Центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» біля ст. метро Голосіївському, за адресою проспект Голосіївський, 74 є одною з філій найбільшої в Україні мережі салонів лазерної епіляції та косметології «Люменіс». Тут Ви можете позбутися небажаного волосся та провести комплексний догляд за обличчям і тілом за допомогою ручних і апаратних методик. Центр знаходиться в кроковій доступності від метро. Відвідування нашого салону залишить у Вас тільки приємні враження, а результат після проходження процедур даруватиме радість тривалий час.

https://www.youtube.com/embed/HNj0dMCgEP0?rel=0&autoplay=1&mute=1

Наш колектив на ст. м. Голосіївська

Чому ми рекомендуємо лазерну епіляцію?

Незважаючи на великий вибір способів видалення волосся, лазерна епіляція в Києві є безсумнівним лідером в цьому питанні. Електроепілятор, бритва, шугарінг, крем для депіляції  - результат від цих процедур утримується не більш, ніж чотири тижні. А подразнення та вросле волосся? Як досягти гладнької шкіри, минаючи ці неприємності? Уникнути всіх цих проблем допоможе лазерна епіляція. Відгуки клієнтів підтверджують, що мрія назавжди позбутися небажаного волосся стане реальністю.

Діодні лазері Lumenis Light Sheer ЕТ і Lumenis LightSheer Desire

З усього існуючого лазерного устаткування ми обрали для використання апарати Lumenis Light Sheer ЕТ і Lumenis LightSheer Desire. Це обладнання визнано «золотим стандартом» лазерної епіляції. Діодні лазері Lumenis Light Sheer ЕТ і Lumenis LightSheer Desire дозволяють зробити процедуру максимально ефективною й отримати оптимальний результат за максимально короткий термін. Курс лазерної епіляції складає в середньому 8 процедур. Це залежить від структури та кольору волосся, а також фізіологічних особливостей організму. Ви можете відвідати наш Центр і отримати безкоштовну консультацію, щоб дізнатися, яким буде результат у Вашому випадку.

Наскільки безболісна лазерна епіляція?

Міфи про болісні відчуття під час проведення лазерної епіляції суттєво перебільшені. Під впливом лазера відбувається підвищення температури в фолікулі волосся, що призводить до руйнування цибулини. Тому лазерна епіляція не може бути абсолютно безболісною. Однак, сапфірова оптика в апараті Lumenis LightSheer ЕТ має охолоджуючу дію, зменшуючи біль. Тому, такий спосіб видалення небажаного волосся набагато менш болісний, ​​ніж депіляція воском. А унікальна насадка апарату Lumenis LightSheer Desire забезпечує безболісність процедури за рахунок вакуумного посилення. При низькому больовому порозі можна скористатися місцевим знеболенням, про це необхідно попередити адміністратора, тому що тривалість процедури збільшиться на 40 хвилин.

Наскільки безпечна лазерна епіляція?

При дотриманні всіх рекомендацій фахівця, лазерна епіляція абсолютно безпечна. Лазерний промінь проникає лише на кілька міліметрів і розсіюється, не залишаючи опіків і не наближаючись до внутрішніх органів. Після процедури може зберігатися невеличке почервоніння, яке зникне протягом максимум двох годин. Через 10 -14 днів 30% волосся випаде, а те, що лишилося зростатиме повільніше.. Після 1-2 процедури не залишиться також і врослого волосся. Пройшовши повний курс лазерної епіляції, Ви позбудетеся від усього небажаного волосся, а дотримуючись порад лікаря – насолоджуватиметься результатом багато років.

Переваги лазерної епіляції в центрі «Люменіс»

Центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» розташований в кроковій доступності від ст. метро Голосіївська, за адресою: проспект Голосіївський, 74. Для вашої зручності ми працюємо за попереднім записом, з 7 до 23 годин протягом тижня. Обираючи лазерну епіляцію в цьому центрі або в будь-якому іншому з блакитною вивіскою «Люменіс». Ви обираєте ефективність і безпеку.

ЦЕНТР ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ «ЛЮМЕНІС» БІЛЯ М. ГОЛОСІЇВСЬКА ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ З КОСМЕТОЛОГІЇ ОБЛИЧЧЯ ТА ТІЛА, А ТАКОЖ БАГАТО ВИДІВ РУЧНИХ МАСАЖІВ:

ручна чистка обличчя фото

КОСМЕТОЛОГІЯ ОБЛИЧЧЯ ТА ТІЛА

  РУЧНІ МАСАЖІ ТІЛА 


Ми докладаємо максимум зусиль, щоб Ваш вибір був виправданий, а відгуки про нашу роботу - тільки позитивними.

Центр «Люменіс» на ст.м. Голосіївська
м.Київ, пр-кт Голосіївський, 74, тел. (067) 362 55 88, (093) 911 65 10
Особливості Центру: біля ст.м. "Голосіївська"

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.78[58 Голосів]

Центр лазерної епіляції на ст. м. Голосіївська Відгуки


Додати відгук