ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НА ТЕРЕМКАХ

Центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» повідомляє чудову новину - тепер філія компанії є і на Теремках. Ми запрошуємо всіх мешканців затишного житлового масиву Теремки та прилеглих районів зробити лазерну епіляцію на новітніх діодних апаратах LUMENIS Light Sheer ET і LUMENIS Light Sheer DESIRE. Саме ці лазери визнані в усьому світі «золотим стандартом» видалення небажаного волосся. Системи контактного охолодження та вакуумного посилення, що вбудовані в дані апарати, дозволяють безпечно та безболісно проводити процедуру. А максимальний результат досягається за мінімальну кількість сеансів. Сьогодні видалити небажане волосся на тілі - просто і доступно.

 

 

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Дістатися до нового Центру «Люменіс» на Теремках дуже легко. Це можна зробити як від станції метро Іподром, так і від станції метро Васильківська. «Люменис» на Теремках II знаходиться між ними, на території ЖК Лікоград. Лікоград - це великий сучасний житловий комплекс, з чудовою інфраструктурою та розкішною зоною відпочинку. Запрошуємо всіх мешканців Теремків та околиць в наш новий салон, де ми пропонуємо зробити процедуру лазерної епіляції, а також широкий спектр косметологічних послуг.

 

ЯКІ ПОСЛУГИ МИ ПРОПОНУЄМО

В нашому салоні 3 просторих кабінети, де ви можете пройти курс процедур лазерної епіляції, обравши будь-який з апаратів, а також зробити процедури по косметології обличчя. Лазер LUMENIS Light Sheer ET забезпечений системою охолодження, яка дозволяє виключити ризик отримання опіків під час сеансу. Також, дана система зводить до мінімуму неприємні, болісні відчуття та робить процедуру максимально комфортною для клієнта. Однак, за бажанням клієнта, в разі низького больового порогу, можна додатково скористатися знеболюючим засобом. Маленький розмір робочої «плями» маніпули даного апарату легко видаляє волосся в таких зонах як верхня губа або, скажімо, якщо є необхідність видалення волосся поімпульсно, а не на великій ділянці.LUMENIS Light Sheer DESIRE. - це апарат з вакуумною системою. Він більше підходить для обробки великих зон тіла, за рахунок більшого розміру робочої «плями» рукоятки. Це також значно скорочує тривалість процедури. Вакуумна система не передбачає використання знеболювання, оскільки вона повністю виключає будь-які неприємні відчуття. Який апарат обрати - вирішіть, проконсультувавшись з нашими фахівцями. Консультації в «Люменіс» - безкоштовні. Ви можете задати лікарю будь-які запитання, щодо самої процедури, підготовки до неї, а також стосовно того, як правильно доглядати за шкірою в постпроцедурний період.

 

49 ukr

 

КОСМЕТОЛОГИЯ ОСОБИ НА ТЕРЕМКАХ

Крім видалення небажаного волосся, ми пропонуємо широкий спектр косметологічних послуг по догляду за обличчям. Процедури ручної косметології - це основа догляду за шкірою обличчя. Вони необхідні в будь-якому віці, їх можна проводити в будь-яку пору року. Не слід забувати про те, що це прекрасна профілактика старіння шкіри, а також необхідний захід для підтримки доглянутою зовнішності. В салоні «Люменіс» на Теремках ви зможете зробити чищення обличчя, всілякі пілінги для усунення різних естетичних дефектів, маски для будь-якого віку та типу шкіри. Доступні ціни й традиційні бонусні програми для нових і постійних відвідувачів мережі «Люменіс», висока якість роботи наших фахівців і домашня атмосфера в поєднанні з використанням новітніх прогресивних методик залучили в нашу компанію мільйони клієнтів. Приєднуйтесь і ставайте одним з них, переконайтеся, що з нами ви будете виглядати ще краще. Адже, не випадково слоган «Люменіс» «Ваша краса - наше покликання»!

 

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.79[7 Голосів]

Центр лазерної епіляції на ст. м. Іподром, ст.м. Васильківська Відгуки


Захисний код
 Оновити

Додати відгук