Чистка обличчя в Києві з використанням обраної косметики - це перший етап догляду за шкірою. Під час процедури проводиться очищення шкіри від сальних пробок, комедонов, міліумів, вугрів і видалення рогового шару. Все це сприяє глибокому проникненню активних інгредієнтів з косметичних засобів на наступних етапах догляду. Перед процедурою шкіру дбайливо готують, очищають від косметики та забруднень, потім наносять косметологічні засоби, які сприяють безболісному та більш ефективному проведенню процедури. Крім обличчя чистка може проводитися на спині та в зоні декольте.

Показання:

  • жирна шкіра
  • нерівний колір обличчя
  • розширені пори
  • сальні пробки
  • міліуми, вугри

Результат:

  • очищена, зволожена шкіра
  • скорочення пор
  • здоровий колір обличчя
  • активізація мікроциркуляції
  • посилення дії кремів
 

https://www.youtube.com/embed/u0dIL2Gq8Y4?rel=0&autoplay=1&mute=1

 

МЕХАНІЧНА ЧИСТКА

Механічна чистка обличчя проводиться руками косметолога, загорнутими в стерильну серветку, із застосуванням необхідних інструментів. Помилково вважати, що механічна чистка - це вчорашній день, і зараз не застосовується.  Повне очищення обличчя від сальних закупорок, комедонов, міліумів і вугрів дає тільки цей вид чистки. Глибоке очищення пор також сприяє більш глибокому проникненню активних інгредієнтів з кремів. При регулярному догляді за шкірою такий вид чистки потрібен вкрай рідко.

 

механічна чистка обличчя

 

ВАКУУМНА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Вакуумна чистка обличчя - це щадний апаратний метод очищення шкіри від відмерлих клітин епітелію, вугрів, комедонов. Очищення не таке глибоке, як ручне, але така процедура менш травматична й болюча. Косметолог може запропонувати цей вид чистки тим, хто має тонку та ніжну шкіру. Процедура здійснюється за допомогою спеціальної пневматичної присоски, яка видаляє  зі шкіри «жирові пробки» й забруднення. Вакуумна чистка використовується як окрема процедура, так і на додаток до інших процедур при комплексному догляді.

 

Наші спеціалісти косметології

УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА

Ультразвукова чистка обличчя - ефективна апаратна процедура, абсолютно нетравматична та безболісна. Виконується така чистка за допомогою спеціального обладнання. Під час процедури під впливом ультразвуку шкіра очищається від закупорок і комедонів, видаляються ороговілі клітини, шкірне сало (себум). В результаті - нормалізується робота сальних залоз і поліпшується колір шкіри.

 

чистка обличчя

 

КОМБІНОВАНА ЧИСТКА

Комбінована чистка обличчя - це процедура, що включає в себе кілька методів впливу на шкіру, для досягнення кращого ефекту. Як правило, це поєднання ручної та ультразвукової чистки. Такий метод дозволяє врахувати індивідуальні протипоказання до того чи іншого способу впливу, врахувати всі особливості обличчя та окремих зон. Ця чистка підходить всім і вважається кращим вибором, тому що дозволяє глибоко очистити одні ділянки шкіри та дбайливо опрацювати інші.

 

ЯКИЙ ДОГЛЯД ПОТРІБЕН?

Правильна турбота про обличчя й тіло включає в себе щоденне очищення шкіри, різні пілінги та догляди. Широкий спектр послуг в центрах лазерної епіляції та косметології «Люменіс» дозволить вирішити будь-яку проблему.  Але, почати догляд за шкірою ми все ж таки радимо з глибокого очищення. Наші косметологи підкажуть яка чистка підійде саме Вашій шкірі. Телефонуйте зараз і запишіться на безкоштовну консультацію в будь-який центр «Люменис» в Києві.

 

! ІДЕАЛЬНО ПОЄДНУВАТИ чистки обличчя з такими процедурам:
 

Ціни вказані за одну процедуру

Механічна чистка обличчя

Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
60-90 хв Механічна чистка обличчя 740 грн
120 хв Механічна чистка спини 900 грн
90 хв Механічна чистка обличчя + пілінг Джесснера 810 грн
120 хв Механічна чистка обличчя + пілінг Джесснера 1120 грн
90 хв Механічна чистка обличчя + азелаїновий пілінг (екстра) 940 грн

3D чистка

Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
90 хв 3D чистка обличчя 810 грн
90 хв 3D чистка (обличчя + шия) 860 грн
90 хв 3D чистка (обличчя + шия + декольте) 950 грн
Ціни вказані за одну процедуру
Ціни вказані за одну процедуру

Ультразвукова чистка обличчя

Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
60 хв Ультразвукова чистка обличчя 570 грн
80 хв Ультразвукова чистка спини 770 грн
60 хв Ультразвукова чистка декольте 620 грн
Ціни вказані за одну процедуру

Комбінована чистка обличчя

Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
60-90 хв Комбінована чистка обличчя 760 грн
120 хв Комбінована чистка спини 950 грн
90 хв Атравматична чистка обличчя "Holy Land" 810 грн
10 хв Видалення міліуми 60 грн
60 хв Комбінована чистка шиї +декольте 750 грн
Ціни вказані за одну процедуру

Брашинг (броссаж)

Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна

 

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.20[142 Голосів]