Лазерна епіляція живота - це видалення небажаного волосся в такій делікатній зоні жіночого тіла, як нижня частина живота. Багатьом жінкам знайома така проблема, як поява волосся в області пупка. Іноді це так звана «доріжка» з волосся, яка йде від пупка донизу. В медицині ця зона називається «біла лінія живота». Часто така «доріжка» з'являється під час вагітності або через інші гормональні перебудови організму, в результаті прийому лікарських препаратів тощо. Зробити шкіру в цій частині тіла гладенькою, естетично привабливою допоможе лазерна епіляція. Цей метод дозволяє вирішити проблему безболісно, ​​швидко та максимально ефективно. Фахівці Міжнародного центру лазерної епіляції та косметології «Люменіс» вже 11 років професійно займаються впровадженням нових технологій в сфері краси та гарантують чудовий результат.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

БЕЗ РИЗИКУ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я

Команда «Люменіс» перетворить Вашу мрію про бездоганне тіло в реальність. Багаторічний досвід роботи, індивідуальний підхід до кожного клієнта, домашня атмосфера робить перебування в нашому Центрі комфортним і приємним. Інноваційне обладнання, діодний лазер LUMENIS LightSheer DUET, за допомогою якого проводяться процедури,  в усьому світі визнано «золотим стандартом» лазерної епіляції. Лазерний промінь вибірково діє тільки на волосяний фолікул, руйнуючи його. При цьому ніякого негативного впливу на шкіру, внутрішні органи, нервові закінчення не відбувається. І це головна перевага методу - процедура не викликає побічних ефектів. Виключається ризик опіків, алергічних реакцій, запальних процесів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

ВАЖЛИВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Таке недоречне явище, як волосся на жіночому тілі, більше не буде створювати дискомфорт. Важливо пам'ятати, що результат багато в чому залежить і від Вас самих. Уважно послухайте рекомендації лікаря з приводу підготовки до процедури, догляду за шкірою після неї, ознайомтеся з протипоказаннями. Пам'ятайте, що тільки при дотриманні всіх правил можна досягти бажаного результату. Задавайте лікарю питання, які можуть у Вас виникнути. Консультації безкоштовні, наші фахівці із задоволенням детально проінформують стосовно всіх тонкощів лазерної епіляції. Ціни Вас приємно здивують і переконають в тому, що скориставшись цим методом, Ви істотно заощадите гроші на засобах для гоління, депіляції і т.п. Ми раді зустріти Вас і подарувати чудовий настрій.

Ціни вказані за одну процедуру

Лазерна епіляція спини та живота

Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis DESIRE Lumenis ET
10 хв Біла лінія живота 250 грн 220 грн
30 хв Груди 680 грн 600 грн
20 хв Живіт (чоловічий) 820 грн 720 грн
20 хв Живіт (жіночий) 520 грн 450 грн
10 хв Зона декольте 210 грн 190 грн
10 хв Крижова область 350 грн 310 грн
10 хв Ореол молочних залоз 180 грн 160 грн
40 хв Спина (жіноча) 1120 грн 980 грн
40 хв Спина (чоловіча) 1490 грн 1300 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 20 грн 7 грн
- Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури - -

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.25[2 Голосів]

Лазерна епіляція живота в Дніпрі Відгуки


Додати відгук