Можливо, не всі до кінця розуміють, що таке лазерна косметологія. Компанія «Люменіс» не тільки детально розповість про це, але й надасть повний спектр послуг, найсучасніших і найефективніших, у наших центрах лазерної косметології.

Лазерна косметологія – це різноманітність апаратних процедур, причому абсолютно безболісних, у результаті яких ви позбудетесь будь-яких дефектів шкіри. На сьогоднішній день апаратна косметологія є повноцінною альтернативою пластиці та ін'єкційним методикам.

https://www.youtube.com/embed/FGlfaAPNxFo?rel=0&autoplay=1

У чому ж переваги лазерної косметології? Це очевидно - атравматичність, відсутність реабілітаційного періоду або короткий і легкий відновлювальний період, доступна ціна процедур лазерної косметології, найменша кількість протипоказань, ніж до інвазивних маніпуляцій, ефективне і швидке усунення практично всіх дефектів шкіри. І все це стало можливим з появою інноваційного мультифункціонального комбайна М-22.

Що таке апарат М-22?

Всесвітньо відомий американо-ізраїльський концерн LUMENIS є лідером з випуску лазерного обладнання для косметологічної та медичної сфери. Компанія об'єднує провідних вчених, інженерів і технологів з різних країн, для розробки високотехнологічного обладнання. Продукцією концерну користуються клініки Європи і Америки, медики усього світу пишаються результатами роботи на обладнанні від бренду LUMENIS.

   

Однією з останніх розробок концерну є багатомодульна лазерна платформа М-22. У мережі центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» представлено даний апарат, який оснащений трьома основними модулями: модулем IPL, що випромінює широкосмугове пульсуюче світло, неодимовим лазером Nd: YAG і ербіевим лазером ResurFX, за допомогою яких всього за кілька сеансів можна усунути різні дефекти шкіри. Апарат також оснащений 6-ма світловими фільтрами, що дозволяє у кожному індивідуальному випадку підібрати необхідні налаштування для клієнта, виходячи з його естетичної проблеми.

Особливою перевагою мультіплатформи М-22 є наявність імпульсно-світлового модуля IPL. Це унікальний «апарат в апараті», на якому здійснюються такі процедури:

  • фототерапія (лікування запальних процесів на шкіри світловими імпульсами);
  • фотоомолодження (скорочення мімічних зморшок, вікових змін, звуження пор, вирівнювання рельєфу шкіри, відновлення водно-ліпідного балансу шкіри);
  • видалення пігментних плям, «винних» плям, веснянок;
  • усунення судинних патологій (гемангіом, «зірочок», купероза);
  • відбілювання інтимних зон тіла.

Експертна думка про лазерну косметологію

Як це відбувається? Розповість головний дерматолог, лазерний косметолог мережі центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс», Індюкова Юлія Андріївна.

Компанія «Люменіс» із задоволенням представляє суперсучасний косметологічний апарат, на якому ми проводимо унікальні процедури по омолодженню і відновленню шкірних покривів - М-22. Це не просто апарат, це ціла медична клініка в одній мультифункціональній платформі. Я, як лікар, дуже рада можливості працювати на такому обладнанні і надавати клієнтам кращі та найефективніші сучасні косметологічні послуги.

Апарат М-22 представляє собою багатомодульну платформу, кожен модуль якої може працювати самостійно і виконувати певні процедури у лазерній косметології, також, за певних діагнозів можна, і корисно, комбінувати роботу цих модулів. У цілому, апарат дає фантастичні можливості по усуненню таких вад шкіри, як рубці, розтяжки, судинні патології різного генезу, акне, постакне, а також, з його допомогою здійснюється фотоомолодження, корекція зморшок, підтяжка і шліфування шкіри, освітлення інтимних зон і лікування випадіння волосся (алопеції). Одним словом, завдяки даному апарату, наші клієнти мають можливість зробити свою шкіру ідеальною при наявності будь-яких естетичних проблем.

Вам знадобиться всього кілька сеансів, щоб кардинально змінилося ваше відображення у дзеркалі. І, повірте, це не порожні обіцянки. Апарат М-22 забезпечує такі результати, яких ще не давали ні одні апаратні процедури. Сьогодні лазерна апаратна косметологія - це революційний прорив у б'юті-індустрії та естетичній медицині.

Які проблеми вирішує лазерна косметологія

Маючи у своєму арсеналі такий апарат, як М-22, мережа центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» може гарантовано забезпечити своїм клієнтам усунення будь-яких дефектів шкіри обличчя і тіла. Який модуль застосувати, визначає фахівець. У даному розділі Ви можете детально дізнатися про роботу модулів і про процедури, які проводяться на платформі М-22.

За допомогою М-22 успішно вирішуються такі проблеми:

  • усувається купероз на різних стадіях;
  • зникає виражена судинна сітка на обличчі і на ногах;
  • проводиться лікування розацеа, акне і постакне;
  • усуваються розтяжки, рубці, шрами;
  • проводяться такі процедури як фотоомолодження шкіри і відбілювання інтимних зон.

лазерная косметология

Лазерна косметологія дозволяє домогтися гарних результатів, але від вас теж залежить багато, а саме - правильна підготовка до процедури і грамотний подальший постпроцедурний догляд. На консультації наші фахівці детально розкажуть, як доглядати за шкірою до і після процедури, щоб досягти кращого ефекту.

Апарат М-22 дає можливість зробити шкіру ідеальною – здоровою, молодою і привабливою. Лазерні технології - це оновлення на клітинному рівні, причому без болю і ризику негативних явищ. Звертайтеся до центру лазерної епіляції та косметології «Люменіс» за адресою; вул. Ільєнко, 51Б, вул. Лаврухіна, 3, вул. Гетьмана, 1А, Оболонський пр-т, 5. Вас проконсультує кваліфікований дерматолог і підбере потрібний варіант процедури. Залишайтеся завжди красивими, і будьте в гармонії з собою.

Центри, в яких проводять процедури:

Всі
Лівий берег
Правий берег
Close
Заказать звонок
Имя*
Контфктный телефон:*
Салон:*
Салон
Я даю согласие на обработку моих персональных данных
Отправить

Ціни

Закрити
Видалити все
Запис на прийом
Назад
Замовити дзвінок
Ім'я*
Контфктный телефон*
Салон*
Салон
Show list salon
Загальна сума:
Далі
Відправити

Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться