професійне видалення тату

Отже, Ви вирішили видалити тату. Можливо, малюнок було зроблено неякісно, ​​або зображення не виправдало Ваших очікувань, або татуювання вже набридло чи більше не відповідає Вашому образу. Насправді вивести тату не легко, але інтернет рясніє порадами, як це зробити в домашніх умовах або за допомогою сучасних технологій. Давайте розглянемо способи видалення тату і з'ясуємо, які з них дійсно працюють.

1. Сіль

Найпростіший і доступний спосіб виведення татуювання - втирання солі в татуювання. Сіль «розпушує» шкіру, виводить рідину, а разом з нею і пігмент.

Негативні сторони цього способу полягають в тому, що шкіра травмується, з'являються почервоніння, набряк, а згодом - рубці. Пігмент виводиться лише частково, татуювання тільки стає світліше, а ризик інфікування досить високий.

2. Марганцівка

Один з найбільш «варварських» методів - змочити тату водою, засипати марганцівкою і замотати харчовою плівкою на 7 годин. Татуювання, скоріш за все, зійде, але на його місці залишиться глибокий шрам.

3. Йод

Вважається, що якщо змащувати малюнок 5% розчином йоду, то з часом він зникне. Це не так. Оскільки йод не проникає глибше дерми, а пігмент розташований під шкірою, максимум, малюнок може трохи посвітлішати. Однак тривале й регулярне застосування йоду вже точно забезпечить хімічний опік.

4. Перекис водню

Ще один поширений міф, про те, як в домашніх умовах можна вивести небажаний малюнок на тілі. Протирання тату перекисом абсолютно безрезультатно, а введення її під шкіру, як радять деякі «знавці», дуже небезпечно для здоров'я.

5. Сауна

Багато хто вважає, що якщо існує заборона на відвідування лазні або сауни, то саме такий вплив допоможе позбутися набридлого малюнка. Нажаль, крім набряку тканин, ніякого іншого ефекту, сауна не дасть.

ФАКТИ

Існує ще ряд домашніх способів видалення татуювань. Не будемо зупинятися на них докладно, тому що це абсолютно неефективні й небезпечні для здоров'я та життя маніпуляції. Наприклад, введення під шкіру молока, стрептоциду, використання сірчаної кислоти. Це травматичні, шкідливі та безрезультатні методи. На сьогоднішній день видалити небажаний малюнок на тілі або татуаж на обличчі можна, відвідавши професійний салон, де майстер проведе процедуру без ризику для здоров'я.

Тілесний пігмент. Це накладення на вже існуюче татуювання такого ж малюнка, але з використанням тілесного пігменту. Метод досить ефективний, але не довговічний. Комбінація фарб з часом може призвести до несподіваної картини на шкірі.

Кріохірургія. Випалювання пігменту рідким азотом. Метод дійсно ефективний, але може викликати рубцювання та гіперпигментацію.

Електрокоагуляція. Ще один спосіб позбутися тату, вдавшись до медицини. Пігмент руйнується за допомогою електричного розряду. Процедура ефективна, але болюча. Великим недоліком є ​​тривалий період реабілітації - рубцювання рани відбувається протягом декількох тижнів.

Ремувер. Дуже популярний сьогодні спосіб видалення татуювання. Спеціальна рідина для освітлення пігменту вводиться під шкіру, а потім використовується в домашніх умовах для протирання тату. Ремувер видаляє як органічні, так і неорганічні пігменти. Відмінно працює на художніх татуюваннях і на перманентному татуажі. Головне - потрібно запастися терпінням, правильно і довго слідувати рекомендаціям майстра.

лазерне видалення тату на руці

Лазерне видалення тату. Найнадійніший і найефективніщий метод видалення небажаного малюнка. Звичайно, це недешева процедура, але вона має величезну кількість переваг:

  • процедура проходить швидко та безболісно;
  • не порушується цілісність шкірного покриву;
  • немає реабілітаційного періоду:
  • не залишається шрамів і рубців.

Сучасні технології дозволяють швидко і результативно вивести набридлий малюнок за допомогою лазерного променя. Неодимовий лазер, що використовується в косметологічних клініках, успішно видаляє татуювання з будь-якої частини тіла і перманентний татуаж на обличчі.

Зважившись на видалення тату, пам'ятайте, що важливо знайти для себе не тільки кращий спосіб видалення, але і майстра, який це зробить якісно. Робота на інноваційному лазерному обладнанні вимагає високої професійної грамотності. А такі фахівці й такі апарати є далеко не в кожній клініці. Компанія «Люменіс» може похвалитися кваліфікованими лікарями та апаратами останнього покоління. Ми пропонуємо послуги високої якості, гарантуємо відмінний результат і бездоганний сервіс. Звернувшись в «Люменіс», Ви завжди отримаєте той результат, на який розраховували.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.25[8 Голосів]

10 способів видалення татуювання Відгуки


Додати відгук