Люменис

лазерна епіляіія бікіні

Кожна епоха має певні еталони жіночої краси. В наш час вони не досить суворі, проте, все ж таки існують певні вимоги. Наприклад, гладенька шкіра, позбавлена небажаного волосся, сьогодні є обов’язковою складовою досконалого образу. Деякі теми, які вважалися непристойними для обговорення, зараз активно звучать на різних форумах. Для сучасних жінок і чоловіків видалення волосся в зоні бікіні стало невід'ємною частиною догляду за собою, а кращим методом позбавлення зайвого волосся є лазерна епіляція . Ціни на цю послугу в наших Центрах доступні навіть для студентів. А дисконтні програми для нових та постійних клієнтів допоможуть суттєво заощадити.

Ціни на послуги

Лазерна епіляція інтимних зон росту волоссяShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
20 хв 540 грн 650 грн
20 хв 740 грн 880 грн
10 хв 430 грн 520 грн
20 хв 880 грн 1060 грн
15 хв 460 грн 550 грн
10 хв 350 грн 420 грн
10 хв 270 грн 320 грн
10 хв Видалення судин (імпульсно за імпульс) 50 грн Тільки на ЕТ
- Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання + 10% до повної вартості процедури
Час на кожну зону вказаний з урахуванням попередньої консультації

Ціни на 3D епіляцію світлого, сивого та пушкового волосся

Лазерна 3D епіляція бікініShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
20 хв 650 грн
20 хв 880 грн
10 хв 520 грн
20 хв 1060 грн
15 хв 550 грн
10 хв 420 грн
10 хв 320 грн
- 20 грн

Чи можуть бути подразення від лазерної епіляції в зоні бікіні?

Епіляція області бікіні буває декількох видів: по лінії трусиків, глибоке (тотальне) бікіні, що включає в себе повне видалення волосся в інтимних зонах і бікіні екстра (статеві губи + між'сіднична складка). Чоловіки і жінки обирають будь-який з варіантів, залежить це виключно від особистих потреб і переваг.

Делікатна зона бікіні вимагає постійного догляду. Шкіра у цьому місці чутлива і ніжна. Лазерна епіляція зони бікіні не викликає позразнення, яке зазвичай з'являється після воскової депіляції або шугарінга. Крім того, застосування воску або цукрової пасти підходить не всім, тому що часто викликає вростання волосся і не дає такого ефекту. До речі, саме з її допомогою найкраще видаляється вросле волосся. Для тих, хто віддає перевагу тотальному бікіні, рекомендується робити його лазером. Всі інші методи болючі, а результати недовговічні.

Як проходить лазерна епіляція зони бікіні

https://www.youtube.com/embed/mAR6pfO_SpA?rel=0&autoplay=1&mute=1

Відсутність зайвої рослинності в інтимних зонах - це ще і питання гігієни. Тотальна лазерна епіляція значно спрощує догляд за інтимними зонами і дозволяє довше зберігати чистоту, свіжість і впевненість. Безліч переваг методу зробили цю косметологічну процедуру найпопулярнішою і затребуваною. Щоб результат був максимальним і не виникли негативні наслідки, необхідно суворо дотримуватися простих рекомендацій по підготовці до сеансу.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ГЛИБОКОГО БІКІНІ

Зверніть увагу на те, що лазерна епіляція зони глибокого бікіні - це процедура, яка має наступні переваги:

 • відносна безболісність в порівнянні з іншими видами епіляції
 • безпеку
 • ефективність

Результат помітний вже після першого сеансу, повірте, він перевершить ваші очікування.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Лазерна епіляція в інтимній зоні показана як для жінок, так й для чоловіків. Вона усуває проблему врослого волосся та подразнення. Під час сеансу ми використовуємо вакуумну рукоятку DESIRE, а для особливо делікатних ділянок — мініатюрну рукоятку ЕТ.

ЕФЕКТ ВІД ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ БІКІНІ

Лазерна епіляція зони бікіні має масу переваг, тому що вже на першому сеансі ви позбудетесь від 15 до 40% небажаного волосся, зникнуть чорні точки та почервоніння в зоні росту волосся. Крім того, шкіра в цій ніжній зоні стане гладенькою та бархатистою. Кількість процедур обирається індивідуально для кожного клієнта, але середній курс повинен складатися з 4-8 процедур. Інтервал між ними - від 4 тижнів, а з кожним сеансом він збільшується на 2 тижні.

Лазерна епіляція на даний момент є найбільш оптимальним та ефективним способом позбавлення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла. Крім того, це найсучасніший, швидкий та цілком доступний спосіб, який дозволяє видалити волосся на декілька років. 

СПОСІБ ПРОВЕДЕННЯ

Процедура лазерної епіляції бікіні проводиться в Міжнародній мережі центрів лазерної епіляції та косметології  «Люменіс» за допомогою найсучасніших діодних лазерів Lumenis Light Sheer ET та Lumenis Light Sheer DESIRE. Вони забезпечують найбільшу ефективність, тому що знищують волосяний фолікул, після чого волосся більше не виростає. Застосування спеціальних препаратів, які забезпечать знеболювання, зроблять відчуття клієнта під час сеансу досить приємними та комфортними. Як правило, ті, хто робить тотальне бікіні (або, як ще називають - бразильське бікіні) все ж вважають за краще використовувати місцевий анестетик, хоча сучасні діодні лазери забезпечені вбудованою системою охолодження, яка зводить відчуття до мінімуму.

ОСНОВНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

 • Інфекційні захворювання
 • Цукровий діабет (прийом інсуліну)
 • Онкологічні захворювання
 • Захворювання імунної системи
 • Дерматологічні захворювання
 • Період вагітності та лактації
 • В разі хірургічного втручання в зону епіляції менш, ніж за три місяці до процедури

Показання:

 • підвищений ріст волосся
 • надмірний рост волосся в зоні бікіні
 • вросле волосся
 • чутливість та подразнення шкіри

На сьогоднішній день лазерна епіляція бікіні - це оптимальний вибір. Відгуки клієнтів в Києві доводять, що вона не тільки заощадить Ваш час, але позбавить від небажаного волосся на кілька років. Якщо залишилися питання - телефонуйте, записуйтеся на безкоштовні консультації або пишіть он-лайн. Наші фахівці розкажуть детально про процедуру і розвіють усі Ваші сумніви. Чекаємо Вас в «Люменіс»!

лазерная эпиляция бикини до и после

Наші фахівці

Запись к специалисту

Оставить отзыв


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться