В Центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс» представлена косметологія тіла в Дніпрі. Для тих, хто ще не наважився на лазерну епіляцію або, можливо, має протипоказання до цієї процедури, ми пропонуємо скористатися альтернативними методами видалення волосся. Це воскова депіляція та шугарінг

ВОСКОВА ДЕПІЛЯЦІЯ

Видалити небажане волосся за допомогою воску можна, звичайно, в домашніх умовах, але все ж досвідчений косметолог зробить це якісніше. Сьогодні існують професійні засоби для воскової депіляції, які дозволяють проводити процедуру в салоні абсолютно безболісно. Адже відомо, що застосування воску для видалення волосся ніколи не було комфортним. Однак зараз індустрія краси випускає набори для депіляції навіть для дуже чутливої ​​шкіри. Крім того, в залежності від типу шкіри та волосся косметолог грамотно добере необхідну температуру воску.

Waxing 2 L

Зробити воскову депіляцію в Дніпрі однозначно краще в салоні, адже є частини тіла, які неможливо обробити самостійно. Наприклад, спина, задня частина стегна або інтимні зони. Досить часто чоловіки, які страждають від зайвого волосяного покриву на тілі, обирають такий спосіб видалення волосся, як воскова депіляція. Ціни в Дніпрі на дану послугу в Центрі «Люменіс» доступні та демократичні. У нас обслуговуються як студенти й домогосподарки, так і бізнес-вумен. Але не тільки представниці прекрасної статі обрали наш салон. Відгуки клієнтів «Люменіс» підтверджують, що багато чоловіків охоче користуються нашими послугами. Сервіс високого рівня, який ми надаємо, якісні послуги та завжди бездоганний результат - це кредо нашої роботи.

ШУГАРІНГ

Не менш популярним способом видалення небажаного волосся є шугарінг в Дніпрі. Ця процедура, як і воскова депіляція, відома з давніх часів, і, те, що вона популярна й досі, свідчить про її високу ефективність. Прибрати волосся на тілі методом шугарінга (за допомогою спеціально приготованій карамельної пасти) просто і безболісно. Щадна дія цукрової пасти подарує шкірі гладкість і шовковистість протягом 3 - 4 тижнів.

У воскової депіляції та шугарінга є деякі протипоказання, які необхідно врахувати, збираючись на процедуру:

 • Порушення шкірного покриву в зоні впливу
 • Розширення вен, тромбофлебіт
 • Цукровий діабет
 • Захворювання серця
 • Запальні захворювання шкіри
 • Новоутворення на шкірі

RF - ЛІФТИНГ

Радіохвильова підтяжка шкіри (RF-ліфтинг) - це унікальна методика безопераційного омолодження шкіри за допомогою впливу електричної радіохвилі. В процесі глибокого нагрівання шкіри та підшкірного шару змінюється структура колагенових волокон. Це сприяє утворенню нових, молодих волокон колагену. На відміну від багатьох апаратних методик RF- ліфтинг в Дніпрі не залишає на тілі синців. Така процедура посилює кровообіг, активізуються обмінні процеси та дихання клітин, поліпшується життєзабезпечення і тонус шкіри, її колір. Ефект - миттєва підтяжка, розгладження м'язової тканини, покращення контурів тіла. Процедура повністю контрольована, немає необхідності в анестезії, навпаки, клієнтові комфортно під час сеансу. Ні спеціальної підготовки, ні реабілітаційного періоду не потрібно.

RF Lifting L

RF- ліфтинг в Дніпрі відмінно корегує такі естетичні недоліки, як розтяжки, целюліт і жирові відкладення. Нажаль, навіть у такого чудового методу теж є певні протипоказання:

 • Злоякісні новоутворення
 • Вагітність на будь-якому терміні
 • Червона вовчанка
 • Склеродермія
 • Вірусні інфекції
 • Гіпертонія в тяжкій формі
 • Наявність силікону або свіжих рубців в зоні впливу

Ну а якщо ніякого з перерахованих захворювань у Вас, на щастя, немає, запрошуємо зробити RF- ліфтинг в Дніпрі в Центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс» за доступною ціною. Вже після першої процедури Ви побачите перші результати, і з кожною наступною вони будуть все помітніше. Загальна кількість  -  від 6-ти до 12-ти сеансів, тривалість - залежить від зони впливу. Ефект буде наростати ще протягом 6 місяців після проходження повного курсу процедур. При дотриманні здорового способу життя можна розраховувати, що результат протримається 2 - 3 роки! Шкіра буде пружною та щільною, зникне в'ялість. Ваше тіло буде виглядати молодо та привабливо. Телефонуйте зараз і записуйтеся в «Люменіс»!

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 2.75[2 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Косметологія тіла Дніпро Відгуки


Додати відгук