Задать вопрос
аппарат LightSheerET

На ринку косметологічних послуг паралельно існують дві надзвичайно схожі технології - лазерна епіляція та фотоепіляція. Як же зробити правильний вибір? Розглянемо обидві методики докладно.

Що між ними спільного?

Фотоепіляція та лазерна епіляція мають загальний принцип дії, який має назву селективного фототермоліза. Він полягає в тому, що світло з певною довжиною хвилі поглинається пігментом меланіном, що міститься в волосі, це призводить до його нагрівання та руйнування. Однак між лазерною та фотоепіляцією існують і деякі відмінності.

https://www.youtube.com/embed/-0LZ_-hbe9I?rel=0&autoplay=1

 

Монохромне чи шорокосмугове?

PhotoepАпарати для лазерної епіляції виробляють монохромне випромінювання, тобто таке, яке має строго певну довжину хвилі, що робить даний метод дуже виборчим. В той час як в апаратах для фотоепіляції використовуються криптонові лампи, що генерують інтенсивне широкосмугове випромінювання з довжиною хвилі від 380 до 1200 нм. Тут слід сказати, що меланін - не єдина речовина в людському організмі, що здатна поглинати електромагнітне випромінювання. Тому виробники обладнання ставлять на апарат різноманітні фільтри, прагнучи відсікти "зайве" світло та залишити тільки те, яке найкращим чином поглинається пігментом меланіном.

Кожен окремо або все одразу?

Ще одна важлива відмінність між цими двома методами полягає в тому, що лазерна епіляція передбачає прицільний вплив на кожен фолікул. З одного боку, це значно підвищує тривалість процедури та робить її дорожче. Однак саме це дозволяє поєднати високу інтенсивність випромінювання з безпекою клієнта. За умови, що параметри впливу підібрані правильно, досягається повне руйнування волосяного фолікула.

LightSheerА ось за допомогою фотоепілятора майстер обробляє шкіру, ділянку за ділянкою, впливаючи одночасно на велику кількість волосяних фолікулів. Це, звичайно, прискорює процес, але не дозволяє досягти такої ж інтенсивності впливу, як під час лазерної епіляції. Підвищивши потужність випромінювання, майстер ризикує завдати клієнту опіки. Тому фотоепіляція лише пошкоджує волосяні цибулини, а не знищує їх повністю. Приблизно за рік після останньої процедури, волосся починає відростати знову. Але ж довготривалий ефект - це саме те, заради чого ми вдаємося до апаратної епіляції, чи не так?

Фотоепіляція і лазерна епіляція - що вибрати? Відгуки


Додати відгук