Задать вопрос
Люменис

Лазерна епіляція спини, грудей і живота стає все більш популярним у чоловіків методом видалення небажаного волосся. Всім відомо, який дискомфорт у сильної половини людства викликає небажане волосся на спині, грудях і животі, воно підсилює неприємні запахи, що заважає в підтримці гігієни. Деякі чоловіки соромляться носити влітку відкриті майки через густий волосяний покрив на певних частинах тіла. А багато хто вже стали клієнтами Міжнародної мережі центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс».

лазерна епіляція шиї

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ - ЦЕ ЕФЕКТИВНО!

На тілі спортсменів, фотомоделей та просто доглянутих чоловіків не може бути небажаного волосяного покриву. Як видалити небажане волосся ефективно, безболісно та швидко? Звичайно ж, за допомогою лазерної епіляції в Києві. Після цієї процедури немає врослого волосся, зуду та подразнення,алергії та дискомфорту. Зона спини, грудей та живота у чоловіків відрізняється великою площею обробки, тому застосовувати такі болючі способи, як віск, вельми проблематично. Бритвою без сторонньої допомоги видалити волосся на спині важко, а звертатися регулярно з таким проханням не завжди зручно. І це знову доводить, що лазерна епіляція – найкращий метод видалення небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла.

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ПРОЦЕДУР?

Для максимального ефекту потрібно пройти повний курс, в середньому він складається з 8 процедур. З кожним сеансом певна частина волосся, приблизно 30%, випадає назавжди, тому що під впливом лазерного випромінювання руйнується тільки фолікули, що знаходяться в активній фазі росту. Лазерна епіляція є досить комфортною за відчуттями процедурою. Для усунення дискомфорту діодний лазер Lumenis Light Sheer ЕТ має вбудовану охолоджуючу сапфірову лінзу, завдяки якої болісні відчуття зводяться до мінімуму. а також виключається ризик виникнення опіків. Також, Ви можете скористатися місцевою анестезією у вигляді охолоджуючого гелю. Крім того, тепер у Вас є можливість зробити процедуру новим апаратом Lumenis LightSheer DESIRE з унікальною технологією вакуумного посилення і великим розміром плями робочої рукоятки. Саме тому діодна лазерна епіляція проходить доволі приємне та максимально швидко.

видалення волосся на грудях

ДОВІРЯЙТЕ ЛІДЕРАМ!

В щадних та лагідних руках наших професіоналів, які мають вищу медичну освіту та багаторічний досвід роботи, лазерна епіляція – це абсолютно безпечний і дуже ефективний спосіб видалення небажаного волосся. Пам’ятайте, не варто довіряти свою красу та здоров'я випадковим в цьому бізнесі людям. В зв'язку з попитом на цю процедуру останнім часом центри лазерної епіляції відкриваються буквально на кожному кроці, порушуючи всі вимоги сертифікації та безпеки. Поки Ви визначаєтесь з вибором, багато чоловіків вже випробували лазерну епіляцію в Центрах лазерної епіляції та косметології «Люменіс» і знайшли безліч переваг над іншими салонами лазерної епіляції.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Для того, щоб процедура не викликала дискомфорту, в апарат Lumenis Light Sheer вбудована спеціальна сапфірова лінза, що охолоджує шкіру. А спеціальна вакуумна насадка в руків'ї Desire дозволяє швидко обробляти великі ділянки.

ОСНОВНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

  • Інфекційні захворювання
  • Цукровий діабет (прийом інсуліну)
  • Онкологічні захворювання
  • Захворювання імунної системи
  • Світле, пушкове, сиве волосся
  • Дерматологічні захворювання
  • Період вагітності та лактації
  • В разі хірургічного втручання в зону епіляції менш, ніж за три місяці до процедури

 

Лазерна епіляція спини та животаShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 220 грн 250 грн
30 хв 600 грн 680 грн
20 хв 720 грн 820 грн
20 хв 450 грн 520 грн
10 хв 190 грн 210 грн
10 хв 310 грн 350 грн
10 хв 160 грн 180 грн
40 хв 980 грн 1120 грн
40 хв 1300 грн 1490 грн
10 хв Видалення судин (імпульсно за імпульс) 50 грн Тільки на ЕТ
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури
Час на кожну зону вказаний з урахуванням попередньої консультації

 

Телефонуйте або залиште заявку і ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні Вашої проблеми.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.58[13 Голосів]


Додати відгук