Лазерна косметологія – це салонні процедури, що проводяться за допомогою лазера та усувають таки естетичні дефекти як пігментація, рубці, шрами, постакне, растяжки (стрії), а також омолоджують шкіру. Компанія «Люменіс» отримала ексклюзивне право на придбання в офіційного представника Lumenis кращого на сьогоднішній час багатофункціонального медичного лазерного модуля Resur FX. Це єдиний екземпляр, що знаходиться на території  України. Апарат є обладнанням останнього покоління, має сертифікат СЄ і реєстраційне повідомлення FDA.

Унікальна технологія дозволяє проводити безболісні й досить ефективні маніпуляції, що стимулюють природну регенерацію шкірних покривів. В результаті проблемні ділянки шкіри виробляють молоді клітини, таким чином, шкіра оновлюється та омолоджується на клітинному рівні. Після кількох сеансів можна назавжди позбутися таких новоутворень, як папіломи і родимки, від судинних зірочок, а також назавжди видалити татуювання, омолодити не тільки обличчя та тіло, а й делікатні інтимні зони.

https://www.youtube.com/embed/fgqdv0VdaoA?rel=0&autoplay=1&mute=1

Серед багатьох досягнень такого розділу медицина як лазерна косметологія є напрочуд затребувана процедура, до якої звертаються як жінки, так і чоловіки  – це лікування алопеції (випадіння волосся).

Випадіння волосся завжди було актуальною темою. Хто з нас не хотів би пишатися густим, блискучим волоссям? Адже це справжня окраса! Але, на жаль, не кожен може похвалитися цим. Якщо Вам знайома проблема випадіння волосся, Ви бачите, що з часом його стає все менше і на голові з'являються так звані «залисини» (острівці, де випало практично все волосся) - не впадайте у відчай! Сучасна косметологія успішно вирішує дану проблему всього за кілька сеансів!

Як це працює? 

Індюкова ЮліяІнформація від дерматолога мережі центрів лазерної косметології "Люменіс" - Індюковой Юлії.

Апарат Resur FX - інноваційна наукова розробка ізраїльської корпорації Lumenis, ербієвий лазер, що працює за принципом фракційного неабляційного впливу, тобто, лазерний промінь «розпізнає» лише ділянки, уражені дефектом, не торкаючись здорової шкіри. Крім того, апарат прицільно діє виключно на глибину ураження, не піддаючи впливу м'язи, кровоносну систему та внутрішні органи. Цією унікальною властивістю апарату обумовлена ​​абсолютна безпека для здоров'я, високі результати від процедур і комфорт під час їх проведення.

Суть методу полягає в тому, що найтонкіший промінь лазера робить тисячі мікроотворів в шкірі, викликаючи тим самим в організмі потужний сплеск синтезу колагену та еластину. Нові, здорові клітини починають розмножуватися з великою швидкістю та «закривати» оброблену ділянку шкіри. В результаті - на місці пошкодження з'являється молода, гладенька шкіра. Протягом невеликого період часу вона зрівнюється за кольором і рельєфом з оточуючими тканинами, завдяки чому від колишнього дефекту не залишається і сліду.

Який ж вплив забезпечує лазерний апарат при лікуванні алопеції? Лазерний проміннь проникає в зону росту волосся, стимулює локальний кровообіг і пробуджує сплячі фолікули. Відновлюються пошкоджені тканини, нормалізується робота сальних залоз, таким чином, ліквідуються першопричини випадіння волосся.

Показання до процедур лазерної косметології:

 • ознаки старіння шкіри
 • наявність пігментних плям
 • наявність рубців, шрамів, постакне
 • розтяжки (стрії) різного походження
 • порідіння, випадіння волосся (алопеція)

Незважаючи на безпеку, комфорт і атравматичність даних процедур, все ж є абсолютні протипоказання до їх проведення. Ознайомтеся з ними, щоб не нашкодити своєму організму, а також обов'язково повідомте лікаря про наявність у Вас захворювань, перенесених травм, алергічних реакцій і т.п.

Абсолютні протипоказання:

 • онкологічні захворювання
 • захворювання ендокринної системи (цукровий діабет)
 • туберкульоз
 • важкі серцево-судинні захворювання
 • наявність запальних процесів в зоні впливу
 • період вагітності та лактації

лазерна косметологія

Фахівці Центру лазерної епіляції та косметології «Люменіс» вже багато років використовують у своїй роботі передові лазерні технології. Новітні моделі апаратів негайно поповнюють арсенал косметологічного обладнання Центру. Тут представлені всі сучасні наукові досягнення. Сьогодні індустрія краси дає можливість вирішити практично будь-які естетичні проблеми зовнішності без хірургічного втручання. В «Люменіс» представлено найширший спектр косметологічних послуг для здоров'я та краси Вашої шкіри.

Лазерний пілінг

Лазерне омолодження

Лазерний плазмоліфтинг

Лазерне лікування пігментації

Лазерне лікування постакне

Лікування порідіння волосся (алопеції)

Лазерне видалення рубців та розтяжок

Центри, в яких проводяться процедури лазерної косметології:

СР; ЧТ; ПТ; СБ: ст.м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 51б, тел. 067 411 99 11
ПН; НД: ст.м. Оболонь, пр-т Оболонський, 5, тел. 068 388 58 85