Люменис

Лазерна епіляція в Харкові на ст.м. Наукова - це найкраще рішення одвічної проблеми небажаного волосся на тілі. На сьогоднішній день, це найпрогресивніший метод видалення волосся. Жоден інший спосіб не дає подібного ефекту. Процедура проходить абсолютно безболісно, ​​після неї немає подразнення, врослого волосся, щетини. Але найголовніша перевага цього методу полягає в тому, що пройшовши повний курс, що становить приблизно від 6 до 10 сеансів, Ви назавжди позбавляєтеся непотрібного волосяного покриву на своєму тілі. Саме тому лазерна епіляція є найбільш популярною та затребуваною косметологічної послугою.

апарат Люменіс для видалення волосся

ДОСТУПНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Ціни на лазерну епіляцію в Харкові відрізняються доступністю. Поруч з метро Наукова зосереджено безліч університетів і нашими клієнтами є, в тому числі, студенти і студентки. Справа в тім, що видалення волосся за допомогою лазера не передбачає використання ніяких косметологічних засобів, інтервал між процедурами складає від 4 до 8 тижнів, тому вартість, загалом, цілком прийнятна для всіх. А за ефективністю - цьому методу просто немає рівних! Ваша шкіра стане ідеально гладенькою та привабливою. Ця процедура не викликає таких негативних явищ, як запалення, подразнення або алергія, не вимагає реабілітаційного періоду. Вийшовши з нашого салону, Ви одразу повертається до свого звичного ритму життя, тільки вже без зайвого клопоту.

салон лазерної епіляції

ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ КОМАНДИ

Мережа Центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» вже більше 11 років є лідером на ринку естетичних послуг в Україні. Безумовно, що тут працюють тільки найкращі фахівці з вищою медичною освітою та відповідними сертифікатами. Лікарі регулярно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи різні семінари та опановуючи сучасні методики. В салоні біля метро Наукова використовується прогресивне обладнання останнього покоління - діодні лазери Lumenis LightSheer ET і Lumenis LightSheer Desire. Ці апарати виробництва провідної американської корпорації COHERENT, визнані в усьому світі найпотужнішими та безпечними системами для видалення небажаного волосся. Лазерна епіляція в Харкові - гарантований результат та абсолютна безпека. В нашому салоні строго дотримуються норм гігієни та дезінфекції, а позитивна, дружня атмосфера завжди подарує гарний настрій. Дбайливий персонал створив для наших клієнтів комфортну обстановку, для того, щоб кожен візит проходив не тільки з користю, але і з задоволенням.

icon metro Наукова
Наукова
Гео-локация  Харків, пр-кт Науки 7
Телефон  +38 (067) 410-15-16
Заказать звонок
Наукова
Close
MOD_ARTICLE_CONTACT_COLL_PHONE
icon metro Наукова
MOD_ARTICLE_CONTACT_FORM_NAME
MOD_ARTICLE_CONTACT_FORM_TEL
MOD_ARTICLE_CONTACT_FORM_SOGLASIE
MOD_ARTICLE_CONTACT_FORM_SEND

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.78[27 Голосів]
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
+ Добавить
Далі
Салон
Show list salon
Наукова
Пушкінська
Записаться
+ Добавить