Лазерна епіляція обличчя вважається найбільш прогресивним і безпечним методом видалення небажаного волосся. В результаті проходження повного курсу процедур, Ваша шкіра стане гладенькою та набуде бажаної бездоганності на довгий час.

Обличчя – це те, на що звертають увагу в першу чергу, коли бачать людину. Кожна жінка прагне створити ідеальний образ, але на превеликий жаль, коли з'являється небажане волосся на обличчі, його не можна приховати. Макіяж тільки підкреслить наявність «вусиків».  Саме над верхньої губою частіше за все з'являються таки неестетичні й недоречні для жіночого обличчя волоски. Це дуже чутлива зона, тому будь-яка маніпуляція на цій ділянці буде досить болісною. На щастя, є сучасний, ефективний та безболісний спосіб видалення небажаного волосся – це лазерна епіляція.

Процедура не приносить дискомфорту під час сеансу, сприяє вирішенню проблеми врослого волосся і видаляє волосся на досить тривалий час (5-7 років). Цей метод вже встиг завоювати прихильників в усьому світи. До нього звертаються як жінки, так і чоловіки. Простота проведення сеансу, швидкість та гарантований результат – ось головні переваги лазерної методики.

видалення небажаного волосся на губі

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ НА ОБЛИЧЧІ -
СУЧАСНИЙ МЕТОД

Застосування новітнього обладнання, діодних лазеров Lumenis Light Sheer ET та Lumenis Light Sheer DESIRE дозволяє позбутися небажаної  рослинності в чутливих зонах з першого сеансу. Його висока ефективність доведена на практиці.

Обравши дану процедуру,  Ви з легкістю вирішите такі проблеми, як:

 • подразнення і почервоніння шкір
 • вросле волосся
 • небажана рослинність на обличчі

Кращий результат і стійкість ефекту

Вже після першого сеансу Ви назавжди позбудетесь вростання волосся. Крім того, майже 30% небажаної рослинності зникнуть відразу. Після проходження всього курсу, Ви більше не згадаєте про таку набридлу ​​проблему, як волосся на обличчі, яке постійно викликає дискомфорт і неприємні відчуття. Чому 100% результат не гарантується з першої процедури? Це питання найбільш хвилює клієнтів, його постійно задають нашим фахівцям. Все дуже просто - лазер руйнує лише ті фолікули, які знаходяться в стадії активного росту. Сплячі ж «цибулини» він знищить під час наступних сеансів.

лазерна епіляція верхньої губи

ТІЛЬКИ ЕФЕКТИВНІСТЬ

Для того щоб забезпечити Вам максимальний результат, в Центрі лазерної епіляції та косметології "Люменіс" використовується новітнє обладнання, за допомогою якого нагрівається, а потім і руйнується волосяний фолікул. Волосся більше ніколи не виросте. Ефективність і надійність лазерної епіляції обличчя в "Люменіс" перевірена нашими численними клієнтами та багаторічним досвідом роботи.. Вирішивши зробити дану процедуру, зверніть увагу на те, що лазер не діє на світле, пушкове та сиве волосся.

 

ОСНОВНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

 • Інфекційні захворювання
 • Цукровий діабет (прийом інсуліну)
 • Онкологічні захворювання
 • Захворювання імунної системи
 • Світле, пушкове, сиве волосся
 • Дерматологічні захворювання
 • Період вагітності та лактації
 • В разі хірургічного втручання в зону епіляції менш, ніж за три місяці до процедури
Лазерна епіляція на обличчі
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 170 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
20 хв 620 грн 740 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
10 хв 110 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
20 хв 270 грн 320 грн
20 хв 350 грн 420 грн
15 хв 220 грн 270 грн
20 хв 190 грн Тільки на ET
10 хв 120 грн Тільки на ET
10 хв Видалення судин (імпульсно за імпульс) 50 грн Тільки на ЕТ
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури
 
Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.06[173 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Лазерна епіляція обличчя Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук