Сенсація, що не має аналогів - безопераційна, абсолютно безболісна методика корекції фігури! Інноваційний італійський апарат Ендосфера (Endospheres therapy), який раніше був доступний тільки клієнтам елітних зарубіжних клінік, сьогодні представлений в Центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс».

ендосфера терапія

ЕКСКЛЮЗИВНА МЕТОДИКА

Спочатку цей апарат призначався для спортсменів. Десять років італійські вчені сумісно з лікарями працювали над його розробкою. Суть методу полягає в тому, щоб робити масаж, який за інтенсивністю перевершує ручний, виводить з організму молочну кислоту, усуває венозний застій, не зашкоджуючи організму та не викликаючи больових відчуттів. На сьогоднішній день Ендосфера Терапія в Києві - це унікальна процедура, завдяки якої стало можливе зниження ваги, усунення целюліту, корекція силуету на 2 розміри абсолютно безболісно.

https://www.youtube.com/embed/GDl89X5tOyg?rel=0&autoplay=1&mute=1

В основі методу - вібрація та компресія. Вплив апарату забезпечує глибокий дренаж і посилення мікроциркуляції рідини в організмі. покращує кровообіг і лімфовідтік, і буквально «видавлює» з організму застояну рідину. Внутрішні органи активізують свою роботу, прискорюються обмінні процеси. Що істотно відрізняє цю методику від усіх інших - з її допомогою можливо усунення целюліту на всіх стадіях, навіть на стадії фіброзних ущільнень. Ендосфера Терапії в Києві є чудовою профілактикою варикозу.

 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Ендосфера терапія - це єдина методика, яка здатна впоратись з фіброзними ущільненнями, повністю усуваючи їх, при цьому не залишає синців, а також не викликає больових відчуттів.

 знижка на ендосфера терапію

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА

На початку сеансу лікар наносить масажне масло на ділянку тіла, де буде проводитись масаж. Потім проблемні зони опрацьовуються манипулой з обертовими силіконовими сферами, розташованими ідентично тканинам організму. Таким чином, створюється компрессионная мікровібрація. Можна сказати, що судини роблять гімнастику, а Ви відчуваєте тільки тепло та легкі вібрації. Силу впливу і частоту обертання сфер лікар налаштовує індивідуально для кожного клієнта. Час проведення процедури - близько години. Кількість сеансів - від 6 до 12, хоча результати Ви побачите вже після першого сеансу. В період проходження курсу процедур рекомендується пити якомога більше води.

Показання
до процедури:

 • надмірна вага
 • венозний застій
 • целюліт на всіх стадіях
 • зниження тонусу м'язів
 • спазм м'язів
 • в'ялість шкіри
 • застій лімфи (набряклість)

Протипоказання
до процедури:

 • період вагітності та лактації
 • вірусні інфекції
 • шкірні захворювання, дерматити, відкриті рани
 • онкологічні захворювання
 

ВАЖЛИВО: Що істотно відрізняє дану методику від інших відомих способів боротьби із зайвою вагою та целюлітом? Вона є самодостатньою і не вимагає паралельного прийому будь-яких медичних препаратів, використання косметологічних засобів і поєднання з іншими апаратними або ручними впливами. Єдина умова - під час проходження курсу процедур слід вживати не менше 1,5 - 2 літрів води на день!

Ендосфера терапія обличчя

Для проведення процедури Ендосфера Терапія для обличчя косметолог використовує маленьку насадку, на якій розташовано силіконові мікросфери. Частота обертання сфер залежить від індивідуальних потреб і визначається лікарем. В ході процедури відбувається дренаж тканин, що стимулює активну природне вироблення колагену та еластину. В результаті такого впливу розгладжуються зморшки, зникають набряки та «мішки» під очима, моделюються вилиці й підтягується овал обличчя. Ця процедура незамінна для профілактики вікових змін, реабілітації після фізичних навантажень, авіаперельотів і в якості «швидкої допомоги» перед урочистим заходом. До того ж, вона не має реабілітаційного періоду - позитивний результат помітний одразу після сеансу.

Ендосфера Терапія обличчя дає чудові результати в поєднанні з RF-ліфтингом.

Величезною перевагою перед багатьма процедурами для обличчя є те, що Ендосфера Терапію можна проводити в будь-яку пору року.

 https://www.youtube.com/embed/tjqckpZPT5w?rel=0&autoplay=1&mute=1

 

Результати процедури:

icons
підвищення тонусу м'язів
icons_2
зменшення набряків і мішків під очима
icons_3
формування чіткого овалу обличчя
icons_4
скорочення мімічних зморшок
icons_5
моделювання контурів обличчя та шиї

Результат помітний вже після 1 процедури, а з кожною наступною процедурою він стає більш вираженим і стійким. Рекомендований курс  -  6-12 процедур, залежно від проблем і стану шкіри.

Ендосфера
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
40 хв 1300 грн
50 хв 1550 грн
60 хв 1800 грн
90 хв 2550 грн
30 хв 970 грн

Центри, в яких проводять процедури:

м. Лук'янівська, вул. Юрія Іллєнка, 51Б; тел. 067 411 99 11
Севастопольська пл., Повітрофлотський пр-т, 52; тел. 098 174 74 24
м. Голосіївська, пр-т Голосіївський, 74; тел. 067 362 55 88
м. Шулявська, вул. Гетьмана, 1; тел. 067 236 77 88
м. Палац Спорту, вул. Шота Руставелі, 23; тел. 096 233 63 63
м. Осокорки, ул. Срібнокільська, 22; тел. 067 361 61 07
м. Позняки, вул. Гришка, 4; тел. 096 548 48 48
м. Житомирська, пр-т Перемоги, 136Ж; тел. 067 632 36 36
Троєщина, вул. Лаврухіна, 3; тел. 068 199 09 90

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.20[200 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Ендосфера терапія в Києві Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук