Хочете, щоб шкіра Ваших рук була гладенькою, щоб її не псувало небажане волосся? Доглянуті руки багато чого можуть розповісти про людину, це, буквально, Ваша візитівка. Жіночі ручки зовсім не прикрашає волосся, особливо якщо воно темне й жорстке. Різні причини можуть викликати це явище: гормональні збої, несприятлива екологічна ситуація, прийом певних лікарських препаратів. Дану проблему легко вирішити за допомогою лазерної епіляції. Цей метод завоював популярність завдяки високій ефективності та стійкому результату.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

НАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

В нашому Центрі використовується краще на сьогоднішній день обладнання для видалення волосся. Це діодний лазер LUMENIS LightSheer DUET, виробництва провідної американської корпорації COHERENT. Дана лазерна система використовується в багатьох країнах світу. Численні клінічні дослідження довели безпеку і надійність цього апарату, тому ми вибрали саме його. Вплив лазерного випромінювання не має негативного впливу на здоров'я людини. Процедури, що проводяться за допомогою цього лазера, не викликають таких побічних ефектів, як опіки, подразнення, алергічні реакції, набряки. Крім того, лазерна епіляція рук діодним лазером - єдиний спосіб боротьби з врослим волоссям. Завдяки розвитку сучасних технологій тепер можливо зробити шкіру гладенькою без болю і ризику для здоров'я.

лазерна епіляція руки

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ ЕФЕКТ

Видалення волосся на руках можна виконати як від кисті до ліктя, так і від ліктя до плеча. Статистика підтверджує, що ця процедура надзвичайно затребувана, тому що дозволить вам на багато років забути про проблему небажаної рослинності в цій зоні. Пройшовши кілька сеансів, Ви позбудетеся волосся надовго, результат утримується протягом 5-7 років. При цьому корекцію потрібно буде робити тільки 1-2 рази на рік, або ж за особистою необхідностю. Обов'язково ознайомтеся з правилами підготовки до процедури і протипоказаннями і – чекаємо на Вас. Гладенька шкіра Ваших рук - в наших надійних руках!

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

Лазерна епіляція рук

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.00[2 Голосів]

Лазерна епіляція рук в Дніпрі Відгуки


Додати відгук