Ах, Одеса ... Це місто відоме не лише своїми легендарними авантюристами, вишуканою архітектурою, ласкавим морем, але і ... красивими жінками. Жінки Одеси просто не можуть не підтримувати статус прародительки міста - імператриці Катерини. А в цьому їм невпинно допомагають косметологи нашого Центру лазерної епіляції та косметології «Люменіс», який знаходиться на вулиці, звичайно, Катерининський, 85.

Наші фахівці допоможуть жінкам будь-якого віку та соціального рівня зберегти молодість і красу шкіри обличчя. Процедури по косметології обличчя доступні за ціною. Ми пропонуємо широкий вибір пілінгів, які підтримують тонус шкіри та запобігають її в'яненню. Зробити пілінг в Одесі недорого можна в салоні «Люменіс» і ця ефективна процедура поверне свіжість і сяйво вашій шкірі, збереже її від зморшок, пігментних плям і передчасного старіння.

Поява пілінгів - прорив в косметології

За допомогою пілінгів можна вирішити найрізноманітніші проблеми шкіри. Це й регуляція вироблення себума - шкірного сала, й усунення пігментації, камедонів, вирівнювання рельєфу шкіри, поліпшення її кольору та загального стану. Пілінги в Одесі ми доберемо для різних типів шкіри, віку та потреб клієнтів. Особливо ефективні пілінги для лікування акне і постакне. Це просто незамінна процедура для проблемної шкіри і ми проведемо її на високому професійному рівні. На безкоштовній консультації наш косметолог оцінить стан Вашої шкіри й порекомендує такий спосіб впливу косметологічних препаратів, який необхідний саме Вам.

Під час процедури кислоти проникають в глибокі шари дерми і сприяють омолодженню та оновленню клітин. Салонне виконання пілінгу - це цілком комфортна і атравматична маніпуляція. Необхідно лише правильно виконувати всі рекомендації косметолога під час постпроцедурного періоду і Ваша шкіра буде вдячна за турботу й догляд. Ви подаруєте їй красу, а вона нагороджуватиме Вас привабливим відображенням у дзеркалі.

Авторські догляди за обличчям в Одесі

Якщо у Вас зневоднена або чутлива шкіра, яка потребує делікатного догляду - не біда! В Центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс» вирішать і цю проблему. Новинки сучасної косметологічної індустрії та авторські методики допоможуть підтримати водний баланс шкіри обличчя, зволожити, буквально «оживити шкіру», усунути вікові зміни.

І ще дещо

Також, ми пропонуємо унікальну процедуру відбілювання інтимних зон в Одесі. Це цілком реально, просто та безболісно. Якщо гормональні або вікові фактори пригнічують неестетичним потемнінням шкіри в інтимних місцях - хутчіше до нас!

Приходьте, телефонуйте, записуйтеся і Ви переконаєтеся, що Одеса - це не лише пляжі, море й сонце, це також запорука Вашої краси, молодості та впевненості в собі! Ми чекаємо на Вас в Центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс» в Одесі за адресою вул. Катерининська, 85!

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.43[7 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore