В центральній частині Києва, прямо біля входу на ст. м. Палац Спорту, знаходиться один із центрів найбільшої в Україні мережі лазерної епіляції та косметології «Люменіс». Ми завжди відкриваємо свої філії в таких місцях, куди зручно дістатися будь-яким транспортом. І в цій діловій частині міста, де безліч офісів, торговельних і розважальних центрів, тепер ви маєте можливіст відвідати наш салон.

https://www.youtube.com/embed/FCpnmZ0cEe8?rel=0&autoplay=1

Лазерна епіляція - це основна послуга центру «Люменіс» по вул. Шота Руставелі, 15Б. Як відомо, лазерна епіляція є прогресивним і найнадійнішим методом видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла та на обличчі. Наші першокласні експерти плюс наш ультрасучасний лазерний апарат Lumenis LightSheer DUET забезпечать Вам найкращий результат.

Наш колектив на ст. м. Палац Спорту

Перевага апарату Lumenis LightSheer DUET

Далеко не всі косметологічні лазери, що призначені для видалення волосся, можуть конкурувати з характеристиками або особливостями Lumenis LightSheer DUET. Хоча їх існує багато, але саме ця система містить дві моделі в одній, тому що дає можливість легко перемикатися між LightSheer ET з розміром робочої плями 9 мм x 9 мм і LightSheer HS з розміром робочої плями 22 мм x 35 мм, що є найбільшою перевагою серед інших лазерних систем. В апараті Lumenis LightSheer DUET використовується вакуумна технологія, яка дозволяє проводити процедуру без застосування анестезії чи гелю. Крім того, така конструкція апарату скорочує час проведення процедури, тому що немає необхідності в заміні насадок. А параметри впливу виставляються лікарем на дисплеї.

Чим вигідна лазерна епіляція?

Лазерна епіляція - це найбільш економічно вигідна процедура з видалення небажаного волосся, в порівнянні з голінням і восковою депіляцією. Гоління або віск змушують волосся рости швидше й швидше. В період проходження курсу лазерної епіляції з кожною наступною процедурою волосся стає все менше, сповільнюється його зростання, а те, що залишилось – стає світлішим і слабшим. Після закінчення повного курсу Ваша шкіра на тривалий час буде гладенькою. Крім того, лазерна епіляція - єдиний спосіб лікування врослого волосся, явища, що зазвичай  виникає після гоління або використання воску.

Чому лазерна епіляція в «Люменіс»

На ринку лазерної  косметології України ми маємо найкращу репутацію! В першу чергу це стосується новітнього обладнання, яке використовується в нашій мережі - це діодні апарати Lumenis LightSheer DESIRE і Lumenis LightSheer DUET. Ще одна перевага - це професійні фахівці: лікарі з вищою медичною освітою, з численними дипломами та сертифікатами в області лазерної косметології.

 

В усіх наших центрах сучасний інтер'єр, тепла, затишна атмосфера та привітний персонал. А гнучка цінова політика, усталена система знижок для нових та постійних клієнтів дають змогу всім верствам населення з задоволенням відвідувати наші салони.

Центр «Люменіс» на ст. м. Палац Спорту
м.Київ, вул. Шота Руставелі, 15Б
тел.: (098) 433 63 63

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.23[11 Голосів]

Центр лазерної епіляції на ст. м. Палац Спорту Відгуки


Додати відгук