Популярність лазерної епіляції ніг доводить, що часи, коли волосяний покрив на ногах вважався за норму, пішли в минуле. Сучасні жінки та чоловіки прагнуть мати гладеньку шкіру. Існує багато засобів і методів, що позбавляють від зайвого волосся: депіляція, віск, гоління. Але максимально швидко, безболісно та результативно це може зробити тільки лазерна епіляція в Києві. Метод видалення небажаного волосся за допомогою лазера є найефективнішім та найпрогресивнішим з усіх відомих методів. Пройшовши курс процедур лазерної епіляції, ви будете мати гладенькі ніжки, а це не тільки впевненість у собі, а ще й багатого заощадженого часу! Не витрачайте дорогоцінний час на постійне гоління або болючу депіляцію, приходьте в «Люменіс».

 

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

 

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА?

лазерна епіляція ніг

 

Сеанс лазерної епіляції заснований на впливі світла на пігмент меланін, що міститься у волосяній цибулині. Під час обробки кожного фолікула лазером, шкіра, яка знаходиться навколо, не подразнюється, але може злегка почервоніти. Для того, щоб позбутися волосся повністю, вам потрібно від 5 до 10 сеансів. Їх повторюють з інтервалом в півтори місяці, звертаючи увагу на відростання волосяного покриву. Ефект ви побачите відразу після першої процедури, тому що 20% волосся випадає одразу. Перед проведенням процедури кожного клієнта в індивідуальному порядку консультує досвідчений лікар, який знайомить людину з усіма протипоказаннями.  Крім того, лікар визначає тип шкіри, підбираючи інтенсивність лазерного світіння, а також потужність імпульсів апарату. Зверніть увагу на те, що після проведення процедури, на шкірі буде спостерігатися легке почервоніння. Не варто переживати з цього приводу, тому що дана реакція мине за 2-3 дні. Як і будь-яка процедура, лазерна епіляція ніг має деякі протипоказання.

 

ОСНОВНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

  • Інфекційні захворювання
  • Цукровий діабет (прийом інсуліну)
  • Онкологічні захворювання
  • Захворювання імунної системи
  • Світле, пушкове, сиве волосся
  • Дерматологічні захворювання
  • Період вагітності та лактації
  • В разі хірургічного втручання в зону епіляції менш, ніж за три місяці до процедури

 

Гладкість шкіри без зайвого волосся - це мрія кожної жінки. На даному етапі, тільки завдяки лазерній епіляції ви зможете перетворити мрію на реальність. Лазерна епіляція ніг дозволить досягти гладкості за кілька процедур.

 

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

 

ТІЛЬКИ ФАКТИ

Лазерні апарати вже досить тривалий час застосовують в сучасній косметології та медицині. Вони добре себе зарекомендували, завдяки ефективності, безпеці для здоров’я людини та безболісним відчуттям під час сеансу. Коли лазер впливає на шкіру, фолікул руйнується, оскільки припиняється постачання живлення. Саме через цей фактор регенерація волосяної цибулини більше не відбувається, тому волосся не відростає. Ще одна неперевершена перевага - вже після першого сеансу зникає проблема врослого волосся.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

 

Лазерна епіляція на ногах

 

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.04[90 Голосів]

Лазерна епіляція ніг Відгуки


Додати відгук