Люменис

Центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» в Харкові зручно розташований за 5 хвилин ходи від ст. м. Пушкінська. К нам дуже легко дістатися. Це центральний район міста, де знаходиться безліч історичних пам'яток, музеїв, інститутів, університетів і наш салон.

Лазерна епіляція в Харкові - одна з найпопулярніших процедур в косметології. Цей метод гарантує повне видалення небажаного волосся на будь-якій частині тіла та на обличчі. Пройшовши повний курс процедур, Ви позбудетеся непотрібної, неестетичної рослинності, набудете гладенької шкіри та впевненості в собі.

аппарат для лазерной эпиляции

Наш салон має бездоганну репутацію, ми використовуємо тільки передові технології. За 11 років роботи понад мільйон людей по всій Україні стали нашими клієнтами. Головне кредо компанії «Люменіс»  -  індивідуальний підхід, інноваційне обладнання, гарантований результат і кваліфіковані фахівці.

НАЙСУЧАСНІШЕ ОБЛАДНАННЯ

В наших Центрах використовуються найнадійніші апарати для лазерної епіляції провідного світового виробника Lumenis. Це діодні лазери останнього покоління, високопродуктивні та безпечні для здоров'я. Устаткування має міжнародний сертифікат якості та дозволено до використання на території України, а численні клінічні дослідження підтвердили його виняткову ефективність.

Лазерну епіляцію в Харкові на вул.Максиміліановській можна зробити на двох апаратах Lumenis Light Sheer ET і Lumenis Light Sheer Desire. Вони вважаються «золотим стандартом» серед приладів для видалення небажаного волосся. Абсолютна стерильність, швидкість проведення процедури й максимальний ефект -  переваги, завдяки яким ми вибрали саме ці лазери.

люменис апарат для удаления волос

Діодний лазер Lumenis Light Sheer ET забезпечений системою контактного охолодження, що оберігає шкіру від опіків. Апарат Lumenis Light Sheer Desire оснащений системою вакуумного посилення та насадкою більшого розміру. Це значно скорочує тривалість сеансу. Крім того, за допомогою даного апарату, процедуру лазерної епіляції можливо проводити навіть на темній шкірі. Всі питання, що цікавлять, Ви можете задати нашим фахівцям на безкоштовній консультації. Також, детальну інформацію читайте в розділі «Обладнання» на нашому сайті. А бонусні програми для нових і постійних клієнтів Вас приємно здивують!

ЧОМУ САМЕ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ?

Ніхто не знає про цей метод краще, ніж лікарі, які роблять процедуру. Всі фахівці, що працюють в «Люменіс» обов'язково мають вищу медичну освіту та профільний сертифікат, що дає право працювати на лазерному обладнанні. Для нас важливо, щоб результат був справді бездоганний. Лідерство в сфері косметологічних послуг «Люменіс» утримує вже багато років. Престижна нагорода «Вибір року», яку ми отримували 5 років поспіль, не дозволяє нам знижувати якість роботи або зупинятися на досягнутих успіхах. Ми постійно стежимо за новинками в б'юті-індустрії і опановуємо найпрогресивніші методики.

Зробивши лазерну епіляцію, Ви назавжди забудете про гоління, крем для депіляції, віск, а головне - про вросле волосся, подразнення та щетину. Насправді немає ніякого чаклунства. Лазерний промінь діє тільки на меланін, що містить фолікул волосся, поступово знищуючи його. Відбувається поглинання пігментом меланіном світлової енергії лазерного променя. В результаті такої дії, волосяна цибулина нагрівається й поступово відмирає. Протягом 14 днів волоски просто випадають без подальшого відновлення. Жоден інший спосіб не дає такого ефекту, крім лазерної епіляції в Харкові. Відгуки наших клієнтів підтверджують, що процедура безболісна й не викликає побічних ефектів.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ МАЄ РЯД ОЧЕВИДНИХ ПЕРЕВАГ:

  • Безпека. Ніякої шкоди для вашої шкіри і для внутрішніх органів.
  • Безболісність процедури. Сеанси лазерної епіляції проходять комфортно для кожного клієнта.
  • Після проведення першого сеансу знищується більше 20-30% волосся.
  • Лазерна епіляція підходить як для чоловіків, так і для жінок.
  • Ефективно видаляє вросле волосся.
  • Максимум ефекту. Залежно від індивідуальних показників і зростання волосся, ця процедура гарантує повне позбавлення від волосся.
  • Активна цінова політика і істотна економія.

 

icon metro Пушкінська
Пушкінська
Гео-локация  Харків, вул. Максиміліанівська 4
Телефон  +38 (093) 937-06-61
Заказать звонок
Пушкінська
Close
MOD_ARTICLE_CONTACT_COLL_PHONE
icon metro Пушкінська
MOD_ARTICLE_CONTACT_FORM_NAME
MOD_ARTICLE_CONTACT_FORM_TEL
MOD_ARTICLE_CONTACT_FORM_SOGLASIE
MOD_ARTICLE_CONTACT_FORM_SEND

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.00[29 Голосів]
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
+ Добавить
Далі
Салон
Show list salon
Наукова
Пушкінська
Записаться
+ Добавить