Вам знайоме відчуття дискомфорту через підвищений волосяний покриву на тілі? Закомплексованість, невпевненість в собі? Волосся на таких ділянках тіла як спина, крижі, плечі, грудна клітка виглядають неестетично, викликають підвищене потовиділення, а позбутися їх самостійно та ще й з бажаним результатом просто неможливо. Тож, слід неодмінно звертатися до професіоналів. Метод видалення небажаного волосся за допомогою лазера - єдиний надійний і безпечний метод. На сьогоднішній день лазерна епіляція стала доступною для всіх і дуже популярною. Це комфортна процедура, що не викликає больових відчуттів, тільки легке поколювання. Але, найголовніша перевага даного методу - його ефективність, що складає 98%. Жоден відомий спосіб видалення небажаного волосся не дає такого надійного результату.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

БЕЗ ПОБІЧНИХ ЕФЕКТІВ

Цей метод не має побічних явищ, не пошкоджує і не дратує шкірний покрив, не викликає опіків, не травмує внутрішні органи. Відразу ж після сеансу Ви повертаєтесь до свого звичного способу життя, ніякого реабілітаційного періоду! Але, можливо, Ви трохи затримайтеся в салоні, тому що наш персонал обов'язково запропонує чашечку кави, що бадьорить або смачного чаю, який розслабить і зніме втому. Лікар детально проінформує, як доглядати за обробленої зоною. При належному дотриманні всіх рекомендацій лікаря,  результат перевершить всі очікування. Всього за кілька сеансів Ви позбудетесь дискомфорту та незручностей, а Ваше тіло буде виглядати ідеально.

ШВИДКО І КОМФОРТНО

Через велики зони обробки лазерна епіляція на цих ділянках є найбільш трудомісткою. До того ж волосся тут щільніше й густіше, ніж на будь-яких інших частинах тіла. Діодний лазер LUMENIS LightSheer DUET, який застосовується в нашому центрі, оснащений вакуумною системою, завдяки чому дискомфортні відчуття під час сеансу зводяться до мінімуму. З кожною наступною процедурою волосся буде залишатися все менше і менше, а ті, що залишилися в «сплячих» цибулинах - стають тоншими та зростають повільніше. Отже, навіть найпроблемніші ділянки тіла можливо зробити гладенькими. Єдине що, потрібно набратися терпіння - абсолютний ефект буде після проходження повного курсу процедур, це, як правило, від 6 до 10 сеансів. З огляду на інтервали між ними в кілька тижнів, курс займає близько року. Але результат (а він помітний вже після першої процедури) триватиме до 7 років. Жодна методика не може гарантувати такого ефекту.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

Ціни вказані за одну процедуру

Лазерна епіляція спини та живота

Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis DESIRE Lumenis ET
10 хв Біла лінія живота 250 грн 220 грн
30 хв Груди 680 грн 600 грн
20 хв Живіт (чоловічий) 820 грн 720 грн
20 хв Живіт (жіночий) 520 грн 450 грн
10 хв Зона декольте 210 грн 190 грн
10 хв Крижова область 350 грн 310 грн
10 хв Ореол молочних залоз 180 грн 160 грн
40 хв Спина (жіноча) 1120 грн 980 грн
40 хв Спина (чоловіча) 1490 грн 1300 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 20 грн 7 грн
- Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури - -

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Лазерна епіляція спини в Дніпрі Відгуки


Додати відгук