banner banner
Ця акція завершена. Але у нас є для вас інші приємні пропозиції!
встигни купити з
ВЕЛИКОЮ
знижкою
Дні
:
Години
:
Хвилини
:
Секунди

Гаряча знижка на лазерну епіляцію будь-яких зон в «Люменіс»

Спеціально до сезону відпусток та канікул даруємо знижку 30% на комфортну й ефективну лазерну епіляцію на апараті LightSheer Desire. Улюблений купальник, стильні шорти та запаморочливе міні не повинні нудьгувати в шафі. Вибирай будь-які три зони, та записуйся на процедуру в найближчому салоні «Люменіс». Відчувай тільки ніжність оксамитової шкіри, а не подразнення від нескінченного гоління!

Переваги лазерної епіляції в «Люменіс»

На якому обладнанні проводиться сеанс лазерної епіляції? Lumenis LightSheer Desire - це сучасний діодний лазер, одна з розробок американського концерну Lumenis. На відміну від малопотужних лазерів китайського виробництва, цей апарат здійснив справжній прорив у сфері лазерної епіляції. Особливістю моделі стали дві рукоятки - одна з них з технологією вакуумного посилення High Speed, друга оздоблена системою контактного охолодження ChillTipTM. Площа робочого плями рукоятки (насадка HS) становить 22 х 35 мм, що дозволяє істотно скоротити тривалість процедури (пахви та гомілки всього по 10 хв). Система ChillTipTM надійно захищає шкіру від опіків за допомогою сапфіровою лінзи.

Рукоятки успішно використовуються фахівцями для проведення процедури на різних ділянках тіла, включаючи найбільш делікатні зони. Яким чином працює лазерна епіляція? Під час сеансу промінь лазера впливає на волосяні фолікули. Він нагріває пігмент меланін, що міститься в них. Цей процес призводить до того, що волосяні цибулини руйнуються та небажані волоски випадають. Уже після першого сеансу зникає до 40% небажаного волосся в зоні процедури.

Сертифіковане обладнання від світового експерта в сфері естетичної косметології та медицини - апарат LightSheer Desire з рукоятками ЕТ і HS. Фахівці «Люменіс» - це професіонали з великим досвідом роботи. Вони дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, проконсультують та порекомендують необхідну кількість процедур. Наші центри розташовані близько до вашого дому або офісу - зробити процедуру можна навіть в обідню перерву. Акції та вигідні пропозиції для всіх - постійно! Ваша краса - наше покликання! Ваш «Люменис».

palma-left
palma-right

умови акції

1 Акція діє в мережі центрів “Люменіс” України з 1.04.2021 р. по 30.04.2021 р.
2 Знижка діє на лазерну епіляцію трьох зон, проведених за одне відвідування
3 Акція не сумується з іншими акційними пропозиціями та купонаторами.
4 Знижка -30% діє на лазерну епіляцію рукояткою HS або ET.
5 Тільки за попереднім записом.