Лазерна епіляція в Харкові на ст.м. Наукова - це найкраще рішення одвічної проблеми небажаного волосся на тілі. На сьогоднішній день, це найпрогресивніший метод видалення волосся. Жоден інший спосіб не дає подібного ефекту. Процедура проходить абсолютно безболісно, ​​після неї немає подразнення, врослого волосся, щетини. Але найголовніша перевага цього методу полягає в тому, що пройшовши повний курс, що становить приблизно від 6 до 10 сеансів, Ви назавжди позбавляєтеся непотрібного волосяного покриву на своєму тілі. Саме тому лазерна епіляція є найбільш популярною та затребуваною косметологічної послугою.

ДОСТУПНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Ціни на лазерну епіляцію в Харкові відрізняються доступністю. Поруч з метро Наукова зосереджено безліч університетів і нашими клієнтами є, в тому числі, студенти і студентки. Справа в тім, що видалення волосся за допомогою лазера не передбачає використання ніяких косметологічних засобів, інтервал між процедурами складає від 4 до 8 тижнів, тому вартість, загалом, цілком прийнятна для всіх. А за ефективністю - цьому методу просто немає рівних! Ваша шкіра стане ідеально гладенькою та привабливою. Ця процедура не викликає таких негативних явищ, як запалення, подразнення або алергія, не вимагає реабілітаційного періоду. Вийшовши з нашого салону, Ви одразу повертається до свого звичного ритму життя, тільки вже без зайвого клопоту.

ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ КОМАНДИ

Мережа Центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» вже більше 11 років є лідером на ринку естетичних послуг в Україні. Безумовно, що тут працюють тільки найкращі фахівці з вищою медичною освітою та відповідними сертифікатами. Лікарі регулярно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи різні семінари та опановуючи сучасні методики. В салоні біля метро Наукова використовується прогресивне обладнання останнього покоління - діодні лазери Lumenis LightSheer ET і Lumenis LightSheer Desire. Ці апарати виробництва провідної американської корпорації COHERENT, визнані в усьому світі найпотужнішими та безпечними системами для видалення небажаного волосся. Лазерна епіляція в Харкові - гарантований результат та абсолютна безпека. В нашому салоні строго дотримуються норм гігієни та дезінфекції, а позитивна, дружня атмосфера завжди подарує гарний настрій. Дбайливий персонал створив для наших клієнтів комфортну обстановку, для того, щоб кожен візит проходив не тільки з користю, але і з задоволенням.

Центр «Люменіс» на ст. м. Наукова
м. Харків, пр-кт Науки, 7, тел.  (067) 410-15-16
Особливості Центру: біля ст. м. "Наукова"

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.79[14 Голосів]