Мережа центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» росте та розширюється. Тепер на ст.м. Героїв Дніпра за адресою вул. Героїв Дніпра, 43 з‘явилася нова філія, до якої ми запрошуємо всіх, хто піклується про свою зовнішність і бажає підкреслити й зберегти на довгі роки привабливість. Три просторих кабінети лазерної епіляції, а також кабінети косметології обличчя і тіла - це можливість обслуговувати велику кількість клієнтів одночасно та дарувати їм гарний настрій. В одному місці ви можете видалити небажане волосся на будь-якій ділянці тіла і на обличчі, а також скорегувати фігуру, зменшити обсяги тіла й усунути дефекти шкіри обличчя.

Лазерна епіляція - переваги і вигоди

Немає більш надійного та ефективного способу видалити волосся на тілі, ніж лазерна епіляція, оскільки за допомогою цієї методики руйнується волосяний фолікул і волоссю більше немає звідки рости. Таким чином, пройшовши курс процедур лазерної епіляції, ви будете мати абсолютно гладеньку шкіру.

Лазерна епіляція - це ще й економічно вигідна процедура з видалення небажаного волосся, у порівнянні з голінням, шугарінгом і восковою депіляцією. Ці способи активізують зростання волосся. У період проходження курсу лазерної епіляції з кожною наступною процедурою волосся стає менше, сповільнюється його зростання, а те, що залишилося - світлішає та слабшає. Після закінчення повного курсу на вашому тілі не залишиться жодного волоска. Крім того, лазерна епіляція - єдиний спосіб лікування врослого волосся, появу якого викликає постійне гоління та використання воску.

Ендосфера Терапія - революційний прорив у косметології тіла

Поява апарата Ендосфера Терапія стала справжнім проривом не тільки у косметології, але й у спортивній медицині. Спочатку апарат було розроблено для спортсменів, щоб знімати втому після важких фізичних навантажень, прибирати м'язовий тонус і виводити з організму молочну кислоту. Але, згодом його стали використовувати для профілактики варикозу, усунення набряклості і лікування целюліту на всіх його стадіях, включаючи фіброзні утворення. Масаж тіла за допомогою Ендосфера Терапії надає потужну лімфодренажну дію, виводить зайву рідину, підтягує шкіру, усуває зайву вагу і коригує фігуру.

Апарат оснащений спеціальною насадкою для масажу обличчя. Масаж обличчя Ендосфера Терапія формує чіткий овал, підкреслює вилиці, усуває обвисання шкіри і розгладжує зморшки.

Більше не потрібно виснажувати себе багатогодинними тренуваннями або вдаватися до послуг пластичного хірурга - тепер, щоб мати гарне тіло і обличчя досить пройти курс масажу Ендосфера Терапіїя Крім того, ця методика зміцнює судини і покращує роботу внутрішніх органів. Записуйтеся на процедури і будьте красивими завжди.

Косметологія обличчя

Ручна косметологія обличчя була і залишається незамінним доглядом. Чистки, пілінги, масажі, маски просто необхідні нашій шкірі у будь-якому віці і в будь-яку пору року. Ручні методики, авторські догляди і комплексні програми для усунення всіляких дефектів шкіри, у тому числі, і вікових змін,  допоможуть досягти чудових результатів у сукупності з домашніми заходами, які порекомендують наші косметологи. Руки і досвідчений погляд професійного косметолога здатні творити дива.

Наші фахівці працюють на косметиці всесвітньо відомих лабораторій Ізраїлю, Іспанії, Німеччини, Франції, США. Приходьте, не відкладайте догляд за своїм обличчя і ви переконаєтеся, які зміни можуть бути вже найближчим часом.

Центр «Люменіс» на ст.м. Героїв Дніпра 
г. Київ, вул. Героїв Дніпра, 43, тел. (068) 431-41-41