Задать вопрос

Якщо у Вас виникло питання «в якому салоні зробити лазерну епіляцію в Дніпрі?», ми впевнено відповідаємо - звичайно, в «Люменіс»! Міжнародна мережа Центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» відкрила свій салон  в Дніпрі. Відтепер у Вас з'явилася можливість скористатися послугами найкращих фахівців у рідному місті. Вже 11 років команда висококваліфікованих лікарів обслуговує понад мільйон клієнтів в Україні та за її межами. Діяльність компанії відзначена п'ятьма медалями «Вибір року» (2012-2016 рр.), нагородами «Кращої компанії галузі», численними сертифікатами. Про видалення небажаного волосся тут знають все і навіть більше! Інноваційне обладнання американського виробника COHERENT, дипломовані лікарі, європейський сервіс і чудова атмосфера - все це про «Люменис»!

лазерна епіляція для дівчат

В трьох світлих, просторих кабінетах Вас зустрінуть майстри лазерної епіляції та косметологи. У нас Ви зможете вдосконалити своє тіло, підкреслити природну красу, повернути молодість і стрункість. Перетворюйться з нами!

НАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

В нашому салоні для видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла і на обличчі використовується діодний лазер LUMENIS LightSheer DUET. На сьогоднішній день це найбільш ефективна і надійна лазерна система, визнана в усьому світі «золотим стандартом» лазерної епіляції. Чому саме цей лазер? Він має ряд незаперечних переваг перед іншими лазерними системами, таких як:

 • абсолютна безпека для здоров'я (система вакуумного посилення) повністю виключає ризик виникнення опіків;

 • за рахунок великої робочої плями насадки, вдвічі скорочується тривалість процедури;

 • ефективний вплив на вросле волосся (після застосування лазера ця проблема не повертається);

 • максимальний результат за мінімальну кількість процедур.

 лазерна епіляція пахв

Рекомендований графік процедур

НАШІ ФАХІВЦІ

Команда досвідчених косметологів та майстрів лазерної епіляції вже багато років застосовує на практиці свої знання і навички в сфері б'юті-послуг. Наші лікарі мають вищу медичну освіту та профільні сертифікати, що дозволяє їм працювати на високотехнологічному обладнанні. Ми уважно стежимо за новітніми науковими розробками та набуваємо кращі апарати відомих світових виробників. В нашому арсеналі тільки перевірені, безпечні й надійні косметологічні системи для втілення Ваших мрій про красиву та здорову шкіру. Тепер це доступно і просто!

Тепла, сімейна атмосфера, що панує в наших салонах, смачний чай і запашна кава, посмішки персоналу подарують незабутні емоції. Все, чого Ви чекаєте від відвідування салону краси, Ви отримаєте в «Люменіс» - бездоганний результат, впевненість в собі і гарний настрій! 

ОСНОВНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

 • Інфекційні захворювання
 • Цукровий діабет (прийом інсуліну)
 • Онкологічне захворювання
 • Захворювання імунної системи
 • Світлі Пушкова, сиве волосся
 • Дерматологічні захворювання
 • Період вагітності і лактації
 • У разі хірургічного втручання в епіліруемой зону менш ніж за три місяці до процедури

Центр «Люменіс»
м. Дніпро, вул. Шевченка, 36А
Тел. 098 844 64 64

 

Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore