Мережа центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» відкриває свої філії виключно в найзручніших місцях Києва. Наш центр за адресою Оболонський проспект, 5, в безпосередній близькості від ст. метро Оболонь, гостинно відчинив свої двері. Тут Ви можете, з властивим для наших салонів комфортом, пройти процедури видалення небажаного волосся, а також ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр косметологічних процедур.

https://www.youtube.com/embed/swCyiplQNfQ?rel=0&autoplay=1&mute=1

Наш колектив на ст. м. Оболонь

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ - НАЙВАЖЛИВІШИЙ ПРИНЦИП РОБОТИ
МЕРЕЖІ ЦЕНТРІВ «ЛЮМЕНІС»

Лазерна епіляція в «Люменіс» відрізняється, перш за все, гарантією якості послуги. Протягом 11 років роботи наші фахівці завоювали бездоганну репутацію завдяки своїм професійним знанням і багатому досвіду в цій сфері. У нас працюють тільки кваліфіковані лікарі з вищою медичною освітою й відповідними сертифікатами. Величезна кількість клієнтів вже оцінили високу майстерність нашого персоналу, а також найсучасніше американське та ізраїльське обладнання, яким оснащені наші Центри.

ДІОДНА ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ - ОДНА З НАЙПОПУЛЯРНІШИХ МЕТОДИК ВИДАЛЕННЯ НЕБАЖАНОГО ВОЛОССЯ

Діодні лазери Lumenis Light Sheer ET і Lumenis LightSheer Desire - одні з кращих апаратів для видалення волосся на обличчі і тілі. Вони визнані в усьому світі «золотим стандартом» лазерної епіляції.

В Центрі «Люменіс» на проспекті Оболонський, 5, Ви зможете зробити лазерну епіляцію будь-яких частин тіла без болю, дискомфорту, без небажаних наслідків, таких як запалення, вростання волосся, алергія. Цей метод вже давно підтвердив свою безпеку та ефективність.

Дотримуючись всіх рекомендації лікаря по догляду за шкірою до і після процедури лазерної епіляції, Ви отримаєте фантастичний результат на довгі роки. Доглянута, гладенька шкіра буде дарувати Вам радість і захоплені погляди оточуючих. Висококласний сервіс і посмішки персоналу - то, що чекає на Вас на пр. Оболонський, 5, а ефект буде приголомшливим!

У Вас є прекрасна можливість поєднати лазерну епіляцію з процедурами косметології обличчя й тіла.

ЛАЗЕРНА КОСМЕТОЛОГІЯ ОБЛИЧЧЯ ТА ТІЛА

Центр «Люменіс» на ст.м. Оболонь
м. Київ, пр-кт. Оболонський 5, тел. (068) 388 58 85
Особливості Центру: біля ст.м. "Оболонь"

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.94[27 Голосів]

Лазерна епіляція на ст. м. Оболонь Відгуки


Додати відгук