Питання, яке цікавить жінок і навіть чоловіків в усі часи - як дуже швидко схуднути. Багато з нас цікавляться цим питанням, коли ситуація вже близька до критичної. І саме тоді ми розшукуємо рецепти чудо-дієт, які буквально за лічені дні мають подарувати нам струнке тіло, позбавити ненависних складок і кілограмів, допомогти схуднути швидко й, бажано, без зусиль з нашого боку.

На щастя, сьогодні все-таки є чудові, прогресивні доступні методи, про які ви не знали раніше і ми про них розповімо.

ЯК ДУЖЕ ШВИДКО СХУДНУТИ ВДОМА

Не всі мають можливість відвідувати спортивні клуби, а деяким необхідно скинути 10 кг і 20 кг зайвої ваги. Завдання, звичайно, нелегке, але цілком здійсненне. Щоб схуднути швидко в домашніх умовах необхідно підійти до цього питання комплексно та дотримуватися таких пункти:

  • збільшити кількість споживання води до 2 л на добу;
  • знизити добовий калораж;
  • збільшити білковий раціон і максимально скоротити вуглеводний;
  • їсти більше овочів (сирих, відварних, тушкованих);
  • їжа повинна надходити до організму маленькими порціями 4-6 разів на день;
  • останній прийом їжі - не пізніше, ніж у 18 годин!

Існує безліч нескладних експрес дієт, розрахованих на 3 - 5 днів, які допоможуть швидко скинути зайві кілограми, схуднути, побачити перші результати та надихнутися на подальші обмеження в звичному розпорядку дня.

Щоб схуднути швидко та ефективно, а головне, надовго утримати результат, не обійтися без фізичних навантажень.

акція на схуднення ендосфера терапія

СТАЄМО СТРУНКІШИМИ БЕЗ ДІЄТ

Якщо у вас немає бажання або можливості дотримуватися суворих дієт, надійним помічником в процесі схуднення був і залишається спорт. Швидко схуднути за допомогою вправ можна в домашніх умовах. Збільшуючи фізичну активність, ми активізуємо метаболічні процеси, стимулюємо виведення шлаків з організму, спалюємо калорії, прискорюємо рух рідини в організмі, крово- і лімфовідтік. Таким чином, ми даємо організму потужний поштовх до втрати зайвих кілограмів і піднімаємо тонус.

ВАЖЛИВО: Заняття повинні бути регулярними! Нехай потроху, але обов'язково щодня!

Отже, вигадуйте для себе елементарні «хитрощі» - як більше рухатися. Наприклад, якщо ви багато працюєте, спробуйте проходити пішки деяку відстань до роботи, яку ви зазвичай проїжджаєте. Або, навпаки, якщо ви проводите більшу частину часу вдома (наприклад, в декретній відпустці з дитиною), намагайтеся протягом дня якогомога більше присідати, віджиматися від підлоги, пострибати на скакалці. Не забувайте приділити собі хоча б півгодини часу на день і робіть це регулярно.

В ідеалі - більше ходіть пішки, плавайте, катайтеся на велосипеді.

НАДІЙНІШЕ – З ФАХІВЦЕМ

Щоб набути бездоганної фігури бажано діяти в тандемі з фахівцем. Це може бути особистий фітнес-тренер або фахівець-косметолог по тілу. З їх допомогою можна швидко та грамотно схуднути після пологів, усунути проблемні ділянки на тілі.

Сьогодні існує величезна кількість надійних, перевірених апаратних методик корекції фігури. Наприклад, вакуумно-роликовий масаж, пресотерапія, ультразвукова кавітація. Всі вони спрямовані на усунення жирових відкладень, виведення з організму зайвої рідини (що часто є причиною надмірної ваги), ліквідацію целюліту та поліпшення м'язового тонусу.

ЕНДОСФЕРА ТЕРАПІЯ - НАЙШВИДШИЙ ТА НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ СПОСІБ СХУДНУТИ ТА ПІДТЯГНУТИ ШКІРУ

Лідером серед усіх відомих апаратних способів корекції фігури, безумовно, є Ендосфера терапія. Ця методика не має аналогів за своєю ефективністю та  практично не має протипоказань і обмежень у застосуванні.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?  Ендосфера терапія - єдина косметологічна процедура, яка дозволяє боротися з целюлітом на всіх його стадіях, навіть на стадії фіброзних ущільнень.

Апарат Ендосфера терапія було створено для спортсменів в якості  посиленого масажу після важких спортивних навантажень. Принцип його дії - це поєднання вібрації та компресії, що забезпечує глибокий дренаж і посилений лімфовідтік. Маніпула апарату, що оснащена обертовими, вібруючими сферами, буквально «вичавлює» з тканин зайву рідину. Сфери на рукоятці розташовані ідентично тканинам організму. Це дозволяє максимально впливати на судини, усувати венозний застій, активізувати роботу внутрішніх органів. Силу впливу фахівець-косметолог регулює на моніторі апарата, залежно від індивідуальних потреб клієнта.

https://www.youtube.com/embed/aVV-CFteLA8?rel=0&autoplay=1&mute=1

Феномен цієї методики полягає в тому, що дозволяє не тільки швидко схуднути без дієт, але й повністю позбутися целюліту - і все це без больових відчуттів і синців. Це єдина процедура, спрямована на зниження ваги, яка повністю комфортна для пацієнта та не залишає слідів на тілі.

Ендосфера терапія - сенсація, яка вже стала доступною в Центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс». Приходьте та переконайтеся самі в безпрецедентній ефективності й простоті даної методики.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.83[3 Голосів]

Як швидко схуднути Відгуки


Додати відгук