Наші улюблені клієнти! Відвідавши центр лазерної епіляції «Люменіс», не забудьте залишити свій відгук про лазерну епіляцію в Житомирі. Чи сподобалося Вам перебування у нашому центрі, наскільки було комфортно, і чи виправдав результат процедур Ваші очікування.

Ми працюємо для Вас і дуже хочемо знати Вашу думку. Компанія «Люменіс» відштовхується від побажань клієнтів і направляє свою діяльність у бік побажань споживачів. Усі Ваші зауваження і побажання будуть враховані і втілені в роботу центру.

Ми сподіваємося, що Ваш візит до центру лазерної епіляції «Люменіс» у Житомирі виправдав Ваші сподівання. Поділіться, будь ласка, своїми враженнями, вони не тільки підкажуть нам, як поліпшити нашу роботу, а також допоможуть клієнтам у виборі центру лазерної епіляції.

У нашому центрі процедура видалення волосся проводиться на діодному лазері LUMENIS LightSheer ET, він визнаний фахівцями всього світу «золотим стандартом» лазерної епіляції. Апарат забезпечений потужною системоюі захисту шкірних покривів від перегріву та ймовірності опіків. Це дозволяє проводити процедуру не тільки абсолютно безпечно, а й безболісно. Лазер застосовується на будь-яких ділянках тіла і на обличчі.

Щиро дякуємо, що обрали центр «Люменіс» і залишили відгук про нас. Чекаємо на Вас і сподіваємося на довгострокову співпрацю.


Додати відгук
Ольга Шевченко
18.02.2019, 12:56
Проходжу курс процедур лазерної епіляції декількох зон – пахв, гомілок та верхньої губи. З кожною процедурою результат краще і краще, гладенька шкіра тримається довше. Зробила вже 5 сеансів і я дуже-дуже задоволена. Рекомендую лазерну епіляцію і салон Люменіс в нашому місті. Тут сучасне обладнання, кваліфіковані спеціалісти та дуже приємне обслуговування. Я рекомендую.
Цитата
Діна Катеринчук
04.02.2019, 17:26
Дякуючи Наталі Володимирівні я позбулася волосся на ногах, з яким я боролася багато років. Всім, хто ще не відважився на лазерну епіляцію, раджу цю процедуру. Це дійсно ефективніше, ніж будь-які інші способи. Ціна може й немаленька, але результат гарантований. Я в захваті. Дякую «Люменіс»!
Цитата
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
+ Добавить
Далі
Салон
Show list salon
Богунський
Записаться
+ Добавить