Задать вопрос

Чистка обличчя в Києві з використанням обраної косметики - це перший етап догляду за шкірою. Під час процедури проводиться очищення шкіри від сальних пробок, комедонов, міліумів, вугрів і видалення рогового шару. Все це сприяє глибокому проникненню активних інгредієнтів з косметичних засобів на наступних етапах догляду. Перед процедурою шкіру дбайливо готують, очищають від косметики та забруднень, потім наносять косметологічні засоби, які сприяють безболісному та більш ефективному проведенню процедури. Крім обличчя чистка може проводитися на спині та в зоні декольте.

Показання:

  • жирна шкіра
  • нерівний колір обличчя
  • розширені пори
  • сальні пробки
  • міліуми, вугри

Результат:

  • очищена, зволожена шкіра
  • скорочення пор
  • здоровий колір обличчя
  • активізація мікроциркуляції
  • посилення дії кремів
 

https://www.youtube.com/embed/u0dIL2Gq8Y4?rel=0&autoplay=1&mute=1

 

МЕХАНІЧНА ЧИСТКА

Механічна чистка обличчя проводиться руками косметолога, загорнутими в стерильну серветку, із застосуванням необхідних інструментів. Помилково вважати, що механічна чистка - це вчорашній день, і зараз не застосовується.  Повне очищення обличчя від сальних закупорок, комедонов, міліумів і вугрів дає тільки цей вид чистки. Глибоке очищення пор також сприяє більш глибокому проникненню активних інгредієнтів з кремів. При регулярному догляді за шкірою такий вид чистки потрібен вкрай рідко.

 

механічна чистка обличчя

 

ВАКУУМНА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Вакуумна чистка обличчя - це щадний апаратний метод очищення шкіри від відмерлих клітин епітелію, вугрів, комедонов. Очищення не таке глибоке, як ручне, але така процедура менш травматична й болюча. Косметолог може запропонувати цей вид чистки тим, хто має тонку та ніжну шкіру. Процедура здійснюється за допомогою спеціальної пневматичної присоски, яка видаляє  зі шкіри «жирові пробки» й забруднення. Вакуумна чистка використовується як окрема процедура, так і на додаток до інших процедур при комплексному догляді.

 

Наші спеціалісти косметології

Запись к специалисту

УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА

Ультразвукова чистка обличчя - ефективна апаратна процедура, абсолютно нетравматична та безболісна. Виконується така чистка за допомогою спеціального обладнання. Під час процедури під впливом ультразвуку шкіра очищається від закупорок і комедонів, видаляються ороговілі клітини, шкірне сало (себум). В результаті - нормалізується робота сальних залоз і поліпшується колір шкіри.

 

чистка обличчя

 

КОМБІНОВАНА ЧИСТКА

Комбінована чистка обличчя - це процедура, що включає в себе кілька методів впливу на шкіру, для досягнення кращого ефекту. Як правило, це поєднання ручної та ультразвукової чистки. Такий метод дозволяє врахувати індивідуальні протипоказання до того чи іншого способу впливу, врахувати всі особливості обличчя та окремих зон. Ця чистка підходить всім і вважається кращим вибором, тому що дозволяє глибоко очистити одні ділянки шкіри та дбайливо опрацювати інші.

 

ЯКИЙ ДОГЛЯД ПОТРІБЕН?

Правильна турбота про обличчя й тіло включає в себе щоденне очищення шкіри, різні пілінги та догляди. Широкий спектр послуг в центрах лазерної епіляції та косметології «Люменіс» дозволить вирішити будь-яку проблему.  Але, почати догляд за шкірою ми все ж таки радимо з глибокого очищення. Наші косметологи підкажуть яка чистка підійде саме Вашій шкірі. Телефонуйте зараз і запишіться на безкоштовну консультацію в будь-який центр «Люменис» в Києві.

 

! ІДЕАЛЬНО ПОЄДНУВАТИ чистки обличчя з такими процедурам:
 

Механічна чистка обличчяShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
60-90 хв 740 грн
120 хв 900 грн
120 хв 1120 грн
90 хв 1500 грн
3D чисткаShow more
Вакуумна чистка обличчяShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
60 хв 570 грн
90 хв 680 грн
80 хв 570 грн
Ультразвукова чистка обличчяShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
60 хв 570 грн
80 хв 770 грн
60 хв 620 грн
Комбінована чистка обличчяShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
60-90 хв 760 грн
120 хв 950 грн
90 хв 810 грн
10 хв 60 грн
60 хв 750 грн
Брашинг (броссаж)Show more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна

 

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.07[178 Голосів]