10 хв Кисті рук (жіночі) 160 грн 130 грн
10 хв Кисті рук (чоловічі) 380 грн 310 грн
20 хв Плечі (жіночі) 530 грн 440 грн
30 хв Плечі (чоловічі) 660 грн 550 грн
20 хв Руки до ліктя + 10 см (жіночі) 800 грн. 680 грн
30 хв Руки до ліктя + 10 см (чоловічі) 910 грн. 740 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 20 грн 7 грн
- Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури - -

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.88[4 Голосів]

Лазерна епіляція пахв в Дніпрі Відгуки


Додати відгук