Задать вопрос
логотип Люменис

Подологія (з грец. «podos» - стопа, «logos» - вчення) - це наука про стопу, яка вивчає захворювання нігтів, шкіри стоп і гіперфункції потових залоз. Дані проблеми вважаються естетичними, але вони вимагають не просто догляду, а й повноцінного лікування. Сьогодні в арсеналі подолога є як ручні, так і апаратні методи лікування, або терапії.

 лазерна подологія фото
 

Подолог на Позняках пропонує сучасний, прогресивний спосіб терапії грибка нігтів в Києві. Використовуючи неодимовий лазер, можна швидко й ефективно усунути таку проблему як грибок нігтьової пластини.

 

Наш спеціаліст з лазерної терапії грибка

Запись к специалисту

 

ГРИБОК НІГТЬОВОЇ ПЛАСТИНИ (ОНІХОМІКОЗ)

Грибок нігтів (оніхомікоз) – захворювання заразне. Його викликають дріжджоподібні гриби - дерматофіти, іноді - цвілеві гриби. Щоб уникнути інфікування необхідно завжди дотримуватися правил гігієни, в лазнях, басейні, на пляжі носити гумові тапочки, не носити чуже взуття та стежити за тим, щоб ваше взуття не було тісним. Грибкові ураження характеризуються деформацією нігтя, зміною кольору нігтьової пластини (вона стає жовто-коричневою), потовщенням нігтя та утворенням під ним рогової маси. Якщо вчасно не розпочати лікування, ніготь кришиться, розшаровується і повністю руйнується.

Хвороба прогресує досить швидко і стає помітною на тій стадії, коли грибниця вже розрослася. Тому, якщо ви відчули перші симптоми - свербіж, печіння, біль між пальчиками стопи - слід негайно звернутися до фахівця-подолога. На цій стадії захворювання ще можна вилікувати за допомогою медикаментозних засобів.

 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? На жаль, дане захворювання не зникне самостійно і, якщо його не лікувати, то запущена стадія вже вимагає радикального втручання. Крім того, грибок нігтів може спровокувати появу грибка шкіри!

ТЕРАПІЯ НЕОДИМОВИМ ЛАЗЕРОМ

На сьогоднішній день для медицини немає практично нічого неможливого. Інноваційні апарати, новітні методики та руки професіонала можуть творити дива. На щастя, Центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» володіє прогресивним обладнанням, за допомогою якого стало можливим терапія грибка нігтьової пластини на будь-яких стадіях. Це неодимовий лазер. Лазерне випромінювання проникає глибоко в тканини та усуває наслідки грибка.

 

Laz Podolog ukr

 

Процедура проходить безболісно для пацієнта, вона нетравматична, шкірні покриви не ушкоджуються. Вплив лазерного випромінювання здійснюється за принципом селективного фототермоліза - «прицільно», тільки на уражені тканини. Обробка неодимовим лазером також надає антибактеріальний ефект і відновлювальну дію на шкіру.

Протипоказання до лазерної терапії грибка нігтьової пластини:

  • онкологічні захворювання
  • цукровий діабет
  • інфекційні та дерматологічні захворювання
  • вагітність і лактація
 

ВАЖЛИВИЙ ЕТАП - ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРІИ

Є ряд правил, яких потрібно дотримуватися. Перед тим як почати процедуру, потрібно пройти обов'язкові діагностичні заходи. Лікар-дерматолог повинен підтвердити поставлений діагноз. А саме призначити аналіз крові на бактеріологічний посів, біохімію. І безпосередньо перед лазерною терапією необхідно очистити нігті від будь-яких покриттів: лаків, кремів, масел та ін.

ВАЖЛИВО: За тиждень до процедури слід скасувати використання будь-яких протигрибкових препаратів (таблеток, мазей, кремів).

 

Обов'язково повідомте лікаря про свої захворювання, якщо вони є. Це допоможе виключити ризик виникнення негативних явищ. Ознайомтеся з переліком захворювань, при яких не можна застосовувати даний метод і переконайтеся, що у вас немає протипоказань до проведення лазерної процедури.

Щоб терапія грибка нігтів лазером принесло максимальний результат, необхідно пройти курс, що складає від 5 до 7 процедур.

 

Центр «Люменіс» на ст.м. Позняки

м. Позняки, вул. Гришка, 4а, тел. 096 548 48 48
м. Осокорки, вул. Срібнокільска, 22; тел. 067 361 61 07

 

Лазерна подологія
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
30 хв 150 грн
50 хв 600 грн

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.42[6 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Лазерна подологія на Позняках Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук