Задать вопрос

Вам знайоме відчуття дискомфорту через підвищений волосяний покриву на тілі? Закомплексованість, невпевненість в собі? Волосся на таких ділянках тіла як спина, крижі, плечі, грудна клітка виглядають неестетично, викликають підвищене потовиділення, а позбутися їх самостійно та ще й з бажаним результатом просто неможливо. Тож, слід неодмінно звертатися до професіоналів. Метод видалення небажаного волосся за допомогою лазера - єдиний надійний і безпечний метод. На сьогоднішній день лазерна епіляція стала доступною для всіх і дуже популярною. Це комфортна процедура, що не викликає больових відчуттів, тільки легке поколювання. Але, найголовніша перевага даного методу - його ефективність, що складає 98%. Жоден відомий спосіб видалення небажаного волосся не дає такого надійного результату.

БЕЗ ПОБІЧНИХ ЕФЕКТІВ

Цей метод не має побічних явищ, не пошкоджує і не дратує шкірний покрив, не викликає опіків, не травмує внутрішні органи. Відразу ж після сеансу Ви повертаєтесь до свого звичного способу життя, ніякого реабілітаційного періоду! Але, можливо, Ви трохи затримайтеся в салоні, тому що наш персонал обов'язково запропонує чашечку кави, що бадьорить або смачного чаю, який розслабить і зніме втому. Лікар детально проінформує, як доглядати за обробленої зоною. При належному дотриманні всіх рекомендацій лікаря,  результат перевершить всі очікування. Всього за кілька сеансів Ви позбудетесь дискомфорту та незручностей, а Ваше тіло буде виглядати ідеально.

лазерна епіляція спини

ШВИДКО І КОМФОРТНО

Через велики зони обробки лазерна епіляція на цих ділянках є найбільш трудомісткою. До того ж волосся тут щільніше й густіше, ніж на будь-яких інших частинах тіла. Діодний лазер LUMENIS LightSheer DUET, який застосовується в нашому центрі, оснащений вакуумною системою, завдяки чому дискомфортні відчуття під час сеансу зводяться до мінімуму. З кожною наступною процедурою волосся буде залишатися все менше і менше, а ті, що залишилися в «сплячих» цибулинах - стають тоншими та зростають повільніше. Отже, навіть найпроблемніші ділянки тіла можливо зробити гладенькими. Єдине що, потрібно набратися терпіння - абсолютний ефект буде після проходження повного курсу процедур, це, як правило, від 6 до 10 сеансів. З огляду на інтервали між ними в кілька тижнів, курс займає близько року. Але результат (а він помітний вже після першої процедури) триватиме до 7 років. Жодна методика не може гарантувати такого ефекту.

Лазерна епіляція спини та живота
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 220 грн 250 грн
30 хв 600 грн 680 грн
20 хв 720 грн 820 грн
20 хв 450 грн 520 грн
10 хв 190 грн 210 грн
10 хв 310 грн 350 грн
10 хв 160 грн 180 грн
40 хв 980 грн 1120 грн
40 хв 1300 грн 1490 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 5.00[1 Голосувати]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Лазерна епіляція спини в Дніпрі Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук