Подологія (з грец. «podos» - стопа, «logos» - вчення) - це наука про стопу, яка вивчає захворювання нігтів, шкіри стоп і гіперфункції потових залоз. Дані проблеми вважаються естетичними, але вони вимагають не просто догляду, а й повноцінного лікування. Сьогодні в арсеналі подолога є як ручні, так і апаратні методи лікування.

 лазерна подологія фото
 

Подолог на Позняках пропонує сучасний, прогресивний спосіб лікування грибка нігтів в Києві. Використовуючи неодимовий лазер, можна швидко й ефективно усунути таку проблему як грибок нігтьової пластини.

 

Наш спеціаліст лазерної подології

 

ГРИБОК НІГТЬОВОЇ ПЛАСТИНИ (ОНІХОМІКОЗ)

Грибок нігтів (оніхомікоз) – захворювання заразне. Його викликають дріжджоподібні гриби - дерматофіти, іноді - цвілеві гриби. Щоб уникнути інфікування необхідно завжди дотримуватися правил гігієни, в лазнях, басейні, на пляжі носити гумові тапочки, не носити чуже взуття та стежити за тим, щоб ваше взуття не було тісним. Грибкові ураження характеризуються деформацією нігтя, зміною кольору нігтьової пластини (вона стає жовто-коричневою), потовщенням нігтя та утворенням під ним рогової маси. Якщо вчасно не розпочати лікування, ніготь кришиться, розшаровується і повністю руйнується.

Хвороба прогресує досить швидко і стає помітною на тій стадії, коли грибниця вже розрослася. Тому, якщо ви відчули перші симптоми - свербіж, печіння, біль між пальчиками стопи - слід негайно звернутися до фахівця-подолога. На цій стадії захворювання ще можна вилікувати за допомогою медикаментозних засобів.

 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? На жаль, дане захворювання не зникне самостійно і, якщо його не лікувати, то запущена стадія вже вимагає радикального втручання. Крім того, грибок нігтів може спровокувати появу грибка шкіри!

ЛІКУВАННЯ НЕОДИМОВИМ ЛАЗЕРОМ

На сьогоднішній день для медицини немає практично нічого неможливого. Інноваційні апарати, новітні методики та руки професіонала можуть творити дива. На щастя, Центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» володіє прогресивним обладнанням, за допомогою якого стало можливим лікування грибка нігтьової пластини на будь-яких стадіях. Це неодимовий лазер. Лазерне випромінювання проникає глибоко в тканини та усуває саме причину грибка - його міцелій.

 

Laz Podolog ukr

 

Процедура проходить безболісно для пацієнта, вона нетравматична, шкірні покриви не ушкоджуються. Вплив лазерного випромінювання здійснюється за принципом селективного фототермоліза - «прицільно», тільки на уражені тканини. Обробка неодимовим лазером також надає антибактеріальний ефект і відновлювальну дію на шкіру.

Протипоказання до лазерного лікування грибка нігтьової пластини:

  • онкологічні захворювання
  • цукровий діабет
  • інфекційні та дерматологічні захворювання
  • вагітність і лактація
 

ВАЖЛИВИЙ ЕТАП - ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРІИ

Перш, ніж приймати рішення про лазерне лікування, фахівець-подолог повинен ретельно оглянути уражений ніготь і взяти зішкріб. Лабораторні дослідження необхідні для того, щоб визначити вид грибка. Також, пацієнт повинен здати загальний аналіз крові. Можливо, лікар призначить додаткові обстеження, в залежності від стадії захворювання та індивідуальних особливостей організму.

 

ВАЖЛИВО: За тиждень до процедури слід скасувати використання будь-яких протигрибкових препаратів (таблеток, мазей, кремів).

 

Обов'язково повідомте лікаря про свої захворювання, якщо вони є. Це допоможе виключити ризик виникнення негативних явищ. Ознайомтеся з переліком захворювань, при яких не можна застосовувати даний метод і переконайтеся, що у вас немає протипоказань до проведення лазерної процедури.

Щоб лікування грибка нігтів лазером принесло максимальний результат, необхідно пройти курс, що складає від 5 до 7 процедур.

 

Центр «Люменіс» на ст.м. Позняки

м. Київ, вул. Гришка, 4а, тел. 096 548 48 48
Особливості центра: біля ст.м. Позняки

 

Лазерна подологія

Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
30 хв Терапія грибка 1 нігтя лазером (одна рука/нога) 150 грн
50 хв Терапія грибка нігтів лазером (дві руки/ноги) 600 грн

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 5.00[2 Голосів]

Лазерна подологія на Позняках Відгуки


Захисний код
 Оновити

Додати відгук