https://www.youtube.com/embed/HvoyBBxmP4c?rel=0&autoplay=1

Чи боляче робити лазерну епіляцію?

Відчуття залежатимуть від Вашої індивідуальної чутливості. Пацієнти описують свої відчуття словами від "нічого не відчуваю", "звичайний дискомфорт" до "легкого короткочасного поколювання". Але, якщо Ви все ж таки побоюєтеся болю, то лікар зробить знеболювання (на ділянку шкіри, де буде проводитися епіляція наноситься знеболюючий крем або гель).

Чи можна робити процедуру під час місячних?

На сьогоднішній день не існує протипоказань до епіляції волосся лазером в певний день циклу. Однак, при наявності індивідуальних особливостей організму, цю процедуру краще перенести. Лазерна епіляція при місячних нічим не відрізняється від сеансу з видалення волосся у будь-який інший день. При хорошому самопочутті та високому больовому порозі у Вас не мають виникнути проблеми з проведенням цієї процедури. Якщо Ви все ж сумніваєтеся - краще призначити її проведення на середину циклу.

Чому не можна видалити волосся за одну процедуру?

Лазер впливає тільки на те волосся, яке знаходяться в активній фазі росту (анагені) та містять максимальну кількість меланіну). Такого волосся на тілі близько 30%, частину з них буде видалено. Під час одніє процедури лазер знищує тільки частину волосся, що знаходиться в активній фазі. Волосся, що знаходиться в неактивних фазах (катагені, телогені) до моменту проведення наступної процедури «прокинуться» й так само будуть частково вилучені. Таким чином, поступово (за 8-10 сеансів) шкіра стане гладенькою.

Чи можна поєднувати процедури на різних видах лазерів (діодному, олександритовому), а також різні види епіляції (фото, елос і т.інш.)?

Так, можна, якщо у цьому є необхідність. Головне - дотримуватися інтервалів між процедурами та всіх рекомендації фахівця.

Для лазерної епіляції потрібно відрощувати волосся?

Ні. Лазер працює по гладенькій і поголеній шкірі. Безпосередньо перед процедурою шкіру слід поголоти.

Лазер це небезпечно?

Для найнедовірливіших: лазерна технологія існує на ринку косметологцчних послуг вже майже 30 років, за цей час накопичилося достатньо інформації, щоб упевненно говорити про її безпечність і відсутність негативного впливу на організм.

Чи залишаються після лазерної епіляції опіки?

Лазерна епіляція є цілком безпечною процедурою, яка не порушує цілісності шкіри. Опіки можуть з'явитися, якщо Ви не дотримуєтеся рекомендацій фахівців. Не можна робити процедуру на засмаглій шкірі, засмагати після процедури (мінімум 7 днів), користуватися косметичними засобами, що містять спирт, не можна розпарювати зону, в якій було проведено лазерну епіляцію. Обов'язково користуватися Пантенолом або Бепантеном (протягом 3-х днів після процедури).

У чому різниця лазерів Lumenis LightSheer ET і Lumenis LightSheer Desire?

Обидва ці апарати є діодними лазерами. Lumenis LightSheer ET оснащений системою охолодження, яка захищає шкіру від перегрівання та виключає ризик появи опіків. Lumenis LightSheer Desirе оснащений системою вакуумного посилення, яка виключає больові відчуття під час процедури. Крім того, насадка Lumenis LightSheer Desire має велику площу робочої плями, що дозволяє скоротити тривалість сеансу лазерної епіляції.

Скільки процедур лазерної епіляції потрібно, щоб повністю позбутися небажаного волосся?

Видалення волосся - це не одноразова процедура, а цілий курс! Він включає в себе від 8 до 10 сеансів і призначається фахівцем залежно від індивідуальних особливостей.

Які проміжки повинні бути між процедурами лазерної епіляції?

Інтервали між лазерною епіляцією зазвичай складають від 30 днів до 4 місяців, кількість процедур - від 8 до 10, розрахованих на період до року і більше. Між 1ою та 2-ою процедурою потрібно зробити перерву в 4 тижні, між 2-ою та 3-об  -  6 тижнів і т.д., кожен раз збільшуючи проміжок на 2 тижні.

Лазерна епіляція це вигідно?

Напевно, найважливішим фактором є ціна послуги лазерної епіляції. Безперечно, за один сеанс доведеться заплатити у декілька разів більше, ніж за процедуру депіляції або шугаринга. Різниця лише у тому, що необхідно пройти курс процедур лазерної епіляції (від 8 -10 сеансів), і забути про небажане волосся та грошові витрати. А ось до інших методів потрібно вдаватися регулярно з місяця в місяць, з року в рік. Ми зовсім забули згадати про голоління. Якісний станок для гоління теж недешеве задоволення. Крім того, його потрібно регулярно міняти, адже необхідність голитися з’являється кожні 2-3 дні, щоб не допустити жорсткого відростаючого волосся. Зваживши всі ЗА і ПРОТИ, враховуючи, що лазерна епіляція, спираючись на відгуки - найкомфортніша, швидка, безпечна процедура, ми пропонуємо Вам саме цей вид видалення небажаного волосся.

З якого віку можна робити лазерну епіляцію?

Лазерну епіляцію можна проводити з моменту стабілізації гормонального фону з 16-18 років.

Підліткам до 18 років необхідна присутність і письмовий дозвіл батьків або офіційного опікуна.

Чи підходить лазерна епіляція, тим, у кого пушкове або сиве волосся?

На жаль, лазерна епіляція не підходить для пушкового, сивого та світлого волосся. Вони практично не пігментовані й не піддаються лазерному впливу.

Чим лазерна епіляція відрізняється від фотоепіляції?

Фотоепіляція та лазерна епіляція мають загальний принцип дії, що має назву селективного фототермоліза. Він полягає у тому, що світловий імпульс певної довжини поглинається пігментом меланіном, який містяться у волоссі, і призводить до його нагрівання і руйнування. Однак між лазерною та фотоепіляцією існують і деякі відмінності.

Великий спектр випромінювання, який генерують криптонові лампи апарату для фотоепіляції, нагріває не тільки волосяну цибулину, а й шкірні покриви, що може призвести до опіків. Натомість лазерний промінь діє «прицільно», тільки на фолікул і не пошкоджує шкіру. Відчуття під час процедури фотоепіляції досить болючі. І хоча загальна кількість сеансів фотоепіляції менша, ніж кількість сеансів лазерної епіляції - вартість фотоепіляції вище.

Як підготуватися до лазерної епіляції?

Підготовка до процедури починається заздалегідь.

 • За 10-14 днів до проведення процедури не можна відвідувати солярій або засмагати під прямими сонячними променями.
 • За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити всі інші види депіляції, крім гоління.
 • Не користуватися спиртовмісними лосьйонами / тонікоми за 3 дні до процедури і 3 дні після проведення сеансу епіляції.
 • За 14 днів до сеансу не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхінолонів.
 • Перед процедурою провести ретельно поголити ділянку, на якій буде епіляція (уникати нанесення на поголені зони кремів, дезодорантів і т.інш.)

ВАЖЛИВО дотримуватися рекомендованого лікарем графіка відвідувань , а також всіх правил проходження лазерної епіляції.

Як доглядати за шкірою після лазерної епіляції?

Як відомо, у будь-якої процедури є свій позитивний та негативний бік.  У цьому відношенні не є винятком і лазерна епіляція.

Ось невеличкий перелік того, що не можна робити після лазерної епіляції:

 • Не можна засмагати і довго перебувати на сонці, відвідувати солярій.
 • Не можна використовувати пілінг або скраб.
 • Не можна виривати волосинки пінцетом.
 • Не можна використовувати в домашніх умовах елетроепілятор, який вириває волоски з коренем.
 • Не можна робити воскову епіляцію або шугарінг
 • У найближчі 48 годин не відвідувати басейн, баню, сауну та не купатися у відкритих водоймах.

Протягом найближчих 72 годин не робити масаж на ділянках тіла, де було проведено видалення волосся.

Чи існують протипоказання до лазерної епіляції?

Протипоказання до проведення лазерної епіляції:

 • Цукровий діабет у будь-якій стадії
 • Онкологічні захворювання
 • Герпес в гострих формах
 • Індивідуальна непереносимість
 • Засмагла або смаглява шкіра
 • Світле або сиве волосся, а також пушкове волосся.
 • Дерматологічні захворювання
 • Період вагітності та лактації

У випадку хірургічного втручання в зону епіляції менш, ніж за 3 месяці до процедури

Через скільки часу почнуть випадати волосся?

У різних зонах епіляції  період випадання різний. Після лазерної епіляції волосся випадає не одразу - зазвичай на це йде від 14 до 20 днів. Все залежить від глибини розташування волосяної цибулинки (фолікула), що, у свою чергу залежить від зони обробки. Зазвичай за одну процедуру «йде» тільки 30-40% волосся, з тих, що знаходяться в активній фазі. Тому класичний цикл лазерної епіляції включає в себе від 8 до 10 процедур,  залежно від зони впливу та індивідуальних особливостей організму.

Чому лазерна епіляція краще?

Лазерна епіляція - це один з кращих методів видалення волосся, який полягає у руйнуванні волосяних фолікул.

Після кожної наступної процедури кількість волосся зменшується. Воно стає набагато тонше й росте повільніше. ПЕРЕВАГИ : ніякого врослого волосся, подразнення шкіри або алергічних реакцій, як буває у випадку з голінням, восковою депіляціїєю, шугарінгом. Короткий період реабілітації шкіри - від кількох годин до доби. Ефект яскравіше виражений, ніж у фотоепіляції, оскілки при використанні останнього методу застосовується випромінювання з нефіксованою хвилею, тобто частина його просто безрезультатно поглинається шкірою. Можна проводити на будь-яких ділянках обличчя та тіла (епіляція рук, епіляція ніг, зони бікіні, верхньої губи та ін.), Навіть на дуже чутливих зонах.

Чи небезпечна лазерна епіляція для родимок?

Родимки (по-науковому «невуси») - це скупчення клітин меланоцитів, з високим вмістом меланіну. Як відомо. лазерний промінь поглинається саме меланіном. Тому перед процедурою лікар обробляє родимку спеціальним білим олівцем, щоб лазер її не «побачив».

Чи можна робити лазерну епіляцію вагітним і годуючим мамам?

Процедура лазерної епіляції безпечна, проте лікарі радять під час вагітності не піддавати організм ніяким «зайвим» навантаженням незалежно від того ін'єкційна це процедура або апаратна. Те ж і відразу після пологів - прямих протипоказань немає, але годуюча мама не повинна піддаватися ніяким ризикам, аби не втратити грудне молоко. Тому у Вашому окремому випадку рішення може прийняти лікар, відштовхуючись від конкретної ситуації.

Чому не можна приймати антибіотики певної групи перед лазерною епіляціїєю?

Прийом антибіотиків тетрациклінової групи і фторхінолонів викликає підвищену фотосенсибілізацію, тобто загострюється чутливість шкіри до різних видів випромінювання. Відповідно, під час прийому антибіотиків процедура лазерної епіляції може викликати опіки.

 

Якщо Ви не знайшли всіх відповідей на свої запитання в цьому розділі, тоді ми рекомендуємо записатися на безкоштовну консультацію до нашого фахівця.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.08[58 Голосів]

Питання та відповіді Відгуки


Додати відгук