Задать вопрос

Найбільша в Україні мережа Центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» знову розширюється. В квітні 2017 року було відкрито новий центр в місті Житомирі, за адресою: вул. Київська, 11. Ми знаємо, що всі так чекали нашої появи тут, ми працюємо тільки на користь наших клієнтів - постійних і тих, хто хоче ними стати!

ЕКСПЕРТИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ РЕКОМЕНДУЮТЬ

До Ваших послуг просторі кабінети для проведення лазерної епіляції. В наших центрах використовуються тільки найсучасніші та потужні апарати для проведення лазерної епіляції. За допомогою діодного лазера Lumenis Light Sheer ET, визнаного в усьому світі найкращою системою для видалення волосся, Ви назавжди позбавитеся небажаної рослинності й нарешті отримаєте гладеньку шкіру. Процедура безболісна, не викликає негативних наслідків і абсолютно безпечна для здоров'я. На сьогоднішній день лазерна епіляція в Житомирі - це найефективніший і надійний метод видалення волосся на будь-який, без винятку, частині тіла і на обличчі.

лазерная эпиляция

У НАС ТІЛЬКИ КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

На безкоштовній консультації наші досвідчені лікарі детально розкажуть, як правильно підготуватися до процедури, як проходить лазерна епіляція і як потім доглядати за шкірою. Вам складуть індивідуальний графік відвідувань, а наші адміністратори завжди заздалегідь нагадають по телефону про наступний візит. Ми запрошуємо Вас в Центр лазерної епіляції та косметології  «Люменіс» в Житомирі, де завжди тепла, позитивна атмосфера, а послуги - найвищої якості!

НАШІ ФАХІВЦІ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Запись к специалисту

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ГРАФІК ПРОЦЕДУР:

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Перед сеансом уважно вивчіть перелік протипоказань до лазерної епіляції. Багато з них стосуються будь-яких апаратних методик. Однак, обговорить всі питання, що цікавлять, з лікарем Центра «Люменіс» в Житомирі. Консультації наші фахівці проводять безкоштовно і в комфортній для клієнта обстановці.

  • наявність засмаги;
  • світле, сиве волосся;
  • дерматологічні захворювання;
  • цукровий діабет у важкій формі;
  • вагітність;
  • онкологічні захворювання;
  • гострий інфекційний період.
  • хірургічне втручання в зону, яка буде оброблена лазером, менш ніж за 3 місяці до процедури. 

Центр "Люменіс"
м. Житомир, вул. Київська, 11
тел. (098)-111-54-11

Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore