Лазерна епіляція в Одесі - це сучасний, дієвий і абсолютно безпечний метод видалення волосся на обличчі та тілі. Промінь лазера ефективно видаляє небажане волосся, не вдаючи негативного впливу на шкіру. Епіляція волосся лазером дозволить назавжди забути про вростання, подразнення та алергічні реакції. Ці явища знайомі всім, хто використовував такі традиційні способи боротьби з волоссям, як гоління, вищипування та висмикування.

Odessa 1 s

Наш центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» знаходиться за адресою: м Одеса, вул. Катерининська, 85. Ми чекаємо на Вас! Перш, ніж розпочати курс процедур, у Вас, напевно, виникнуть питання щодо лазерної епіляції. Фахівці нашого Центру із задоволенням надуть відповіді на них, проконсультують з приводу підготовки до процедури та постпроцедурного періоду. Лікар складе індивідуальний графік відвідувань та визначить параметри впливу лазерного випромінювання, залежно від Вашого типу шкіри та волосся. І все це – абсолютно безкоштовно. Для проведення процедур ми використовуємо високотехнологічний діодний лазер Lumenis Light Sheer ЕТ, що є представником останнього покоління лазерних апаратів. А це гарантія безпеки для здоров’я та комфортних відчуттів під час сеансу. Завдяки лазерній епіляції Ваша шкіра стане бездоганно гладенькою, без жодного непотрібного волоска. І це вже не мрія – для багатьох жінок це вже реальність.

Как проходит лазерная эпиляция

https://www.youtube.com/embed/Mw9dQ8naMMI?rel=0&autoplay=1&mute=1

Наші спеціалісти лазерної епіляції

ЛЮМЕНІС - ГАРАНТІЯ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ПРОЦЕДУР

З кожним роком все більша кількість людей віддають перевагу лазерної епіляції в багатьох містах, і в тому числі в Одесі. Фахівці центру «Люменіс» запропонують Вам дійсно професійний підхід та якісну процедуру лазерної епіляції за найнижчими цінами в Одесі.

 • сертифіковане обладнання
 • кваліфіковані лікарі
 • бездоганна репутація
 • затишна обстановка
 • безкоштовні консультації
 • приємні акції та знижки

Обирайте безперечного лідера з бездоганною репутацією!

СКІЛЬКИ НЕОБХІДНО ПРОЦЕДУР, ЩОБ ЗАБУТИ ПРО НЕБАЖАНЕ ВОЛОССЯ НАЗАВЖДИ?

Існує міф, що для повного видалення небажаного волосся на певній ділянці буде достатньо однієї процедури. Звертаємо вашу увагу: енергія лазера за 1 процедуру знищує тільки волоски, що знаходяться  в активній фазі росту (близько 30% волосся). Тому для повного видалення небажаного волосся потрібно пройти курс процедур. Жоден лазер не здатний знищити все волосся за 1 раз! Діодний лазер Lumenis Light Sheer ET, який використовується в Центрах «Люменіс»,  вирішує проблему вростань і подразнень вже після першого сеансу. Саме діодний лазер визнаний найбезпечнішим і найефективнішим обладнанням для епіляції.

Odessa 3 s

Рекомендований графік процедур

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

Протипоказання до лазерної епіляції

Перед сеансом уважно вивчіть перелік протипоказань до лазерної епіляції. У центрі на вул. Катерининської, 85, також як і у всіх центрах «Люменис» - безкоштовна консультація у лікаря. Спеціаліст по лазерної епіляції дасть рекомендації по підготовці до процедури, призначить необхідний курс і відповість на всі ваші запитання.

 • наявність засмаги
 • світлі, сиве волосся
 • дерматологічні захворювання
 • цукровий діабет у важкій формі
 • вагітність
 • онкологічне захворювання
 • гострий інфекційний період
 • хірургічні втручання в зону, яка вимагає обробки лазером, менш ніж за 3 місяці до процедури.

ВИ ДОСІ З НЕБАЖАНИМ ВОЛОССЯМ?

Щодня мільйони жінок витрачають свій дорогоцінний час на боротьбу з небажаним волоссям. Щоденне гоління не тільки забирає багато часу, але й завдає чимало неприємних відчуттів. Особливо, якщо говорити про гоління таких ніжних місць, як область бікіні і пахвова зона. Забудьте про традиційні методи боротьби з небажаними волоссям, які не тільки неефективні, але і досить агресивні по відношенню до ніжної шкіри. Оцініть переваги лазерної епіляції, звернувшись до фахівців в Одесі. Багато жінок і чоловіки Одеси вже вирішили проблему з небажаними волоссям, і тепер у них з'явився додатковий час, який раніше йшло на гоління.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ВАШОЇ ДОСКОНАЛОСТІ

Лазерна епіляція - основна послуга Центру лазерної епіляції та косметології «Люменіс» в Одесі. Але ми не зупиняємося на досягнутому, і сьогодні ми пропонуємо цілий спектр послуг для вашої бездоганної краси. Ми пропонуємо комплексний догляд за обличчям, ефективні процедури для вирішення естетичних проблем. Зробіть крок на зустріч красі - телефонуйте прямо зараз в «Люменіс».

Центр «Люменіс»
м.Одеса, вул. Катерининська, 85
тел. (098)826-26-26

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.50[106 Голосів]