Лазерна епіляція живота - це видалення небажаного волосся в такій делікатній зоні жіночого тіла, як нижня частина живота. Багатьом жінкам знайома така проблема, як поява волосся в області пупка. Іноді це так звана «доріжка» з волосся, яка йде від пупка донизу. В медицині ця зона називається «біла лінія живота». Часто така «доріжка» з'являється під час вагітності або через інші гормональні перебудови організму, в результаті прийому лікарських препаратів тощо. Зробити шкіру в цій частині тіла гладенькою, естетично привабливою допоможе лазерна епіляція. Цей метод дозволяє вирішити проблему безболісно, ​​швидко та максимально ефективно. Фахівці Міжнародного центру лазерної епіляції та косметології «Люменіс» вже 11 років професійно займаються впровадженням нових технологій в сфері краси та гарантують чудовий результат.

лазерна епіляція живота у жінок

БЕЗ РИЗИКУ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я

Команда «Люменіс» перетворить Вашу мрію про бездоганне тіло в реальність. Багаторічний досвід роботи, індивідуальний підхід до кожного клієнта, домашня атмосфера робить перебування в нашому Центрі комфортним і приємним. Інноваційне обладнання, діодний лазер LUMENIS LightSheer DUET, за допомогою якого проводяться процедури,  в усьому світі визнано «золотим стандартом» лазерної епіляції. Лазерний промінь вибірково діє тільки на волосяний фолікул, руйнуючи його. При цьому ніякого негативного впливу на шкіру, внутрішні органи, нервові закінчення не відбувається. І це головна перевага методу - процедура не викликає побічних ефектів. Виключається ризик опіків, алергічних реакцій, запальних процесів.

ВАЖЛИВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Таке недоречне явище, як волосся на жіночому тілі, більше не буде створювати дискомфорт. Важливо пам'ятати, що результат багато в чому залежить і від Вас самих. Уважно послухайте рекомендації лікаря з приводу підготовки до процедури, догляду за шкірою після неї, ознайомтеся з протипоказаннями. Пам'ятайте, що тільки при дотриманні всіх правил можна досягти бажаного результату. Задавайте лікарю питання, які можуть у Вас виникнути. Консультації безкоштовні, наші фахівці із задоволенням детально проінформують стосовно всіх тонкощів лазерної епіляції. Ціни Вас приємно здивують і переконають в тому, що скориставшись цим методом, Ви істотно заощадите гроші на засобах для гоління, депіляції і т.п. Ми раді зустріти Вас і подарувати чудовий настрій.

лазерна епіляція живота в мужчин

Лазерна епіляція спини та живота
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 220 грн 250 грн
30 хв 600 грн 680 грн
20 хв 720 грн 820 грн
20 хв 450 грн 520 грн
10 хв 190 грн 210 грн
10 хв 310 грн 350 грн
10 хв 160 грн 180 грн
40 хв 980 грн 1120 грн
40 хв 1300 грн 1490 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.25[2 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Лазерна епіляція живота в Дніпрі Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук