Кожна епоха має певні еталони жіночої краси. В наш час вони не досить суворі, проте, все ж таки існують певні вимоги. Наприклад, гладенька шкіра, позбавлена небажаного волосся, сьогодні є обов’язковою складовою досконалого образу. Деякі теми, які вважалися непристойними для обговорення, зараз активно звучать на різних форумах. Для сучасних жінок і чоловіків видалення волосся в зоні бікіні стало невід'ємною частиною догляду за собою, а кращим методом позбавлення зайвого волосся є лазерна епіляція. Ціни на цю послугу в наших Центрах доступні навіть для студентів. А дисконтні програми для нових та постійних клієнтів допоможуть суттєво заощадити.

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

ЗОНИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ БІКІНІ

Епіляція області бікіні буває декількох видів: по лінії трусиків, глибоке (тотальне) бікіні, що включає в себе повне видалення волосся в інтимних зонах і бікіні екстра (статеві губи + між'ягоиічна складка). Чоловіки і жінки обирають будь-який з варіантів, залежить це виключно від особистих потреб і переваг.

Делікатна зона бікіні вимагає постійного догляду. Шкіра у цьому місці чутлива і ніжна. Лазерна епіляція зони бікіні не викликає позразнення, яке зазвичай з'являється після воскової депіляції або шугарінга. Крім того, застосування воску або цукрової пасти підходить не всім, тому що часто викликає вростання волосся і не дає такого ефекту. До речі, саме з її допомогою найкраще видаляється вросле волосся. Для тих, хто віддає перевагу тотальному бікіні, рекомендується робити його лазером. Всі інші методи болючі, а результати недовговічні. Як проходить лазерна епіляція, подивіться на відео.

https://www.youtube.com/embed/mAR6pfO_SpA?rel=0&autoplay=1&mute=1

Відсутність зайвої рослинності в інтимних зонах - це ще і питання гігієни. Тотальна лазерна епіляція значно спрощує догляд за інтимними зонами і дозволяє довше зберігати чистоту, свіжість і впевненість. Безліч переваг методу зробили цю косметологічну процедуру найпопулярнішою і затребуваною. Щоб результат був максимальним і не виникли негативні наслідки, необхідно суворо дотримуватися простих рекомендацій по підготовці до сеансу.

 

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

заборонений солярій і загар
За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
антибіотик
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
депіляція
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
виголювання зон тіла
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
нанесення тоніка на плече
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
графік відвідувань сеансів
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

ПОКАЗАННЯ:

 • підвищений ріст волосся
 • незручність від надмірного росту волосся в зоні бікіні
 • вросле волосся
 • чутливість і роздратування

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ГЛИБОКОГО БІКІНІ

Зверніть увагу на те, що лазерна епіляція зони глибокого бікіні - це процедура, яка має наступні переваги: ​​

 • відносна безболісність в порівнянні з іншими видами епіляції
 • безпеку
 • ефективність

Результат помітний вже після першого сеансу, повірте, він перевершить ваші очікування.

ЕФЕКТ ВІД ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ БІКІНІ

Лазерна епіляція зони бікіні має масу переваг, тому що вже на першому сеансі ви позбудетесь від 15 до 40% небажаного волосся, зникнуть чорні точки та почервоніння в зоні росту волосся. Крім того, шкіра в цій ніжній зоні стане гладенькою та бархатистою. Кількість процедур обирається індивідуально для кожного клієнта, але середній курс повинен складатися з 4 -8 процедур. Інтервал між ними - від 4 тижнів, а з кожним сеансом він збільшується на 2 тижні.

лазерна епіляція бікіні

ОПТИМАЛЬНЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ РІШЕННЯ

Лазерна епіляція на даний момент є найбільш оптимальним та ефективним способом позбавлення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла. Крім того, це найсучасніший, швидкий і цілком доступний спосіб, який дозволяє видалити волосся на декілька років. 

СПОСІБ ПРОВЕДЕННЯ

Процедура лазерної епіляції бікіні проводиться в Міжнародній мережі центрів лазерної епіляції та косметології  «Люменіс» за допомогою найсучасніших діодних лазерів Lumenis Light Sheer ET та Lumenis Light Sheer DESIRE. Вони забезпечують найбільшу ефективність, тому що знищують волосяний фолікул, після чого волосся більше не виростає. Застосування спеціальних препаратів, які забезпечать знеболювання, зроблять відчуття клієнта під час сеансу досить приємними та комфортними. Як правило, ті, хто робить тотальне бікіні (або, як ще називають - бразильське бікіні) все ж вважають за краще використовувати місцевий анестетик, хоча сучасні діодні лазери забезпечені вбудованою системою охолодження, яка зводить відчуття до мінімуму.

ОСНОВНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

 • Інфекційні захворювання
 • Цукровий діабет (прийом інсуліну)
 • Онкологічні захворювання
 • Захворювання імунної системи
 • Світле, пушкове, сиве волосся
 • Дерматологічні захворювання
 • Період вагітності та лактації
 • В разі хірургічного втручання в зону епіляції менш, ніж за три місяці до процедури

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

нанесення тоніка на гомілку
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
бепантен
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
нанесення сонцезахисного засобу на плече
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
дівчина в сауні
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

На сьогоднішній день лазерна епіляція бікіні в Києві - це оптимальний вибір. Відгуки клієнтів доводять, що вона не тільки заощадить Ваш час, але позбавить небажаного волосся на максимально тривалий період часу. Якщо залишилися питання - телефонуйте, записуйтеся на безкоштовні консультації або пишіть на он-лайн. Наші фахівці розкажуть детально про процедуру і розвіють усі Ваші сумніви. Чекаємо на Вас у «Люменіс»!

 

Лазерна епіляція інтимних зон росту волосся
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
20 хв 540 грн 650 грн
20 хв 740 грн 880 грн
10 хв 430 грн 520 грн
20 хв 880 грн 1060 грн
15 хв 460 грн 550 грн
10 хв 350 грн 420 грн
10 хв 270 грн 320 грн
10 хв Видалення судин (імпульсно за імпульс) 50 грн Тільки на ЕТ
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.10[291 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ БІКІНІ - ШЛЯХ ДО ДОСКОНАЛОСТІ! Відгуки


Додати відгук