Ще один новий філіал «Люменіс» - біля ст.метро «Академмістечко»! Нам дуже важливо, щоб візити до наших салонів були зручними для клієнтів. Мешканці Святошинського району, а також найближчих передмість, таких як Буча, Ірпінь, Гостомель, Білогородка, тепер мають можливість відвідати центр «Люменіс» за адресою пр-т Палладіна, 24.

 

https://www.youtube.com/embed/T7-xctrzdy0?rel=0&autoplay=1&mute=1

 

БЕЗБОЛІСНІСТЬ ТА БЕЗПЕЧНІСТЬ ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Лазерна епіляція є найкращим методом позбавлення від небажаного волосся. Будь-які інші способи, на жаль, не дають настільки довготривалого результату, як лазерна епіляція. Крім того, важливим фактором є те, що процедура проходить абсолютно безболісно, ​​не викликаючи ні фізичного, ні психологічного стресу. Фахівці нашого Центру забезпечать максимальний комфорт під час сеансу видалення небажаного волосся. Ваше перебування в салоні залишить найприємніші враження, а ефект перевершить всілякі очікування.

 

 

ст.м. Академмістечко

Адміністратор

Рубанська Світлана Леонідівна
Адміністратор

Адреса роботи:

пр-кт Палладіна 24
Струтинська Марина Сергіївна
Адміністратор

Адреса роботи:

пр-кт Палладіна 24

Спеціаліст лазерної косметології

Шульженко Марина Петрівна
Спеціаліст лазерної косметології

Адреса роботи:

пр-кт Палладіна 24

Робочі дні:

ВтСрПтСб
Назарова Ольга Романівна
Спеціаліст лазерної косметології

Адреса роботи:

пр-кт Палладіна 24

Робочі дні:

ПнСрЧт

Косметолог

Штанова Світлана Олексіївна
Косметолог

Адреса роботи:

пр-кт Палладіна 24

Робочі дні:

ПнВтСрЧтНд

 

ДОСВІДЧЕНІ ТА ПРОФЕСІЙНІ ФАХІВЦІ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ
ТА КОСМЕТОЛОГІЇ «ЛЮМЕНІС»

В чому ж секрет роботи салонів компанії «Люменіс»? Все дуже просто: наші співробітники - це люди з великим досвідом роботи в сфері лазерної косметології, з вищою медичною освітою та великим бажанням працювати і приносити радість клієнтам. Наше обладнання - діодні лазери Lumenis Light Sheer ET, Lumenis Light Sheer Desire визнані в усьому світі найпотужнішими та надійними системами для видалення небажаного волосся на обличчі й тілі. Використання цих апаратів гарантує безпеку, безболісність, відсутність будь-яких побічних ефектів після сеансу лазерної епіляції, а також стовідсотковий результат. Ефект на багато років, гладенька шкіра, впевненість в собі та відмінний настрій - ось кінцевий результат, заради якого ми працюємо!

 

 

Центр лазерної епіляції і косметології «Люменіс» на проспекті Палладіна, 24 (ст. Метро Академмістечко) відкрив свої двері для постійних і нових клієнтів! Привітні посмішки персоналу і, вже традиційна, затишна, сімейна атмосфера салону, буде приємним бонусом до прекрасного результату від процедури. Чекаємо на Вас! Ще один приємний сюрприз від центру на ст. м. Академмістечко - це косметологічні процедури для обличчя: очищення пілінги обличчя, догляди, масажі. В цьому салоні у Вас є унікальна можливість пройти курс апаратних процедур RF-ліфтингу.

 

Всі процедури по косметології обличчя та тіла в салоні
на ст. м. Академмістечко:

 

Центр «Люменіс» на ст.м. Академмістечко
м. Київ, пр-кт. Палладіна, 24, тел. (068) 122 72 27
Особливості Центру: біля ст.м. "Академмістечко"

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.79[63 Голосів]

Центр лазерної епіляції на ст. м. Академмістечко Відгуки


Додати відгук